Результати голосування 25 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

1. Про розгляд електронної петиції щодо виділення коштів та сприяння облаштування тротуарів у селищі Шишаки.

2. Про внесення змін до Комплексної програми здійснення заходів правового режиму воєнного стану, забезпечення оборонної роботи, цивільного захисту, пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації (події) Шишацької селищної територіальної  громади на 2022-2025 роки.

3. Про внесення змін до Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Шишацької територіальної громади на 2021-2025 роки.

4. Про внесення змін до Програми відшкодування різниці між тарифом  та економічно обґрунтованою  вартістю послуг з централізованого водопостачання, які надаються Комунальним підприємством «Техкомунбуд»  в 2021-2023 роках.

5. Про внесення змін до Програми облаштування зупинок громадського транспорту на території Шишацької громади.

6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2021-2023 роки.

7. Про внесення змін до бюджету Шишацької  селищної  територіальної  громади на 2023 рік.

8. Про внесення змін до відомостей про Шишацьку селищну раду, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

9. Про внесення змін до Положення про Виконавчий комітет Шишацької селищної ради.

10. Про внесення змін до відомостей про Виконавчий комітет Шишацької селищної ради, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

11. Про призначення начальником Місцевої пожежної охорони Яроша В.В. за контрактом.

12. Про закріплення майна комунальної власності за Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради» на праві оперативного управління.

13. Про закріплення майна комунальної власності за Відділом культури і туризму Шишацької селищної ради на праві оперативного управління.

14. Про оформлення права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна.

15. Про передачу майна комунальної власності Шишацької селищної ради з балансу Відділу освіти селищної ради на баланс Комунального підприємства «Техомунбуд».

16. Про передачу майна комунальної власності у господарське відання.

17. Про затвердження площ об’єктів нерухомого майна комунальної власності.

18. Про надання  дозволу Комунальному підприємству «Техкомунбуд»  на списання автобуса.

19. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

20. Про порушення клопотання перед Полтавською обласною радою щодо перейменування населеного пункту Першотравневе Миргородського району Полтавської області.

21. Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації.

22. Про надання дозволу Відділу освіти Шишацької селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації.

23. Про надання дозволу Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» на виготовлення проектно-кошторисної документації.

24. Про надання дозволу на використання частини приміщення, що належить до комунальної форми власності.

25. Про перелік земельних ділянок та про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів у формі електронного аукціону

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

27. Про перелік земельних ділянок та про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів у формі електронного аукціону

28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки