Результати голосування 29 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

1. Про затвердження актів приймання-передачі майна комунальної власності сектору безпеки і оборони України.

2. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 16 травня 2023 року «Про затвердження Порядку списання майна комунальної власності територіальної громади Шишацької селищної ради».

3. Про внесення змін до Комплексної програми здійснення заходів правового режиму воєнного стану, забезпечення оборонної роботи, цивільного захисту, пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації (події) Шишацької селищної територіальної  громади на 2022-2025 роки.

4. Про затвердження Програми підтримки діяльності Управління Служби безпеки України в Полтавській області на 2024 рік.

5. Про внесення змін до Комплексної програми реабілітації, інтеграції і соціального захисту ветеранів, військовослужбовців, інших осіб, які забезпечують (забезпечували) безпеку населення та інтереси держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України на 2024-2026 роки.

6. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької селищної ради на 2022-2024 роки «Турбота».

7. Про внесення змін до Програми «Питна вода Шишацької територіальної громади на 2023-2025 роки».

8. Про внесення змін до  Програми відшкодування різниці між тарифом  та економічно обґрунтованою вартістю послуг централізованого водопостачання, які надаються Комунальним підприємством «Техкомунбуд» в 2024 році.

9. Про внесення змін до Програми розвитку та забезпечення функціонування Комунальної установи «Трудовий архів Шишацької селищної ради» на 2022-2024 роки».

10. Про внесення змін до бюджету Шишацької селищної територіальної громади на 2024 рік.

11Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

12. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів бюджету Шишацької селищної ради на 2024 рік.

13. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації: «Реконструкція підвальних приміщень господарської будівлі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Ясочка» Шишацької селищної ради Полтавської області з можливістю влаштування найпростішого укриття за адресою: вул. Ружиленка Олександра, 15 в селищі Шишаки Полтавської області».

14. Про зарахування на повне державне утримання до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» на загальних умовах Омельчука А.І.

15. Про продаж земельної ділянки для ведення селянського (фермерського) господарства гр. Мурашкові Володимиру Миколайовичу

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)