ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

47 сесія

Порядок денний сорок сьомої сесії селищної ради від 27 серпня 2019 року

 

1. Про затвердження переліку проектів, що реалізовуватиметься за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

2. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Шишацької  селищної ради на 2019-2020 роки.

3. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху на 2016 – 2020 роки.

4. Про внесення змін до Програми «Питна вода Шишацької об`єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».

5. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за перше півріччя  2019 року.

6. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

7. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про прийняття окремих повноважень, що належать до відання виконавчих органів селищної ради».

8. Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Шишацької селищної ради.

9. Про уповноваження Виконавчого комітету селищної ради на здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, реєстрації місця проживання фізичних осіб.

10. Про погодження передачі в оренду частини нежитлового приміщення за адресою с.Велика Бузова, вул. Рад, 3.

11. Про  надання частини щорічної основної відпустки селищному  голові  Тутці  О.І.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

17. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ФГ «Ромашка».

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки ФГ «Ромашка».

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бурмаці Володимиру Володимировичу.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

21. Про внесення змін до рішень сесії селищної ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грубчакові Сергію Михайловичу.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дем’янкові Івану Петровичу.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Домашичеві Євгенію Геннадійовичу.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зінич Віті Анатоліївні.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Колесник Наталії Іванівні.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лемакові Івану Степановичу.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Моцар Світлані Леонідівні.

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Нестеровичу Олександру Андрійовичу.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Осіпенкові Анатолію Вікторовичу.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Просяник Інні Миколаївні.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Прудкому Олександру Володимировичу.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пугачеві Володимиру Івановичу.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Усенкові Миколі Васильовичу.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Антоневі Юрію Олексійовичу.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Багірі Людмилі Леонардівні.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бадалову Артуру Джасаратовичу.

38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Баранцеві Василю Васильовичу.

39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безверхій Олені Анатоліївні.

40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безкоровайній Олені Олексіївні.

41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безмалеві Олександру Олександровичу.

42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безручко Ніні Іванівні.

43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бережан Ользі Танасіївні.

44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бережному Анатолію Васильовичу.

45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бибикові Івану Олександровичу.

46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бибик Тамілі Павлівні.

47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білан Оксані Олексіївні.

48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білокозові Володимиру Григоровичу.

49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Богдан Зої Олександрівні.

50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Богдан Зої Олександрівні.

51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бутенко Наталії Миколаївні.

52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вакуріній Надії Іванівні.

53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Величкові Анатолію Сергійовичу.

54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Величко Ользі Миколаївні.

55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Власенко Марії Миколаївні.

56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Водяникові Сергію Васильовичу.

57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Воликові Анатолію Івановичу.

58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Воликові Олександру Володимировичу.

59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Волик Ользі Петрівні.

60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. В’юн Людмилі Григорівні.

61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гапусенко Наталії Володимирівні.

62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Глушко Тетяні Федорівні.

63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грудіній Наталії Павлівні.

64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гукові Олегу Олександровичу.

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Денисенко Людмилі Олександрівні.

66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Діхтяреві Валерію Івановичу.

67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дмитерко Наталії Дмитрівні.

68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дмитерко Наталії Дмитрівні.

69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дмитерко Наталії Дмитрівні.

70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Домненко Марії Трохимівні.

71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дятловій Ользі Федорівні.

72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Єфремовій Юлії Валентинівні.

73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жаботинській Софії Андріївні.

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Заїці Наталії Василівні.

75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Замоздрі Ользі Григорівні.

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Затенкові Віктору Івановичу.

77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зігаренкові Анатолію Дмитровичу.

78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зінченкові Івану Васильовичу.

79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зінченкові Олександру Володимировичу.

80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зливко Ніні Григорівні.

81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ігнатьєву Віктору Івановичу.

82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Калині Валентині Миколаївні.

83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кальнобродській Аліні Григорівні.

84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кирносові Вячеславу Володимировичу.

85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Киценко Наталії Василівні.

86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кіріченко Ользі Миколаївні.

87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Климась Марії Миколаївні.

88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Книшеві Григорію Семеновичу.

89. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коляді Любові Михайлівні.

90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корнільченко Світлані Миколаївні.

91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кривошапці Олександру Даниловичу.

92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кудрі Юрію Анатолійовичу.

93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Купавцевій Наталії Миколаївні.

94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кухаренкові Руслану Петровичу.

95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лазько Ельвірі Олексіївні.

96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лаленкові Віктору Олексійовичу.

97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Легейді Неонілі Олександрівні.

98. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лемак Оксані Костянтинівні.

99. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лемак Оксані Костянтинівні.

100. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лень Надії Трохимівні.

101. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лободі Тетяні Тарасівні.

102. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Любліній Тетяні Юріївні.

103. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Михайликові Руслану Віталійовичу.

104. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мольці Василю Миколайовичу.

105. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мольці Марині Вікторівні.

106. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Моранець Олені Петрівні.

107. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нестеровичу Андрію Геннадійовичу.

108. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нестеровичу Олександру Андрійовичу.

109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ніколаєнкові Володимиру Івановичу.

110. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Новак Наталії Василівні.

111. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Новак Оксані Степанівні.

112. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панчішці Таїсії Миколаївні.

113. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Півневі Григорію Володимировичу.

114. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Покладові Олександру Валентиновичу.

115. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пугач Наталії Григорівні.

116. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. П’ятниці Григорію Івановичу.

117. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Радченко Ірині Євгеніївні.

118. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ростовському Віталію Івановичу.

119. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рубан Світлані Михайлівні.

120. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Русанюк Зої Петрівні.

121. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стригунову Сергію Олексійовичу.

122. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стригуновій Катерині Михайлівні.

123. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Третяку Володимиру Григоровичу.

124. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Троневському Петру Андрійовичу.

125. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Файль Ніні Іванівні.

126. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федькові Григорію Михайловичу.

127. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чайці Любові Іванівні.

128. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шаповалові Олександру Сергійовичу.

129. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ярош Марії Федорівні.

130. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ярош Олександрі Іванівні.

131. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабинцеві Андрію Михайловичу.

132. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабич Юлії Михайлівні.

133. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Байдаліновій Світлані Іванівні.

134. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бережній Ользі Миколаївні.

135. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білоусові Віталію Михайловичу.

136. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білоусові Михайлу Вікторовичу.

137. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Богаєвському Юрію Миколайовичу.

138. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бондар Аллі Іванівні.

139. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бондарові Павлу Васильовичу.

140. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бородавці Володимиру Сергійовичу.

141. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бородавці Сергію Володимировичу.

142. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бражникові Анатолію Васильовичу.

143. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Броді Івану Федоровичу.

144. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бутенкові Віталію Івановичу.

145. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Величко Надії Павлівні.

146. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вибиванець Марії Дмитрівні.

147. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Видрі Катерині Андріївні.

148. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вовчкові Василю Васильовичу.

149. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Воликові Сергію Олексійовичу.

150. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Воті Інні Сергіївні.

151. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Геращенко Олені Михайлівні.

152. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гриценкові Вячеславу Віталійовичу.

153. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гриценкові Віталію Івановичу.

154. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грищенюк Ганні Прокопівні.

155. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Губіцькому Миколі Миколайовичу.

156. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Даньшинові Василю Івановичу.

157. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Даценкові Олександру Івановичу.

158. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Даценко Ользі Олександрівні.

159. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Денисенкові Григорію Миколайовичу.

160. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дмитрик Олені Федорівні.

161. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Долготьорові Олександру Андрійовичу.

162. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дубовик Ніні Михайлівні.

163. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дубовикові Олександру Миколайовичу.

164. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дудкіній Вікторії Борисівні.

165. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дудкіній Надії Миколаївні.

166. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дяченкові Леоніду Яковичу.

167. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Єрмакові Анатолію Пилиповичу.

168. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Житарюкові Анатолію Дмитровичу.

169. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Житарюк Євгенії Анатоліївні.

170. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Звір Анжелі Любомирівні.

171. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зінченкові Віталію Петровичу.

172. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кокозі Віталію Миколайовичу.

173. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Краснову Дмитру Михайловичу.

174. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кривенькому Василю Олександровичу.

175. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кривошеї Валентині Григорівні.

176. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кривошеї Владиславу Геннадійовичу.

177. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Крутькові Олексію Анатолійовичу.

178. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кудрі Валентині Віталіївні.

179. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лебех Наталії Григорівні.

180. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лейченкові Станіславу Яковичу.

181. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лейченкові Якову Миколайовичу.

182. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лемак Аллі Андріївні.

183. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лещенкові Василю Івановичу.

184. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Линник Ользі Борисівні.

185. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Литвинові Володимиру Анатолійовичу.

186. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лісовій Лідії Григорівні.

187. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лісовому Сергію Івановичу.

188. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Любивому Василю Івановичу.

189. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Любченкові Василю Степановичу.

190. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Малафею Владиславу Васильовичу.

191. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Малафею Григорію Павловичу.

192. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мартюк Валентині Миколаївні.

193. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маслівець Ганні Яківні.

194. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мацюці Івану Володимировичу.

195. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мацюці Марії Василівні.

196. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мелконянові Гарегіну Гришаєвичу.

197. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мольці Володимиру Павловичу.

198. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мольці Ользі Григорівні.

199. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Науменкові Петру Михайловичу.

200. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Науменко Ріті Василівні.

201. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Науменко Світлані Миколаївні.

202. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нікітченкові Владиславу Володимировичу.

203. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нікітченкові Миколі Володимировичу.

204. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Одинченко Катерині Панасівні.

205. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Одинченкові Михайлу Анатолійовичу.

206. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Орлові Петру Івановичу.

207. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Орищенко Валентині Петрівні.

208. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Орищенко Ганні Сергіївні.

209. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Орманжі Інні Миколаївні.

210. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Охріменко Марії Іванівні.

211. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Охріменко Ользі Василівні.

212. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Патланеві Степану Миколайовичу.

213. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Передрук Валентині Василівні.

214. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Петросян Людмилі Андріївні.

215. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Півневі Олексію Сергійовичу.

216. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Півневі Сергію Анатолійовичу.

217. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Піхоті Катерині Пантелеймонівні.

218. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пономаренко Галині Іванівні.

219. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Путівському Олександру Вікторовичу.

220. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Романовій Оксані Михайлівні.

221. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ростовській Ганні Василівні.

222. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сазоновій Людмилі Павлівні.

223. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сигляник Марії Богданівні.

224. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сигляникові Михайлу Івановичу.

225. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сисюкові Віталію Анатолійовичу.

226. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сисюк Катерині Василівні.

227. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сисюкові Михайлу Євгеновичу.

228. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сисюк Марії Павлівні.

229. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Скікові Віктору Миколайовичу.

230. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Скік Катерині Іванівні.

231. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Скляр Ользі Іванівні.

232. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Скубій Юлії Григорівні.

233. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сулим Валентині Миколаївні.

234. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сулимові Віталію Олексійовичу.

235. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сулимові Олексію Васильовичу.

236. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Супаренко Валентині Іванівні.

237. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тимошенкові Володимиру Михайловичу.

238. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тимошенкові Вячеславу Михайловичу.

239. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Удовиченкові Сергію Миколайовичу.

240. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федорченкові Володимиру Васильовичу.

241. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольцеві Василю Олексійовичу.

242. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольцеві Івану Григоровичу.

243. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольцеві Павлу Григоровичу.

244. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольцеві Петру Олексійовичу.

245. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольцеві Сергію Григоровичу.

246. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Цьові Яні Вікторівні.

247. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чаплі Інні Борисівні.

248. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Швець Марії Михайлівні.

249. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шуть Валентині Григорівні.

250. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Щербак Любові Михайлівні.

251. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Явтушенкові Віталію Івановичу.

252. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Скочко Ользі Вікторівні.

253. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Букірові Андрію Сергійовичу.

254. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Буровій Олені Іванівні.

255. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вороніну Сергію Олександровичу.

256. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гончаровському Андрію Володимировичу.

257. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дудці Валерію Івановичу.

258. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Єфіменкові Артему Сергійовичу.

259. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іванову Денису Анатолійовичу.

260. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Марченко Галині Ігорівні.

261. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мастепан Надії Михайлівні.

262. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Михайлик Ользі Іванівні.

263. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Смоляніновій Тетяні Миколаївні.

264. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тарлецькій Ользі Миколаївні.

265. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шашкову Денису Олександровичу.

266. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шульзі Владиславу Михайловичу.

267. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Біднині Ганні Миколаївні.

268. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Богдан Зої Олександрівні.

269. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гизилі Людмилі Олексіївні.

270. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кулішеві Миколі Петровичу.

271. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Петренкові Миколі Володимировичу.

272. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чубову Володимиру Гордійовичу.

273. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольській Катерині Сергіївні.

274. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь