ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

28 сесія

Порядок денний двадцять восьмої сесії селищної ради від 15 листопада 2017 року

 

1. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

2. Про  внесення змін до переліку проектів,  що реалізовуватиметься за рахунок коштів субвенції  з державного бюджету  місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних   громад.

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки пасажирського перевезення, що здійснюється КП «Техкомунбуд» – «Громада без околиць» на 2017-2018 роки.

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2016 – 2020 роки.

5. Про внесення змін до Програми «Питна вода Шишацької об`єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки»

6. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху на 2016 – 2020 роки.

7. Про внесення змін до Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації Шишацької об'єднаної територіальної громади на 2017-2021 роки.

8. Про внесення змін до Програми підтримки діяльності та розвитку місцевої пожежної охорони в Шишацькому районі на 2017-2019 роки.

9. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2017 рік «Турбота».

10. Про затвердження Цільової програми сприяння Шишацькому районному військовому комісаріату у покращенні умов ефективного виконання поставлених державою завдань на 2017 - 2018 роки.

11. Про затвердження Програми розвитку галузі «Освіта» Шишацької селищної ради на 2018 рік.

12. Про затвердження Програми розвитку культури і туризму Шишацької селищної ради на 2018 рік. (ЗНЯТО)

13. Про затвердження Програми правової освіти населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки.

14. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за дев’ять місяців 2017 року.

15. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

16. Про затвердження Порядку використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва до селищного бюджету.

17. Про схвалення проекту договору про   співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів.

18. Про затвердження використання коштів в рамках реалізації проекту «Створення реабілітаційного центру для дітей з обмеженими можливостями».

19. Про внесення змін до установчих документів Місцевої пожежної охорони в Шишацькому районі.

20. Про внесення змін до установчих документів Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.В.Гоголя.

21. Про організацію роботи виконавчого комітету Шишацької селищної ради.

22. Про внесення змін до Програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів в Шишацькій об’єднаній територіальній громаді на 2017-2018 роки.

23. Про прийняття об’єктів нерухомості у комунальну власність територіальної громади Шишацької селищної ради.

24. Про передачу з балансу на баланс об’єктів інженерної інфраструктури комунальної власності територіальних громад Шишацької селищної ради.

25. Про присвоєння селищному голові чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.

26. Про перерахування коштів спеціального фонду на рахунок загального фонду селищного бюджету Шишацької об’єднаної територіальної громади.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

29. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок КП «Техкомунбуд».

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення КП «Техкомунбуд».

31. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель.

32. Про передачу в користування земельних ділянок КП «Техкомунбуд».

33. Про укладення договорів сервітуту з КП «Техкомунбуд».

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

38. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

39. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення СФГ «Еліта».

41. Про розгляд Листів ГУ Держгеокадастру у Полтавській області про висловлення позиції ради щодо надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Свєтловій Валентині Іллівні.

43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пирликові Олексію Вікторовичу.

44. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Воробйову Сергію Володимировичу.

45. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хлєвній Тетяні Іванівні.

46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щербань Надії Іванівні.

47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сулименкові Володимиру Павловичу.

48. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вялкову Олександру Володимировичу гр. Вялковій Ірині Володимирівні.

49. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пугачеві Миколі Петровичу.

50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Богодістові Юрію Івановичу.

51. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бажанові Миколі Івановичу.

52. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бородаєві Вадиму Івановичу.

53. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ракович Марії Степанівні.

54. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корманові Віктору Вікторовичу.

55. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Глушко Ользі Василівні.

56. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ковбасі Михайлу Степановичу.

57. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Туряниці Ганні Петрівні.

58. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Богдан Зої Олександрівні.

59. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панченко Майї Петрівні.

60. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чопу Сергію Миколайовичу.

61. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Морарь Вікторії Володимирівні.

62. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Нос Людмилі Василівні.

63. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шарлаєві Віктору Миколайовичу.

64. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панченкові Володимиру Івановичу.

65. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панченко Світлані Олександрівні.

66. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панченко Світлані Сергіївні.

67. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Степаненкові Івану Дмитровичу.

68. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лифар Любові Миколаївні.

69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шабалі Євгенію Миколайовичу.

70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Козик Оксані Геннадіївні.

71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Козик Оксані Геннадіївні.

72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Литвин Наталії Дмитрівні.

73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шереметові Олексію Леонідовичу.

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Марченкові Олегу Борисовичу.

75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панчошці Олександру Михайловичу.

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Левдер Катерині Павлівні.

77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Калюжному Віталію Петровичу.

78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дурнякові Анатолію Федоровичу.

79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мольці Володимиру Івановичу.

80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Замоздрі Олексію Петровичу.

81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Уманському Олексію Генріховичу.

82. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бобровніковій Наталії Олексіївні.

83. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Півень Ользі Петрівні.

84. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бурмаці Петру Івановичу.

85. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Устименкові Володимиру Михайловичу.

86. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Закладному Анатолію Григоровичу.

87. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Костенкові Василю Івановичу.

88. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Коробці Зінаїді Вікторівні.

89. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Білан Тетяні Григорівні.

90. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Легейді Олені Петрівні.

91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Логвиненко Галині Олександрівні.

92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Логвиненко Ірині Данилівні.

93. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Карпенкові Сергію Володимировичу.

94. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дерев’янко Наталії Олексіївні.

95. Про затвердження документацій із землеустрою та передачу безоплатно у власність земельних ділянок гр. Паламарчук Галині Петрівні.

96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сулимові Ігорю Олексійовичу.

97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Міщанінову Євгенію Євгенійовичу.

98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жуку Володимиру Вікторовичу.

99. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дупаку Володимиру Івановичу.

100. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь