ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

Результати голосування 45 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

 

1. Про уповноваження Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради на присвоєння адрес об’єктам будівництва та нерухомого майна.

2. Про встановлення ставок єдиного податку на території Шишацької селищної ради на 2020 рік.

3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Шишацької селищної ради на 2020 рік.

4. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Шишацької селищної ради на 2020 рік.

5. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

6. Про внесення змін до Програми розвитку галузі «Освіта» Шишацької селищної ради на 2019 рік.

7. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху на 2016-2020 роки.

8. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2018-2020 роки.

9. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

10. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

11. Про зарахування на повне державне утримання до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» на загальних умовах Мосієнко Н.М.

12. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

13. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

14. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

15. Про надання дозволу на коригування кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт заповнень віконних та дверних прорізів Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М. В. Гоголя по вул. Л. Вайнгорта, 6 в с. Гоголеве Шишацького району Полтавської області».

16. Про прийняття майна у комунальну власність територіальної громади Шишацької селищної ради.

17. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами під Центр соціальної активності комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» по вул. Центральна, 1а в с. Чернишівка Шишацького району Полтавської області.

18. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

19. Про затвердження технічної документації з нрмативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Бабичі на території Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

20. Про затвердження технічної документації з нрмативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Вишневе на території Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

21. Про затвердження технічної документації з нрмативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Григорівщина на території Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

22. Про затвердження технічної документації з нрмативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Легейди на території Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

23. Про затвердження технічної документації з нрмативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Товсте на території Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

24. Про затвердження технічної документації з нрмативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Хвощове на території Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

25. Про затвердження технічної документації з нрмативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Ходосиха на території Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

26. Про затвердження технічної документації з нрмативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Чернишівка на території Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

27. Про затвердження технічної документації з нрмативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Баранівка на території Баранівського старостинського округу Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

28. Про затвердження технічної документації з нрмативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Гоголеве на території Гоголівського старостинського округу Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

29. Про затвердження технічної документації з нрмативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Воронянщина на території Гоголівського старостинського округу Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

30. Про затвердження технічної документації з нрмативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Маликівщина на території Гоголівського старостинського округу Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

31. Про затвердження технічної документації з нрмативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Шарлаївка на території Гоголівського старостинського округу Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

32. Про затвердження технічної документації з нрмативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Шафранівка на території Гоголівського старостинського округу Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

33. Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон).

34. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) відділу освіти Шишацької селищної ради.

38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради».

39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Шишацькій міжрайонній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Носові Миколі Олексійовичу.

43. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабичеві Віталію Олексійовичу.

45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білашеві Ігорю В’ячеславовичу.

46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Воликові Віктору Михайловичу.

47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Говорунові Станіславу Володимировичу.

48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горобієві Сергію Яковичу.

49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Денисенкові Денису Олександровичу.

50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Денисенкові Олександру Григоровичу.

51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Єрмачкову Андрію Валерійовичу.

52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зубкові Валентину Михайловичу.

53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кирді Олексію Івановичу.

54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кулинченкові Сергію Васильовичу.

55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маслівцеві Івану Івановичу.

56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Переберіну Володимиру Васильовичу.

57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Полякову Юрію Олександровичу.

58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Русанюкові Дмитру Івановичу.

59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сердюкові Євгенію Яковичу.

60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сімоненкові Дмитру Петровичу.

61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Труськові Володимиру Івановичу.

62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольцеві Юрію Сергійовичу.

63. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бідній Ганні Миколаївні.

64. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Климасеві Миколі Полікарповичу.

65. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Крохмалець Людмилі Михайлівні.

66. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ляльці Марії Михайлівні, гр. Ляльці Юрію Васильовичу.

67. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пономаренко Тетяні Михайлівні.

68. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Романенкові Вячеславу Васильовичу.

69. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чирковій Наталії Іванівні.

70. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Матвієнкові Анатолію Сергійовичу.

71. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Цьові Сергію Вікторовичу, гр. Цьові Лілії Вікторівні.

72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Антоневі Івану Юрійовичу.

73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Баленкові Анатолію Володимировичу.

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Баранцеві Володимиру Сергійовичу.

75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бейгулові Владиславу Івановичу.

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бибикові Василю Федоровичу.

77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бідній Ганні Миколаївні.

78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білоусові Федору Юхимовичу.

79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білоусові Ярославу Федоровичу.

80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Блосі Валерію Григоровичу.

81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бойкові Олександру Віталійовичу.

82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бровко Ользі Миколаївні.

83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бурмаці Оксані Петрівні.

84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вишнякову Володимиру Михайловичу.

85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Волянській Вікторії Михайлівні.

86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Воронянському Петру Петровичу.

87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Герасименко Валентині Володимирівні.

88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гирич Марині Юріївні.

89. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гричці Оксані Василівні.

90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грудіній Любові Миколаївні.

91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Денисенкові Василю Васильовичу.

92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Діхтяренко Анастасії Василівні.

93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Діхтяренкові Олександру Григоровичу.

94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Домашич Наталії Олександрівні.

95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дороховій Ользі Іванівні.

96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дризі Володимиру Яковичу.

97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дяченко Зінаїді Іванівні.

98. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жванові Анатолію Васильовичу.

99. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Забарі Івану Васильовичу.

100. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Калініченкові Володимиру Миколайовичу.

101. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Капліну Петру Олексійовичу.

102. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Карпенко Ніні Віталіївні.

103. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кашубі Володимиру Володимировичу.

104. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кваші Світлані Миколаївні.

105. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Климасеві Миколі Полікарповичу.

106. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Книшеві Сергію Семеновичу.

107. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коваленко Юлії Василівні.

108. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Когутові Володимиру Анатолійовичу.

109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коржову Івану Івановичу.

110. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кочкарову Вагифу Магмад-огли.

111. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кривезі Тамарі Олегівні.

112. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Куксову Дмитру Дмитровичу.

113. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кущеві Василю Миколайовичу.

114. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кущеві Василю Миколайовичу.

115. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лазькові Віктору Івановичу.

116. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Максим Марії Василівні.

117. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Матяшеві Юрію Яковичу.

118. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мольці Віктору Михайловичу.

119. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панчошці Анатолію Миколайовичу.

120. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пелихові Юрію Івановичу.

121. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Петренко Любові Анатоліївні.

122. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Петренко Неонілі Іванівні.

123. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Покрові Віталію Михайловичу.

124. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Різнічук Надії Миколаївні.

125. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ростовській Євгенії Михайлівні.

126. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сахневич Валентині Михайлівні.

127. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Святелик Валентині Олександрівні.

128. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сердюкові Геннадію Васильовичу.

129. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Соловей Олені Андріївні.

130. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Соловйовій Любові Мусіївні.

131. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Степаненкові Володимиру Станіславовичу.

132. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стрижаченко Валентині Павлівні.

133. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стужукові Сергію Володимировичу.

134. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сукачеві Віктору Євгеновичу.

135. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тараненкові Сергію Олександровичу.

136. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Таргоній Ользі Миколаївні.

137. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Терещенкові Володимиру Григоровичу.

138. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Терещенкові Григорію Євгеновичу.

139. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тутці Валерію Анатолійовичу.

140. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федькові Олександру Івановичу.

141. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ходіс Валентині Миколаївні.

142. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольцеві Віталію Васильовичу.

143. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хоролець Галині Вікторівні.

144. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хоролець Оксані Юріївні.

145. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чеботарьовій Тетяні Петрівні.

146. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чепізі Ользі Михайлівні.

147. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Черкасець Любові Іванівні.

148. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чорнобелеві Олександру Миколайовичу.

149. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чумакові Володимиру Денисовичу.

150. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чумакові Віктору Миколайовичу.

151. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шаруді Валентині Михайлівні.

152. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевченко Зої Василівні.

153. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шишці Олесі Вікторівні.

154. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Штепі Любові Вікторівні.

155. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Юшко Марії Михайлівні.

156. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Яворовському Олександру Юрійовичу.

157. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Яровій Руслані Олександрівні.

158. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Яровому Юрію Володимировичу.

159. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бибикові Василю Миколайовичу.

160. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Біленькій Валентині Василівні.

161. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бригиді Катерині Олексіївні.

162. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кармазинові Валентину Юрійовичу.

163. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кармазин Наталії Павлівні.

164. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лубкові Михайлу Сергійовичу.

165. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мирошниченкові Олександру Анатолійовичу.

166. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Наливайко Ніні Михайлівні.

167. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Петренкові Миколі Володимировичу.

168. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Розкладці Олегу Михайловичу.

169. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Романенкові Павлу Анатолійовичу.

170. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Фоменко Валентині Іванівні.

171. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ходіс Надії Миколаївні.

172. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шабельник Любові Корніївні.

173. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шульзі Тамарі Миколаївні.

174. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Василенкові Дмитру Васильовичу.

175. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Василенко Софії Дмитрівні.

176. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Воті Ігорю Сергійовичу.

177. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гузієнкові Роману Васильовичу.

178. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Даниляк Олені Петрівні.

179. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жамурі Івану Володимировичу.

180. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Книшеві Едуарду Івановичу.

181. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коверді Сергію Миколайовичу.

182. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Наливайкові Євгену Валентиновичу.

183. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Огурцову Володимиру Володимировичу.

184. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Петровій Ганні Василівні.

185. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пивоварову Ігорю Павловичу.

186. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Святині Миколі Миколайовичу.

187. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Третякові Едуарду Володимировичу.

188. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Троневській Ірині Михайлівні.

189. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шабельник Людмилі Олександрівні.

190. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шарлаєві Віктору Миколайовичу.

191. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шведенко Тетяні Сергіївні.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь