Відділ культури і туризму Шишацької селищної ради

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості  по конкурентній процедурі згідно предмету: Природний газ код  ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо (2021)

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості  по переговорній процедурі закупівлі згідно предмету: Вулична мобільна сцена (в тому числі послуги з доставки та монтажу)  ДК 021:2015 - 44210000-5 Конструкції та їх частини

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості  по конкурентній процедурі згідно предмету: Природний газ код  ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо (2022)