Результати голосування 33 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

1. Звіт селищного голови Тутки О.І. про свою діяльність за 2017 рік.

2. Про стан законності, боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території об’єднаної територіальної громади.

3. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за 2017 рік.

5. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

6. Про символіку Шишацької об’єднаної територіальної громади.

7. Про затвердження Програми «Депутатський фонд» депутатів об’єднаної територіальної громади першого скликання.

8. Про затвердження Програми Шишацької селищної ради соціальної підтримки сімей, дітей та молоді на 2018 рік.

9. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків Шишацької селищної ради та збільшення надходжень до Державного та місцевого бюджетів на 2018-2020 роки.

10. Про затвердження Цільової програми покращення соціального  обслуговування населення Шишацької селищної ради на 2018-2019 роки управлінням праці та соціального захисту населення Шишацької районної державної адміністрації.

11. Про затвердження Програми здійснення землеустрою на території Шишацької селищної ради на 2018-2020 роки.

12. Про Програму зайнятості населення об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

13. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху на 2016-2020 роки.

14. Про внесення змін до Програми «Питна вода Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».

15. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Шишацької  селищної ради на 2016-2018 роки».

16. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2018 – 2020 роки

17. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

18. Про припинення Комунальної організації (установа, заклад)  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради»  в результаті реорганізації (перетворення).

19. Про створення Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради»  шляхом реорганізації (перетворення) Комунальної організації (установа, заклад) «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради».

20. Про організацію оплачуваних громадських робіт у 2018 році.

21. Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Техкомунбуд».

22. Про прийняття об’єкту інженерної  інфраструктури у комунальну власність територіальної громади Шишацької селищної ради.

23. Про прийняття майна у комунальну власність територіальної громади Шишацької селищної ради.

24. Про передачу з балансу на баланс об’єкту рухомого майна комунальної власності територіальних громад Шишацької селищної ради

25. Про надання дозволу на розроблення детального плану території «ТОВ «АФ Довженка».

26. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

27. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва вуличної мережі водопостачання в с. Покровське.

28. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисних документацій по об’єктах освітньої сфери.

29. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації для капітального ремонту Шишацького селищного будинку культури.

30. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт Сагайдацької амбулаторії загальної практики сімейної медицини центру первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради по вул. Дружби, 13 в с. Сагайдак Шишацької району Полтавської області».

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) смт. Шишаки, вул. Дерія, 9А.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) смт. Шишаки, вул. Небесної Сотні, 10.

33. Про прийняття відумерлої спадщини у комунальну власність та приєднання до земель територіальної громади Шишацької селищної ради.

34. Про розгляд Листа ГУ Держгеокадастру у Полтавській області про надання погодження (згоди) для здійснення передачі в користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності шляхом проведення земельних торгів.

35. Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон), (відумерла спадщина).

36. Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон), (с. Воскобійники).