ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

26 сесія

Порядок денний двадцять шостої сесії селищної ради від 5 вересня 2017 року

 

1. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

2. Про затвердження переліку проектів, що реалізуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

3. Про затвердження Цільової програми Шишацької об`єднаної  територіальної  громади «Власний дім»  на  2017-2020  роки.

4. Про внесення змін до Програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів в Шишацькій об’єднаній територіальній громаді на 2017-2018 роки.

5. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2017 рік «Турбота.

6. Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму Шишацької селищної ради на  2017 рік.

7. Про внесення змін до Програми підтримки діяльності та розвитку місцевої пожежної охорони в Шишацькому районі на 2017-2019 роки.

8. Про внесення змін до Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації Шишацької об'єднаної територіальної громади на 2017-2021 роки.

9. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки пасажирського перевезення, що здійснюється КП «Техкомунбуд» – «Громада без околиць» на 2017-2018 роки.

10. Про внесення змін до Програми будівництва,  реконструкції та поточного ремонту вуличного освітлення населених пунктів Шишацької ОТГ на 2017-2018 роки.

11. Про внесення змін до Програми  розвитку дорожнього руху на 2016 – 2020 роки.

12. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2016 – 2020 роки.

13. Про внесення змін до Програми питна вода Шишацької об`єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки.

14. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за перше півріччя  2017 року.

15. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

16. Про внесення змін до Положення про Відділ соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради.

17. Про внесення змін до структури і загальної чисельності апарату та виконавчих органів Шишацької селищної ради.

18. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу – виконавчий комітет Шишацької селищної ради народних депутатів.

19. Про розірвання контракту з начальником Місцевої пожежної охорони в Шишацькому районі Луценком М.В. за згодою сторін.

20. Про призначення начальником Місцевої пожежної охорони в Шишацькому районі Яроша В.В. за контрактом.

21. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

22. Про передачу з балансу на баланс майна, що належить до комунальної власності територіальної громади селищної ради.

23. Про прийняття в комунальну власність Шишацької селищної ради об’єктів нерухомого майна

24. Про розгляд електронної петиції.

25. Про розгляд листів ГУ Держгеокадастру у Полтавській області про висловлювання позиції ради щодо надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту смт. Шишаки Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шишацькій селищній раді.

28. Про передачу в користування земельної ділянки Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації.

29. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту КП «Техкомунбуд».

31. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) відділу культури і туризму Шишацької селищної ради.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка»».

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка»».

35. Про погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Балог Едіті Калманівні.

36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондарчук Людмилі Іванівні.

37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мольці Володимиру Івановичу.

38. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Щербань Наталії Василівні.

39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стовбі Світлані Григорівні.

40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Даценкові Віталію Олексійовичу.

41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кривошапці Марії Пилипівні.

42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Боровому Павлу Григоровичу.

43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Завалідер Наталії Миколаївні.

44. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Біланові Владиславу Валентиновичу.

45. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Попович Любові Володимирівні.

46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Поповичу Cергію Сергійовичу.

47. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Перетятько Інні Василівні.

48. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гладкому Ігореві Євгенійовичу.

49. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Носу Роману Васильовичу.

50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шабалдак Надії Василівні.

51. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дзюбі Анастасії Іванівні.

52. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Чопу Сергію Миколайовичу.

53 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шульзі Ользі Андріївні.

54. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Якименко Світлані Федорівні.

55. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дядюкові Василю Вікторовичу.

56. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Білокозові Борису Івановичу.

57. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шарлаю Володимиру Григоровичу.

58. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Радченко Ользі Олексіївні.

59. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бойкові Володимиру Анатолійовичу.

60. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Личко Надії Дмитрівні.

61. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дьомкіну Віктору Миколайовичу.

62. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Моцар Ользі Митрофанівні.

63. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Куришко Олександрі Василівні.

64. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Моцарові Анатолію Анатолійовичу.

65. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Андрієвському Григорію Михайловичу.

66. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ромась Ганні Федорівні.

67. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Півинській Людмилі Михайлівні.

68. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Каленикові Івану Федоровичу.

69. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бойкові Євгенію Володимировичу.

70. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Рак Валентині Анатоліївні.

71. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лазарець Людмилі Миколаївні.

712. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Голуб Ганні Олексіївні.

73. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Цепкову Геннадію Васильовичу.

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кривошеї Людмилі Анатоліївні.

75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дяченко Ользі Михайлівні.

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нелупові Олексію Вікторовичу.

77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панасенкові Олегу Олександровичу.

78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кущеві Миколі Миколайовичу.

79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Омелюті Василю Івановичу.

80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Омелюті Василю Івановичу.

81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Юрченкові Олександру Васильовичу.

82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Крушельницькому Володимиру Романовичу.

83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бородай Каріні Сергіївні.

84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бородай Каріні Сергіївні.

85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бородаєві Дмитру Сергійовичу.

86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бородаєві Дмитру Сергійовичу.

87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольському Анатолію Анатолійовичу.

88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольському Анатолію Анатолійовичу.

89. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольському Анатолію Анатолійовичу.

90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольському Миколі Анатолійовичу.

91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жайворонкові Анатолію Григоровичу.

92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Безуглому Вячеславу Олексійовичу.

93. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Процеві Ярославу Васильовичу.

94. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Самар Ганні Трохимівні.

95. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Книшеві Григорію Івановичу.

96. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пархомукові Миколі Миколайовичу.

97. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іванюку Руслану Миколайовичу.

98. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондар Катерині Андріївні.

99. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кислій Олені Олександрівні.

100. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Григоренко Галині Андріївні.

101. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Тягло Наталії Василівні.

102. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

103. Про дострокове припинення повноважень депутата Шишацької селищної ради Власенка Е.П.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь