Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Безпечна експлуатація пічного опалення та електронагрівальних приладів

Станом на 18 січня 2024 року на території Миргородського району виникло  18 пожеж у житловому секторі, внаслідок яких загинуло 5 осіб. Найчастішими причинами виникнення пожеж стали: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок (короткі замикання), порушення при влаштуванні та експлуатації печей. У зв’язку з складним станом з пожежами та їх наслідками. Миргородське РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області закликає громадян дотримуватися правил безпечного користування пічним опаленням, електронагрівальними приладами та дотримуватися безпеки в побуті. Для того щоб не сталося лиха, нагадаємо основні правила безпечного користування пічним опаленням та електронагрівальними приладами.

07:29 19.01.2024

Майже 10 тисяч програмних РРО зареєстрували суб’єкти господарювання Полтавщини у 2023 році

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що з початку 2023 року представники бізнесу Полтавщини зареєстрували 9 682 програмних реєстратора розрахункових операцій (ПРРО) та  3 935 класичних реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

08:38 18.01.2024

Вічна шана Герою Володимиру Корецькому

Тяжкою утратою для нашої громади завершився 2023 рік. 31 грудня ми провели в останню дорогу жителя Яресьок Костянтина Самойленка, якому був лише 41 рік.

16:05 17.01.2024

ЛІД – правила поведінки !

Щороку в області внаслідок необережного поводження на льоду гинуть люди. Небезпека зростає навесні, коли активно починає танути крига на водоймах та на початку зими, коли він тільки покриває воду тонкою плівкою. З метою захисту свого життя та здоров’я надзвичайники Миргородського РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області нагадує наступні правила перебування на льоду:

11:16 17.01.2024

Український ветеранський фонд запрошує ветеранів та військовослужбовців пройти онлайн-опитування

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас  взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

08:39 15.01.2024

Коротко про реформу шкільного харчування

Реформа шкільного харчування розпочалась задовго до повномасштабної російської агресії в Україну. Ще у 2020 році урядом було видано Постанову «Про затвердження плану заходів з реформування системи шкільного харчування», у якій зазначалось, що удосконалення системи організації харчування в закладах освіти має забезпечити формування культури здорового, збалансованого споживання їжі, питної води, та здійснити якісні зміни в технологічних процесах, зокрема провести модернізацію обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів освіти.

13:22 12.01.2024