ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

Результати голосування 36 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

1. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за I квартал 2018 року.

3. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху на 2016 – 2020 роки.

4. Про внесення змін до Програми «Питна вода Шишацької об`єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».

5. Про внесення змін до Програми будівництва,  реконструкції та поточного ремонту вуличного освітлення населених пунктів Шишацької ОТГ на 2017-2018 роки.

6. Про внесення змін до Програми забезпечення жителів  Шишацької  об’єднаної територіальної громади препаратами  інсуліну на 2017-2020 роки.

7. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2018 – 2020 роки.

8. Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення управління Державної казначейської служби України у  Шишацькому районі  Полтавської області з метою покращення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2018  рік.

9. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

10. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Комунальної організації (установа, заклад)  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради» до правонаступника Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради».

11. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного  підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради».

12. Про внесення змін до Положення про Відділ соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради.

13. Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Шишацької селищної ради.

14. Про встановлення розміру відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку.

15. Про передачу з балансу на баланс майна, що належить до комунальної власності територіальної громади селищної ради.

16. Про надання дозволу Шишацькій місцевій пожежній охороні на виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції нежитлової будівлі.

17. Про надання дозволу  на розроблення детального плану території.

18. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

19. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

20. Про затвердження Договору купівлі-продажу нерухомого майна.

21. Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок коштів селищного бюджету.

22. Про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік, який враховується при визначенні вартості будівництва (реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту, технічного переоснащення) об’єктів

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Шишацькій місцевій пожежній охороні

24. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та зміну виду використання земельної ділянки в межах категорії земель

26. Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії першого скликання Шишацької селищної ради «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель» від 23.11.2017 року

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) СТОВ «Воскобійники»

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Александрович Ганні Володимирівні

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бєлкіну Юрію Вікторовичу.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гельдиш Тамілі Григорівні.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Житник Наталії Миколаївні.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мамішову Ягубу Хаммад огли.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Степаненкові Івану Дмитровичу.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ящук Ользі Андріївні.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бендесові Денису Олександровичу.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гузієнкові Роману Васильовичу.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Заярі Івану Івановичу.

38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зливкові Василю Андрійовичу.

39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кіблицькому Сергію Володимировичу.

40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коляді Юрію Вікторовичу.

41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коробці Олегу Миколайовичу.

42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лавріненкові Сергію Андрійовичу.

43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Менделеві Сергію Володимировичу.

44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мушті Віталію Володимировичу.

45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нелупові Олексію Вікторовичу.

46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пономаренкові Сергію Михайловичу.

47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Радченко Ніні Михайлівні.

48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сулим Любові Іванівні.

49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гуземі Віталію Володимировичу

50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тімаковій Тетяні Миколаївні.

51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шарлаєві Віктору Миколайовичу.

52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Яцишиній Марії Юріївні.

53. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Андрійкові Олександру Костянтиновичу.

54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Давидякові Юрію Петровичу.

55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ісак Тетяні Михайлівні.

56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рак Валентині Анатоліївні.

57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сердюкові Павлу Олексійовичу.

58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хлєвній Тетяні Іванівні.

59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дубовикові Степану Миколайовичу.

60. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ТОВ СП «Явір».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь