ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

18 сесія

Порядок денний вісімнадцятої сесії селищної ради від 23 листопада 2022 року

1. Про внесення змін до Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Шишацької територіальної громади на 2021-2025 роки.

2. Про внесення змін до Програми інформатизації Шишацької  територіальної громади на 2022-2024 роки.

3. Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму Шишацької селищної ради на 2022-2024 роки.

4. Про внесення змін до Програми  соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької селищної ради на 2022-2024 роки «Турбота».

5. Про внесення змін до  Програми відшкодування різниці між тарифом  та економічно обґрунтованою  вартістю послуг з централізованого водопостачання, які надаються КП «Техкомунбуд»  в 2021-2023 роках

6. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху Шишацької територіальної громади на 2021-2022 роки.

7. Про внесення змін до Програми «Питна вода Шишацької територіальної громади на 2021-2022 роки».

8. Про затвердження Програми «Питна вода Шишацької територіальної громади на 2023-2025 роки».

9. Про затвердження Програми будівництва,  реконструкції та поточного ремонту вуличного освітлення населених пунктів Шишацької територіальної громади на 2023-2025 роки.

10. Про затвердження Програми поводження з відходами на території Шишацької територіальної громади на 2023-2025 роки.

11. Про затвердження Програми фінансової підтримки пасажирського перевезення,  що здійснюється КП «Техкомунбуд» – «Громада без околиць» на 2023-2025 роки.

12. Про затвердження Програми створення місцевого резерву продовольства для забезпечення життєдіяльності населення громади в умовах воєнного стану на 2023 рік.

13. Про затвердження Програми з ліквідації та реорганізації комунальних підприємств на 2022 рік.

14. Про затвердження звіту про виконання бюджету Шишацької селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року.

15. Про внесення змін до бюджету Шишацької селищної територіальної громади на 2022 рік.

16. Про затвердження плану прийняття регуляторних актів Шишацькою селищною радою на 2023 рік.

17. Про оформлення права комунальної власності на об’єкт нерухомого майна.

18. Про безоплатну передачу нерухомого майна з балансу Комунального некомерційного підприємства «Шишацька лікарня планового лікування» Шишацької селищної ради на баланси Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради», Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Шишацької селищної ради та Комунальному підприємству «Техкомунбуд» Шишацької селищної ради.

19. Про визнання таким, що втратило чинність рішення сімнадцятої сесії селищної ради від 30 серпня 2022 року.

20. Про безоплатну передачу нерухомого майна з балансу Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» на баланс Виконавчого комітету селищної ради.

21. Про надання згоди на безоплатну передачу у власність Управлінню Полтавської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) нежитлову будівлю шляхом укладення договору пожертви.

22. Про затвердження передавального акту Покровської загальноосвітньої школи І ступеня Шишацької селищної ради Полтавської області.

23. Про затвердження передавального акту дошкільного навчального закладу дитячий садок «Ромашка»  Шишацької селищної ради Полтавської області.

24. Про внесення змін до установчих документів Михайликівського  навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради Полтавської області.

25. Про внесення змін до установчих документів Комунального некомерційного підприємства «Шишацька лікарня планового лікування» Шишацької селищної ради Полтавської області.

26. Про внесення змін до установчих документів Комунального підприємства «Техкомунбуд».

27. Про розроблення Схеми санітарного очищення населених пунктів  Шишацької селищної ради.

28. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів бюджету Шишацької селищної ради на 2022 рік.

29. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт для порушників, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських і суспільно корисних робіт та для осіб, засуджених до громадських робіт на 2023 рік.

30. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

31. Про зарахування на повне державне утримання до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» на загальних умовах гр. Рожавського А.О. та гр. Рожавської Т.Т.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка»

34. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка»

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка»

36. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка»

37. Про надання дозволу на розроблення робочого проекту землеустрою щодо поліпшення сільськогосподарських угідь (пасовищ) ТОВ «Федунка»

38. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та укладення договорів про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «СТРАТУМ УКРАЇНА»

39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Дяченку Івану Олексійовичу

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу в оренду земельної ділянки гр. Федько Лілії Володимирівні

41. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ФО-П Вертелецькою Надією Григорівною

42. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ФО-П Пономаренком Сергієм Михайловичем

43. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ТОВ «Полтаваавтотранс»

44. Про переукладення на новий термін договорів оренди земельних ділянок з ТОВ «АПО «Цукровик Полтавщини»

45. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Юкрейн Тауер Компані»

46. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду АТ «Полтаваобленерго»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь