ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

44 сесія

Порядок денний сорок четвертої сесії селищної ради  від 15 травня 2019 року

 

1. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за I квартал 2019 року.

3. Про стан законності, боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території об’єднаної територіальної громади.

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради» на 2018-2019 роки.

5. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік «Турбота».

6. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху на 2016-2020 роки.

7. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Шишацької  селищної ради на 2019-2020 роки.

8. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

9. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

10. Про звільнення від плати та зарахування на повне державне утримання до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» на загальних умовах Маслівець Н.А.

11. Про прийняття у комунальну власність селищної ради об'єктів інженерної інфраструктури.

12. Про звільнення Шишацької районної ради від сплати державного мита.

13. Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон).

14. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель ФГ «Спарта».

19. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПАТ «Полтаваобленерго».

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель підприємству Шишацької райспоживспілки «Хлібозавод».

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Шишацькому споживчому товариству.

22. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель відділу культури і туризму Шишацької селищної ради.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка» (не прийнято).

24. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондаренко Любові Олексіївні.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Волосі Івану Федоровичу.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гаращенко Людмилі Іванівні.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Даньшинові Василю Івановичу.

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Домашичеві Геннадію Петровичу.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Закладному Михайлу Івановичу.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Замоздрі Сергію Михайловичу.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Звірові Вячеславу Любомировичу.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Іщенкові Григорію Олександровичу.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кармазинові Валентину Юрійовичу.

35. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ковбасі Олексію Степановичу.

36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корман Зінаїді Іванівні.

37. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кругляк Ніні Тимофіївні.

38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лисенкові Ростиславу Миколайовичу.

39. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мельниченкові Віктору Петровичу.

40. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мельниченкові Миколі Івановичу.

41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чирковій Наталії Іванівні.

42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чубову Володимиру Гордійовичу.

43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Юрченко Лідії Михайлівні.

44. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Матвієнкові Анатолію Сергійовичу.

45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабенко Ользі Анатоліївні.

46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабичеві Миколі Олександровичу.

47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Баденко Валентині Кирилівні.

48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бараненкові Валерію Михайловичу.

49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Баранцеві Володимиру Сергійовичу.

50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бариляк Марії Йосипівні.

51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Батрак Яніні Вікторівні.

52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Батьковській Ніні Михайлівні.

53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Батьковському Анатолію Йосиповичу.

54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безкоровайному Вячеславу Івановичу.

55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безручко Вікторії Борисівні.

56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безручкові Сергію Олександровичу.

57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бельмасові Юрію Вікторовичу.

58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Биковій Любові Василівні.

59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Біленкові Сергію Борисовичу.

60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білик Олені Валентинівні.

61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Біліченко Валентині Свиридівні.

62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білобровій Майї Дмитрівні.

63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білокіз Інні Віталіївні.

64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бобришевій Тетяні Дмитрівні.

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Божко Тамарі Володимирівні.

66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Боначову Олександру Миколайовичу.

67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Борисенко Галині Петрівні.

68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Борідці Віталію Вадимовичу.

69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Борідці Віталію Вадимовичу.

70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Боровому Павлу Григоровичу.

71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Васкевич Ганні Тихонівні.

72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Волошинові Олексію Володимировичу.

73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гаврильєвій Антоніні Іванівні.

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гаврильєвій Антоніні Іванівні.

75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Головань Олександрі Іванівні.

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гринь Лідії Михайлівні.

77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гріневичеві Сергію Олександровичу.

78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дрепіній Ніні Василівні.

79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Закладній Наталії Василівні.

80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Закладному Володимиру Олексійовичу.

81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Закладному Михайлу Івановичу.

82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Залозі Світлані Іванівні.

83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Замоздрі Сергію Михайловичу.

84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Замоздрі Сергію Михайловичу.

85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зінченкові Володимиру Олексійовичу.

86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зінченкові Сергію Іллічу.

87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зубенко Надії Михайлівні.

88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кирпоті Раїсі Олександрівні.

89. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Книш Ганні Гаврилівні.

90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Книш Ользі Сергіївні.

91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коваль Віті Миколаївні.

92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковбасі Олексію Степановичу.

93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коляді Івану Федоровичу.

94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корман Катерині Вікторівні.

95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Король Юлії Володимирівні.

96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Крутько Вікторії Василівні.

97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Куцеві Сергію Христофоровичу.

98. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лебедеві Валерію Васильовичу.

99. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лень Ганні Михайлівні.

100. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Личак Олені Олексіївні.

101. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Макаренко Любові Іванівні.

102. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маслівець Тетяні Володимирівні.

103. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельниченкові Віктору Петровичу.

104. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельниченкові Олександру Вікторовичу.

105. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Миколаєнкові Роману Івановичу.

106. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Михайлик Марині Петрівні.

107. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Михайловій Наталії Іванівні.

108. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мотрій Наталії Василівні.

109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мотрій Наталії Миколаївні.

110. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мотрій Ніні Петрівні.

111. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мотрій Тетяні Федотівні.

112. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Одарченкові Сергію Володимировичу.

113. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Одарченкові Сергію Володимировичу.

114. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Омеляненкові Владиславу Вадимовичу.

115. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Оніпкові Олександру Петровичу.

116. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Оніпко Юлії Петрівні.

117. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Падалці Віктору Володимировичу.

118. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панченко Майї Петрівні.

119. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Піхоті Ганні Данилівні.

120. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Положій Ірині Володимирівні.

121. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прудкій Лідії Федорівні.

122. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прудкій Лідії Федорівні.

123. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ростовському Володимиру Андрійовичу.

124. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Самойленкові Євгену Сергійовичу.

125. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Семенюті Маргариті Григорівні.

126. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сердюкові Ярославу Геннадійовичу.

127. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Солодовник Катерині Олексіївні.

128. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тимошенко Оксані Сергіївні.

129. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ткачеві Андрію Сергійовичу.

130. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федоренкові Сергію Івановичу.

131. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федорченко Світлані Павлівні.

132. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хатькові Олексію Сергійовичу.

133. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ходіс Лідії Миколаївні.

134. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хомлюк Марині Василівні.

135. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чмиреві Роману Володимировичу.

136. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шабельникові Станіславу Геннадійовичу.

137. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевченкові Олександру Григоровичу.

138. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шеліганові Валерію Валерійовичу.

139. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шпанкіній Любові Дмитрівні.

140. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Явтушенкові Вадиму Олексійовичу.

141. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Яреськові Роману Вікторовичу.

142. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ярош Ніні Федорівні.

143. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Круглякові Роману Олексійовичу.

144. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Мамишеву Нарманові Іван-огли.

145. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаращенкові Руслану Юрійовичу.

146. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаращенкові Юрію Олексійовичу.

147. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кармазіній Анні Остапівні.

148. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кульбаці Роману Івановичу.

149. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Матвієнко Валентині Петрівні.

150. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мольці Валентині Михайлівні.

151. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок гр. Сліпцеві Івану Степановичу.

152. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Гмирі Сергію Васильовичу.

153. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Ситникові Леоніду Васильовичу.

154. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безверхому Володимиру Анатолійовичу.

155. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бєлкіну Юрію Вікторовичу.

156. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бойкові Антону Вадимовичу.

157. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.  Герасименко Валентині Іванівні.

158. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дзюбі Сергію Володимировичу.

159. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дурнякові Анатолію Федоровичу.

160. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Заїці Олександру Анатолійовичу.

161. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Калюжному Віталію Петровичу.

162. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кирносові В’ячеславу В’ячеславовичу.

163. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кіріченкові Віталію Миколайовичу.

164. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Крикун Зої Миколаївні.

165. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Крушельницькому Володимиру Романовичу.

166. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Левдер Катерині Павлівні.

167. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Литвин Наталії Дмитрівні.

168. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маначинському Володимиру Михайловичу.

169. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Онопрієнко Марії Петрівні.

170. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панасенкові Олегу Олександровичу.

171. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панченкові Леоніду Володимировичу.

172. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шабельникові Руслану Анатолійовичу.

173. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шведенкові Сергію Володимировичу.

174. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

175. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

176. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

177. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

178. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

179. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Шеліган Ларисі Олексіївні.

180. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

181. Про скасування рішення тридцять шостої сесії першого скликання Шишацької селищної ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сулим Любові Іванівні» від 24.05.2018 року (не прийнято).

182. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь