ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

40 сесія

Порядок денний сорокової сесії селищної ради від 30 жовтня 2018 року

 

1. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік «Турбота».

2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради» на 2018-2019 роки.

3. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за перше півріччя  2018 року.

4. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

5. Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Шишацької селищної ради.

6. Про внесення змін до Положення про земельний податок.

7. Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії першого скликання від 12.07.2017 року «Про встановлення ставок земельного податку та пільг щодо сплати земельного податку для фізичних та юридичних осіб на території Шишацької селищної ради на 2018 рік»

8. Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії першого скликання від 22.06.2018 року «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік».

9. Про визнання Виконавчого комітету Шишацької селищної ради органом приватизації житлового фонду.

10. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

11. Про скасування рішення тридцять п’ятої сесії першого скликання Шишацької селищної ради «Про погодження надання в оренду земельних ділянок гр. Басанцеві Анатолію Григоровичу» від 18.04.2018 року.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки спілці (об’єднанню громадян співвласників землі, майна) «Воскобійницька».

13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення спілці (об’єднанню громадян співвласників землі та майна) «Воскобійницька».

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування релігійній організації «Релігійна громада Покрови Пресвятої Богородиці Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної церкви смт. Шишаки Шишацького району Полтавської області».

15. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Власенко Світлані Анатоліївні.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гаращенкові Руслану Юрійовичу.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гращенкові Юрію Олексійовичу.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кравченко Лідії Михайлівні.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кульбаці Роману Івановичу.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Легейді Костянтину Яковичу.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маслівцеві Івану Володимировичу.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Петренкові Миколі Володимировичу.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Селецькому Андрію Петровичу.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сидоренкові Євгену Олександровичу.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Григоревич Валентині-Галині Іванівні.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Цьові Сергію Вікторовичу гр. Цьові Лілії Вікторівні.

28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гаращенкові Руслану Юрійовичу.

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Денисенко Галині Михайлівні.

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іваненкові Юрію Борисовичу.

31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корнієнко Лідії Олексіївні.

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Радченко Ользі Олексіївні.

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Роєнкові Василю Петровичу.

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чаплі Інні Борисівні.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ярош Наталії Василівні.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабичеві Віталію Олексійовичу.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білашеві Ігорю В’ячеславовичу.

38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Говорунові Станіславу Володимировичу.

39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горобієві Сергію Яковичу.

40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грек Галині Володимирівні.

41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Денисенкові Денису Олександровичу.

42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Денисенкові Олександру Григоровичу.

43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ємцеві Станіславу Васильовичу.

44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Єрмачкову Андрію Валерійовичу.

45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зубкові Валентину Михайловичу.

46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іванченкові Олександру Володимировичу.

47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іщенко Ганні Олександрівні.

48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кирді Олексію Івановичу.

49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кулинченкові Сергію Васильовичу.

50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маловічкові Владиславу Геннадійовичу.

51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Марченкові Сергію Миколайовичу.

52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маслівцеві Івану Івановичу.

53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельникові Валентину Валентиновичу.

54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мирошниченкові Володимиру Сергійовичу.

55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Переберіну Володимиру Васильовичу.

56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Полівкіній Ользі Афанасіївні.

57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Полякову Юрію Олександровичу.

58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Русанюкові Дмитру Івановичу.

59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Святині Катерині Михайлівні.

60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Святині Миколі Миколайовичу.

61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сердюкові Євгенію Яковичу.

62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сібірі Олексію Вікторовичу.

63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сімоненкові Дмитру Петровичу.

64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Степаненкові Віктору Станіславовичу.

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Труськові Володимиру Івановичу.

66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольцеві Юрію Сергійовичу.

67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Монастирному Володимиру Андрійовичу.

68. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ніколаєнкові Петру Григоровичу.

69. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Щербань Наталії Василівні.

70. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яценкові Руслану Віталійовичу.

71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бережній Катерині Анатоліївні.

72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Голубові Володимиру Анатолійовичу.

73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дем’янкові Михайлу Івановичу.

74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коломійцеві Руслану Миколайовичу.

75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корецькій Наталії Олексіївні.

76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Криворучко Валентині Михайлівні.

77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Луговській Яні Володимирівні.

78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Луговському Сергію Івановичу.

79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пісному Максиму Сергійовичу.

80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Романенкові Юрію Павловичу.

81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольському Анатолію Анатолійовичу.

82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Швидкому Віталію Володимировичу.

83. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Барабашеві Ростиславу Юрійовичу.

84. Про погодження передачі безоплатно у власність земельної ділянки гр. Богуцькій Олені Михайлівні.

85. Про погодження передачі безоплатно у власність земельної ділянки гр. Першинові Вячеславу Михайловичу.

86. Про погодження передачі безоплатно у власність земельної ділянки гр. Стрєльченко Надії Григорівні.

87. Про передачу в оренду земельної ділянки ПП «Агроекологія».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь