ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

Результати голосування 49 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

 

1. Про внесення змін до переліку проектів, що реалізовуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

2. Про  затвердження Плану роботи селищної ради на 2020 рік.

3. Про затвердження плану прийняття регуляторних актів Шишацькою селищною радою на 2020 рік.

4. Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шишацької селищної ради Полтавської області.

5. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік «Турбота».

6. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху на 2016 – 2020 роки.

7. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради» на 2018-2019 роки.

8. Про внесення змін до Програми «Депутатський фонд» депутатів об’єднаної територіальної громади першого скликання.

9. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

10. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

11. Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та забезпечення харчування школярів загальноосвітніх навчальних закладів Шишацької селищної ради.

12. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади селищної ради об’єктів інженерної інфраструктури.

13. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади Шишацької селищної ради модульної теплогенераторної Жоржівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

14. Про передачу з балансу на баланс робочих проектів та майна комунальної власності.

15. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисних документацій по об’єктах житлово-комунальної галузі об’єднаної територіальної громади.

16. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт заповнень віконних та дверних прорізів Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М. В. Гоголя по вул. Л. Вайнгорта, 6 в с. Гоголеве Шишацького району Полтавської області. Коригування.»

17. Про організацію оплачуваних громадських робіт на території Шишацької об’єднаної територіальної громади.

18. Про віднесення на витрати минулих періодів сум капітальних інвестицій.

19. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. 

21. Про надання згоди на поділ земельної ділянки.

22. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 29.10.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

23. Про передачу в постійне користування земельної ділянки КП «Техкомунбуд».

24. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). 

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Моцарові Анатолію Анатолійовичу.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кузнєцовій Катерині Олексіївні.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Зігаренко Ользі Іванівні.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Алієву Касіму Ісмаіл-огли.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Боровому Олексію Миколайовичу.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Голубові Івану Григоровичу.

35. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Замоздрі Тамарі Сергіївні.

36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іващенко Любові Миколаївні.

37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кармазинові Миколі Івановичу.

38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кірнос Лідії Олександрівні.

39. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Коляді Івану Володимировичу.

40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Крамарові Михайлу Анатолійовичу.

41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Куцеві Валерію Володимировичу.

42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ластівці Григорію Григоровичу.

43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лещенко Ользі Анатоліївні.

44. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лифар Валентині Петрівні.

45. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Малишеву Едуарду Миколайовичу.

46. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мамішовій Зінфірі Іслам-кизи.

47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Онішко Оксані Андріївні.

48. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сипко Аллі Сергіївні, гр. Сипкові Павлу Олексійовичу.

49. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сімоненкові Петру Олександровичу.

50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ціцеєві Миколі Михайловичу.

51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бережній Тетяні Василівні.

52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білоус Тетяні Михайлівні.

53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бондарові Ігорю Юрійовичу.

54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Броді Діані Іванівні.

55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Величкові Руслану Миколайовичу.

56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вибиванець Віті Анатоліївні.

57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вовчок Олені Василівні.

58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Денисенко Світлані Олександрівні.

59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дубовик Світлані Миколаївні.

60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дудкіну Юрію Миколайовичу.

61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Засенко Світлані Іванівні.

62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кудрі Віктору Михайловичу.

63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лещенкові Василю Івановичу.

64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Литвинові Володимиру Володимировичу.

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Литвин Ганні Андріївні.

66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мацюці Олексію Івановичу.

67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мелконян Альварді Гарегінівні.

68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мольці Тамілі Володимирівні.

69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нікітченко Яні Владиславівні.

70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Одинченкові Сергію Михайловичу.

71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Олексенко Валентині Олексіївні.

72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Охріменкові Юрію Григоровичу.

73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Патланеві Валерію Степановичу.

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Передрукові Олександру Володимировичу.

75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Півень Наталії Йосифівні.

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Піхоті Сергію Борисовичу.

77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Путівській Наталії Павлівні.

78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рецові Сергію Валерійовичу.

79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сазонову Вячеславу Сергійовичу.

80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сисюкові Артему Віталійовичу.

81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Скікові Олександру Вікторовичу.

82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Скляр Катерині Петрівні.

83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Скубієві Юрію Григоровичу.

84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сулим Вікторії Іванівні.

85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федорченкові Віктору Володимировичу.

86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольцеві Ігорю Івановичу.

87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Щербакові Олексію Олеговичу.

88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Базан Наталії Василівні.

89. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білокозові Максиму Борисовичу.

90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білокозові Максиму Борисовичу.

91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Богодіст Тетяні Степанівні.

92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бондарчукові Вадиму Олександровичу.

93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Боровій Вірі Макарівні.

94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Боровому Олексію Миколайовичу.

95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бурмаці Василю Миколайовичу.

96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вадюн Лідії Олексіївні.

97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Волошиній Ірині Олександрівні.

98. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гадіцькій Лідії Анатоліївні.

99. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Галузі Ліні Едуардівні.

100. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гарасюті Олексію Івановичу.

101. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гаращенкові Руслану Юрійовичу.

102. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Герасименко Оксані Михайлівні.

103. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Герасименкові Павлу Павловичу.

104. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гнедаш Олені Тимофіївні.

105. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Голубові Івану Григоровичу.

106. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горбенкові Сергію Олександровичу.

107. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дзюбі Олені Михайлівні.

108. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дзюбі Сергію Вікторовичу.

109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Доберштейн Ганні Микитівні.

110. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Добренькій Людмилі Іванівні.

111. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дорожкіній Катерині Сергіївні.

112. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дядюкові Василю Вікторовичу.

113. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жаботинському Ігорю Васильовичу.

114. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зауличній Антоніні Григорівні.

115. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зубенко Марії Володимирівні.

116. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зубенкові Олександру Івановичу.

117. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іванченко Катерині Іванівні.

118. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іващенко Любові Миколаївні.

119. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іващенко Любові Миколаївні.

120. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ігнатьєву Анатолію Миколайовичу.

121. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Капленкові Володимиру Дмитровичу.

122. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кармазинові Геннадію Миколайовичу.

123. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кармазинові Миколі Івановичу.

124. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кармазинові Миколі Івановичу.

125. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кармазинові Юрію Степановичу. 

126. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кармазинові Юрію Степановичу. 

127. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кармазинові Юрію Степановичу. 

128. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Каюн Наталії Іванівні.

129. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Каюн Наталії Іванівні.

130. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Книшеві Сергію Вікторовичу.

131. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коваленко Любові Григорівні.

132. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Колотаєві Василю Івановичу.

133. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коляді Івану Володимировичу.

134. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Крамарові Михайлу Анатолійовичу.

135. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Крамарові Михайлу Анатолійовичу.

136. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кривошеї Наталії Михайлівні.

137. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ксьонз Ганні Павлівні.

138. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кулазі Валентині Василівні.

139. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Леоненко Ніні Юхимівні.

140. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Логвиненко Валентині Вікторівні.

141. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Логвиненкові Денису Олександровичу.

142. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Логвиненкові Денису Олександровичу.

143. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Логвін Людмилі Іванівні.

144. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лубенець Валентині Вячеславівні.

145. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лубенцеві Юрію Івановичу.

146. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маначинській Наталії Михайлівні.

147. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Марченкові Івану Івановичу.

148. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Матвієнкові Сергію Миколайовичу.

149. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Матяш Ганні Федосіївні.

150. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мироненкові Миколі Григоровичу.

151. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мізь Марії Іванівні.

152. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мільці Катерині Захарівні.

153. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мольці Анатолію Миколайовичу.

154. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мольці Михайлу Олександровичу.

155. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Морошкіній Антоніні Василівні.

156. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Наказненко Аллі Григорівні.

157. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Науменкові Петру Андрійовичу.

158. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Неізвідській Аллі Петрівні.

159. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Онішкові Анатолію Івановичу.

160. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Орищенко Галині Анатоліївні.

161. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Павлик Надії Василівні.

162. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Петренко Галині Олександрівні.

163. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пономарьову Володимиру Васильовичу.

164. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Попову Валентину Олександровичу.

165. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Попрозман Марії Іванівні.

166. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прокуді Ганні Миколаївні.

167. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прохоренко Ользі Олександрівні.

168. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пугач Юлії Валеріївні.

169. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пугач Юлії Валеріївні.

170. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пугач Юлії Валеріївні.

171. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ракович Марії Степанівні.

172. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рило Ользі Федорівні.

173. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Різнічук Дарині Валентинівні.

174. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ростовській Катерині Іванівні.

175. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ростовській Оксані Олексіївні.

176. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Руденок Віктору Пилиповичу.

177. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Самойленко Надії Олексіївні.

178. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Самойловій Валентині Тимофіївні.

179. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Самохатці Юрію Павловичу.

180. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Саражин Аліні Володимирівні.

181. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сердюк Ніні Костянтинівні.

182. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сипкові Павлу Олексійовичу.

183. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сипкові Павлу Олексійовичу.

184. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ситник Наталії Василівні.

185. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сорокотязі Руслану Васильовичу.

186. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сохань Ларисі Анатоліївні.

187. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сохань Ларисі Анатоліївні.

188. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сулим Ларисі Іванівні.

189. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сулим Наталії Іванівні.

190. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Супруненкові Володимиру Миколайовичу.

191. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Титаренкові Олександру Івановичу.

192. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тривайло Наталії Василівні.

193. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Троневській Віті Валеріївні.

194. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тумко Зінаїді Петрівні.

195. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федькові Віктору Івановичу.

196. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федькові Володимиру Івановичу.

197. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Фоменкові Сергію Анатолійовичу.

198. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Цьові Яні Вікторівні.

199. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чернишевій Людмилі Олексіївні.

200. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шарлай Катерині Григорівні.

201. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шарлаєві Миколі Федоровичу.

202. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Швацькій Вірі Миколаївні.

203. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Швець Анастасії Григорівні.

204. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Швець Анастасії Григорівні.

205. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Швець Марії Юріївні.

206. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Якименкові Петру Яковичу.

207. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Янковській Вікторії Леонідівні.

208. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бойкові Володимиру Анатолійовичу.

209. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корман Зінаїді Іванівні.

210. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ластівці Світлані Михайлівні.

211. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лемакові Івану Івановичу.

212. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скобалові Зіновію Івановичу.

213. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Батрак Яніні Вікторівні.

214. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бендесові Денису Олександровичу.

215. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білобровій Майї Дмитрівні.

216. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білокіз Інні Віталіївні.

217. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Божко Тамарі Володимирівні.

218. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Боначову Олександру Миколайовичу.

219. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Борисенко Галині Петрівні.

220. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Боровому Павлу Григоровичу.

221. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Власенкові Сергію Олександровичу.

222. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Головань Олександрі Іванівні.

223. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гринь Лідії Михайлівні.

224. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гріневичеві Сергію Олександровичу.

225. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дрепіній Ніні Василівні.

226. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Закладному Володимиру Олексійовичу.

227. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Закладному Сергію Михайловичу.

228. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Заярі Івану Івановичу.

229. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковбасі Володимиру Миколайовичу.

230. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коляді Івану Федоровичу.

231. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лавріненкові Сергію Андрійовичу.

232. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лень Ганні Михайлівні.

233. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Личак Олені Олексіївні.

234. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Макаренко Любові Іванівні.

235. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельниченкові Віктору Петровичу.

236. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мотрій Наталії Василівні.

237. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Омеляненкові Владиславу Вадимовичу.

238. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панасенкові Івану Васильовичу.

239. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федоренкові Сергію Івановичу.

240. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ходіс Лідії Миколаївні.

241. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. 

242. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. 

243. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. 

244. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. 

245. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Троневському Миколі Васильовичу.

246. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Куліш Ользі Валеріївні.

247. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Райз Північ».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь