ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

Результати голосування 41 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

 

1. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

2. Про внесення змін до переліку проектів, що реалізовуватиметься за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

3. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік «Турбота».

4. Про внесення змін до Програми «Питна вода Шишацької об`єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».

5. Про внесення змін до Програми «Депутатський фонд» депутатів об’єднаної територіальної громади першого скликання.

6. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2018 року.

7. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

8. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

9. Про затвердження Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької селищної ради на 2019 рік «Турбота».

10. Про затвердження Програми розвитку культури і туризму Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

11. Про затвердження Програми розвитку галузі «Освіта» Шишацької селищної ради на 2019 рік.

12. Про затвердження Програми розробки містобудівної документації Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки.

13. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Шишацької селищної ради на 2019-2020 роки.

14. Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та поточного ремонту вуличного освітлення населених пунктів Шишацької ОТГ на 2019-2020 роки.

15. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху на 2016 – 2020 роки.

16. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2018-2020 роки.

17. Про затвердження Програми фінансової підтримки пасажирського перевезення, що здійснюється КП «Техкомунбуд» - «Громада без околиць» на 2019-2020 роки.

18. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації (події) Шишацької ОТГ на 2018-2020 роки.

19. Про затвердження Плану роботи селищної ради на 2019 рік.

20. Про затвердження плану прийняття регуляторних актів Шишацької селищною радою на 2019 рік.

21. Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та забезпечення харчування школярів загальноосвітніх навчальних закладів Шишацької селищної ради.

22. Про надання дозволу на списання нерухомого майна комунальної власності селищної ради з балансу відділу освіти селищної ради.

23. Про надання дозволу на списання нерухомого майна комунальної власності селищної ради з балансу виконавчого комітету селищної ради.

24. Про зарахування на повне державне утримання до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» на загальних умовах Дяченка В.М.

25. Про організацію оплачуваних громадських робіт у 2019 році.

26. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 22.06.2018 року «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель відділу культури і туризму Шишацької селищної ради».

27. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 28.09.2018 року «Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки гр. Шелігану Валерію Єрофейовичу».

28. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 28.09.2018 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Шульзі Юрію Олексійовичу».

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Шишацькій районній спілці споживчих товариств.

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Шишацькій районній раді.

31. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бережному Анатолію Васильовичу.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Біленькій Ірині Ярославівні.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бордюк Лідії Василівні.

35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дадикіній Інні Миколаївні.

36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дакало Ользі Миколаївні.

37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кармазин Наталії Павлівні.

38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кармазіній Анні Остапівні.

39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Линникові Сергію Васильовичу.

40. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Матвієнко Валентині Петрівні.

41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скобалові Зіновію Івановичу.

42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стегній Тетяні Миколаївні.

43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Федченкові Євгену Васильовичу.

44. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Фоменко Валентині Іванівні.

45. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ходіс Надії Миколаївні.

46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шульзі Тамарі Миколаївні.

47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Власенко Інні Віталіївні.

48. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Книшеві Івану Вікторовичу.

49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Боначовій Оксані Вікторівні.

50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бурдіну Ігорю Олександровичу.

51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Величкові Сергію Олексійовичу.

52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Воликові Віктору Михайловичу.

53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Герасименко Лідії Іванівні.

54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Глибовицькому Дмитру Юрійовичу.

55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зливкові Олександру Сергійовичу.

56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Климась Ларисі Валентинівні.

57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Книшеві Едуарду Івановичу.

58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коверді Володимиру Михайловичу.

59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корнієнко Любові Володимирівні.

60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корольову Володимиру Павловичу.

61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Личак Любові Іванівні.

62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Личкові Олександру Семеновичу.

63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лубкові Сергію Олександровичу.

64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лубкові Сергію Олександровичу.

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Миргородському Володимиру Васильовичу.

66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Новосельцеві Владиславу Юрійовичу.

67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панасенко Людмилі Іванівні.

68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панчішка Наталії Володимирівні.

69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панчішка Наталії Володимирівні.

70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Переяслівській Катерині Федорівні.

71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Петровій Ганні Василівні.

72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Писаренко Людмилі Володимирівні.

73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рак Валентині Анатоліївні.

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Розкладці Ірині Павлівні.

75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Руденкові Богдану Вікторовичу.

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Самойленко Ганні Гордіївні.

77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сливці Івану Федоровичу.

78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стрельченко Любові Іванівні.

79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Троневській Ірині Михайлівні.

80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федько Тетяні Миколаївні.

81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Фроленко Аліні Іванівні.

82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Цимбалюк Тетяні Миколаївні.

83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Черненкові Валерію Івановичу.

84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шабельник Людмилі Олександрівні.

85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шарлаєві Руслану Вікторовичу.

86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Штецеві Михайлу Івановичу.

87. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Капліну Петрові Олексійовичу.

88. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кармазин Людмилі Василівні.

89. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Костюченко Антоніні Василівні.

90. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сокол Людмилі Павлівні.

91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гасанову Зохрабу Рустамовичу.

92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гребінникові Ігорю Сергійовичу.

93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковганенкові Володимиру Валентиновичу.

94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Костіву Любомиру Богдановичу.

95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кубай Наталії Михайлівні.

96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кухаренкові Сергію Олеговичу.

97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кущеві Василю Миколайовичу.

98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Омеляненкові Арсену Вадимовичу.

99. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Самохатці Юрію Юрійовичу.

100. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Удоду Володимиру Олександровичу.

101. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хоролець Марині Володимирівні.

102. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Кругляк Наталії Вікторівні.

103. Про погодження передачі безоплатно у власність земельної ділянки гр. Власенкові Сергію Олександровичу.

104. Про погодження передачі безоплатно у власність земельної ділянки гр. Закладній Валентині Михайлівні.

105. Про погодження надання в оренду земельної ділянки гр. Омельченкові Максиму Васильовичу.

106. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Книшеві Івану Вікторовичу.

107. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки гр. Хомлюкові Олексію Петровичу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь