7 сесія

Порядок денний сьомої сесії селищної ради від 10 березня 2016 року

1. Про внесення змін до Регламенту роботи Шишацької селищної ради.

2. Про порушення клопотання щодо передачі у власність селищної ради приміщення поліклініки центральної районної лікарні та частини приміщення Яреськівської дільничної лікарні.

3. Про створення Молодіжної ради при Шишацькій селищній раді.

4. Про прийняття окремих повноважень, що належать до відання виконавчих органів селищної ради.

5. Про внесення змін до Структури апарату та виконавчих органів Шишацької селищної ради.

6. Про Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2016 – 2020 роки.

7. Про Програму профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

8. Про Програму зайнятості населення об’єднаної територіальної громади на 2016 рік.

9. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2016 рік «Турбота».

10. Про внесення змін до Плану прийняття регуляторних актів селищною радою на 2016 рік.

11. Про затвердження звітів про виконання сільських та селищного бюджетів за 2015 рік.

12. Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік.

13. Про дострокове припинення  повноважень в. о. старости  Сагайдацького Старостату Рудича В.І.

14. Про припинення права постійного користування земельними ділянками Шишацьким районним територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг.

15. Про внесення змін до рішення 38 сесії 6 скликання Шишацької селищної ради «Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «АФ «ім. Довженка»» від 27.02.2015 року.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зливко Ніні Григорівні.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кошарній Тетяні Іванівні.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Третяку Володимиру Григоровичу.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гордієнку Володимиру Володимировичу.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чопу Сергію Олександровичу.

21. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ФО-П Мирошниченком Ю.А.

22. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ФО-П Попадич О.М.

23. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ФО-П Богмою О.В.

24. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ФО-П Федьком Г.І.

25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Закоржевському Олександру Володимировичу.

26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Євченку Олександру Анатолійовичу.

27. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.