ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

Результати голосування 22 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

1. Про вступ до Асоціації об’єднаних територіальних громад.

2. Про внесення змін до деяких рішень сесій селищної ради щодо статусу старости Шишацької об’єднаної територіальної громади.

3. Про Програму зайнятості населення об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

4. Про затвердження Програми фінансової підтримки пасажирського перевезення, що здійснюється КП «Техкомунбуд» – «Громада без околиць» на 2017-2018 роки.

5. Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та поточного ремонту вуличного освітлення населених пунктів Шишацької ОТГ на 2017-2018 роки.

6. Про затвердження Програми питна вода Шишацької об`єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки

7. Про затвердження Програми підтримки діяльності та розвитку місцевої пожежної охорони в Шишацькому районі на 2017-2019 рік.

8. Про Програму підтримки розвитку обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів в Шишацькій об’єднаній територіальній громаді на  2017-2018 роки.

9. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2017 рік «Турбота».

10. Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму Шишацької селищної ради на 2017 рік.

11. Про внесення змін до Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації Шишацької об'єднаної територіальної громади на 2017-2021 роки.

12. Про внесення змін до Програми розвитку галузі «Освіта» Шишацької селищної ради на 2017 рік.

13. Про внесення змін до Програми розробки містобудівної документації Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2016-2018 роки.

14. Про внесення змін до Програми  розвитку дорожнього руху на 2016 – 2020 роки.

15. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2016 – 2020 роки.

16. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

17. Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії шостого скликання від 02 липня 2013 року «Про пайову участь забудовників у розвитку інфраструктури сіл Шишацької селищної ради».

18. Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату і виконавчих органів Шишацької селищної ради.

19. Про делегування представників Шишацької об’єднаної територіальної громади до Госпітальної ради Миргородського госпітального округу.

20. Про внесення змін до відомостей про юридичні особи загальноосвітніх навчальних закладів селищної ради.

21. Про внесення змін до установчих документів юридичних осіб загальноосвітніх навчальних закладів селищної ради.

22. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Техкомунбуд».

23. Про прийняття у комунальну власність селищної ради та передачу з балансу на баланс об’єктів транспортної інфраструктури

24. Про прийняття майна у комунальну власність територіальної громади Шишацької селищної ради.

25. Про передачу з балансу на баланс робочого проекту та експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації «Розчистка та поліпшення екологічного стану ділянки р. Псел за межами селища Шишаки Полтавської області.

26. Про надання дозволу на списання будівлі школи, яка належить до комунальної власності територіальних громад селищної ради.

27. Про внесення змін до Положення про порядок нарахування та сплати  транспортного податку, як складової податку на майно.

28. Про списання кредиторської заборгованості, строк позовної  давності  якої минув.

29. Про звільнення  гр. Горобець Марії Петрівни від плати за надання послуг у відділенні соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради.

30. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

31. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

32. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній організації «Релігійна громада Покрови Пресвятої Богородиці Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної церкви смт. Шишаки Шишацького району Полтавської області».

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Алексенкові Сергію Івановичу.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Почепецькій Людмилі Михайлівні.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковбасі Володимиру Миколайовичу.

38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки ПП «ПМК-51».

40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондарчукові Леоніду Григоровичу.

41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жайворонкові Анатолію Григоровичу.

42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Канівець Яні Дмитрівні.

43. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Барабан Валентині Олексіївні.

44. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іванюкові Руслану Миколайовичу.

45. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пулій Любові Миколаївні.

46. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бондар Катерині Андріївні.

47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Герасименкові Михайлові Борисовичу.

48. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Григоревич Валентині-Галині Іванівні.

49. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Скобало Валентині Миколаївні.

50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Карпенкові Сергію Володимировичу.

51. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Міліцькому Олександру Володимировичу.

52. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Волковій Мирославі Олександрівні.

53. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вішній Валентині Михайлівні.

54. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Сердюкові Павлу Олексійовичу.

55. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жемелі Євгену Володимировичу.

56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) обслуговуючому кооперативу «ОК Джерело Плюс».

57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) обслуговуючому кооперативу «ОК Джерело Плюс».

58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Назаренкові Андрію Євгеновичу.

59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Губіцькому Миколі Миколайовичу.

60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Онопрієнко Олександрі Іванівні.

61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Леневі Григорію Петровичу.

62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Крутькові Анатолію Федоровичу.

63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гончар Валентині Іванівні.

64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Двойченкові Василю Петровичу.

65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Колеснику Олегу Валентиновичу.

66. Про передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «Агрофірма ім. Довженка»

67. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ТОВ «Шишацьке ІПП».

68. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з гр. Черкасець Оленою Анатоліївною.

69. Про переукладення на новий термін договорів оренди земельних ділянок з ФО-П Коханевичем Миколою Івановичем.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь