30 сесія

Порядок денний тридцятої сесії селищної ради від 11 грудня 2017 року

1. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

2. Про  внесення змін до переліку проектів,  що реалізовуватиметься за рахунок коштів субвенції  з державного бюджету  місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних   громад.

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2016 – 2020 роки.

4. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху на 2016-2020 роки.

5. Про внесення змін до Програми «Питна вода Шишацької об`єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».

6. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2017 рік «Турбота».

7. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

8. Про  затвердження Плану роботи селищної ради на 2018 рік.

9. Про затвердження плану прийняття регуляторних актів Шишацької селищною радою на 2018 рік.

10. Про надання дозволу на розроблення генерального плану смт Шишаки Шишацької селищної ради.

11. Про надання дозволу на розроблення генерального плану с. Воскобійники Шишацької селищної ради.

12. Про прийняття майна у комунальну власність територіальної громади Шишацької селищної ради.

13. Про перерахування коштів спеціального фонду на рахунок загального фонду селищного бюджету Шишацької об’єднаної територіальної громади.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

15. Про передачу в користування земельної ділянки КП «Техкомунбуд».

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

17. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бойкові Антону Вадимовичу.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бережному Сергію Григоровичу.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Власенко Катерині Луківні.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гапусенкові Олексію Трохимовичу.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Голуб Ніні Сергіївні.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Давидякові Юрію Петровичу.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коротич Наталії Григорівні гр. Коротичеві Юрію Івановичу.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ярещенко Марині Петрівні.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кривошапці Марії Пилипівні.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Крутько Єфросинії Яківні.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Святелик Оксані Володимирівні.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хомлюкові Володимиру Олексійовичу.

30. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Хоролець Анні Яківні.

31. Про погодження надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

32. Про скасування рішення тридцять третьої сесії шостого скликання Великобузівської сільської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Павленко Н.Ф.» від 03.06.2015 року.

33. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ФО-П Чтєнцовою Ольгою Миколаївною.