ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

46 сесія

Порядок денний сорок шостої сесії селищної ради від 23 липня 2019 року

 

1. Про затвердження переліку проектів, що реалізовуватиметься за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

2. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

3. Про внесення змін до Програми «Питна вода Шишацької об`єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».

4. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

5. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ананасовій Любові Володимирівні.

7. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. В’юнові Олександру Андрійовичу.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Келі Люсі Зінов’ївні.

9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лемакові Івану Івановичу.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Фурсі Григорію Олексійовичу.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Матяшеві Олександру Миколайовичу.

12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Антоненкові Михайлу Анатолійовичу.

13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безкоровайній Олені Олексіївні.

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бондарчук Людмилі Іванівні.

15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бондарчук Людмилі Іванівні.

16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вавричук Марії Іванівні.

17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вербицькому Сергію Петровичу.

18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вигівському Олександру Степановичу.

19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дворніковій Руслані Геннадіївні.

20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Денисенкові Михайлу Сергійовичу.

21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дерієві Олександру Васильовичу.

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Задорожній Віталіні Іванівні.

23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зінченко Любові Василівні.

24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ігнатченко Наталії Григорівні.

25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Калині Сергію Миколайовичу.

26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Климишенко Людмилі Анатоліївні.

27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковтунові Денису Григоровичу.

28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельникові Юрію Федоровичу.

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пасічниченко Катерині Анатоліївні.

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ракович Марії Степанівні.

31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ричкову Сергію Геннадійовичу.

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Самсоненко Світлані Вікторівні.

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Удодові Роману Борисовичу.

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федорченко Валентині Василівні.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федькові Едуарду Геннадійовичу.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Фурсі Григорію Олексійовичу.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хрущеві Ігорю Аркадійовичу.

38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чмиреві Ігорю Володимировичу.

39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шабельникові Михайлу Івановичу.

40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шаповал Інні Борисівні.

41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шаповалові Олександру Сергійовичу.

42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевелюк Юлії Олексіївні.

43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шкуратько Ларисі Олександрівні.

44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дакало Ользі Миколаївні.

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Демочко Світлані Володимирівні.

46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Закладній Валентині Михайлівні.

47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кострик Валентині Олексіївні.

48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кульбаці Надії Миколаївні.

49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ткаченко Надії Миколаївні.

50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольському Василю Івановичу.

51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Юрченкові Івану Івановичу.

52. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

53. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ФО-П Гутаровою Наталією Іванівною.

54. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ФО-П Дяденком Владиславом Володимировичем.

55. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ФО-П Коротич Наталією Григорівною.

56. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

57. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок, на які поширюється право сервітуту та укладення договорів земельного сервітуту.

58. Про внесення змін до рішень сесій селищної ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь