12 сесія

Порядок денний дванадцятої сесії селищної ради від 9 листопада 2021 року

1. Про підсумки виконання селищного бюджету територіальної громади за дев’ять місяців  2021 року.

2. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

3. Прийняття дебіторської і кредиторської заборгованості по програмі «Власний дім».

4. Про затвердження Цільової програми Шишацької селищної  територіальної  громади «Власний дім»  на  2021-2024  роки.

5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради» на 2021 рік

6. Про внесення змін до бюджету Шишацької  селищної територіальної громади на 2021 рік.

7. Про внесення змін до рішення другої сесії восьмого скликання від 18.12.2020 року «Про затвердження плану прийняття регуляторних актів Шишацькою селищною радою на 2021 рік».

8. Про внесення змін до установчих документів Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шишацької селищної ради Полтавської області.

9. Про внесення змін до рішення п’ятдесят другої сесії першого скликання від 24.03.2020 року «Про затвердження Переліків об’єктів комунальної власності, щодо яких прийнято рішення про передачу в  оренду».

10. Про затвердження генерального плану території.

11. Про затвердження детального плану території.

12. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

13. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

14. Про прийняття об’єктів нерухомого майна у комунальну власність Шишацької селищної ради.
15. Про прийняття дитячого ігрового комплексу у комунальну власність Шишацької селищної ради.

16. Про безоплатну передачу автомобіля з балансу Виконавчого комітету селищної ради на баланс Комунального підприємства «Техкомунбуд».

17. Про безоплатну передачу колодязя з балансу Виконавчого комітету селищної ради на баланс Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради».

18. Про надання дозволу на списання нерухомого майна комунальної власності селищної ради.

19. Про затвердження вартості об’єктів нерухомого майна комунальної власності.

20. Про звернення депутатів Шишацької селищної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості грубого наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування.

21. Про звернення депутатів Шишацької селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України з приводу належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я.

22. Про звернення депутатів Шишацької селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення підвищення тарифів для населення.

23. Про звернення депутатів Шишацької селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році.

24. Про звернення депутатів Шишацької селищної ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими
освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах.