9 сесія

Порядок денний дев’ятої сесії першого скликання селищної ради від 15 квітня 2016 року.

1. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про виконавчий комітет Шишацької селищної ради».

2. Про проект Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2016 рік.

3. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

4. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків Шишацького району та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2016 рік.

5. Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік.

6. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 15 грудня 2015 року «Про прийняття у комунальну власність окремих юридичних осіб публічного права та об’єктів нерухомості».

7. Про затвердження кандидатури Цимбалюк Т.М. для призначення заступником селищного голови.

8. Про відзначення у 2016 році на території Шишацької об’єднаної територіальної громади Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

9. Про затвердження детального плану території (вул. Центральної та Садової в с. Воскобійники Шишацького району Полтавської області).

10. Про проведення земельних торгів (аукціону).

11. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

12. Про надання дозволу на викуп орендованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Шеліган Ларисі Олексіївні.

13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шеліган Ларисі Олексіївні.

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федотовій Надії Григорівні.

15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки гр. Федотову Сергію Юрійовичу.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кулинченку Сергію Васильовичу.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ластівці Григорію Григоровичу.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дмитренку Володимиру Федоровичу.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Товстоліт Валентині Юріївні.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Товстоліт Валентині Юріївні.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дігтяру Олександру Миколайовичу.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дігтяру Олександру Миколайовичу.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жаботинській Ніні Гаврилівні.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жаботинській Ніні Гаврилівні.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дегтяр Зої Григорівні.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондаренко Валентині Панасівні.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Фаріон Олені Анатоліївні.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Редько Любові Василівні.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корсун Людмилі Петрівні.