Результати голосування 2 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

1. Про припинення Федунської сільської ради як юридичної особи публічного права в результаті реорганізації шляхом приєднання до Шишацької селищної ради.

2. Про припинення Виконавчого комітету Федунської сільської ради як юридичної особи публічного права в результаті реорганізації шляхом приєднання до Виконавчого комітету Шишацької селищної ради.

3. Про припинення Яреськівської сільської ради як юридичної особи публічного права в результаті реорганізації шляхом приєднання до Шишацької селищної ради.

4. Про затвердження Регламенту роботи Шишацької селищної ради.

5. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Шишацької селищної ради.

6. Про внесення змін до рішення першої сесії першого скликання Шишацької селищної ради від 05.11.2015 року «Про утворення старостинських округів Шишацької селищної ради»

7. Про затвердження Положення про старосту Шишацької селищної ради.

8. Про затвердження Положення про Виконавчий комітет Шишацької селищної ради.

9. Про затвердження кількісного і персонального складу Виконавчого комітету Шишацької селищної ради.

10. Про встановлення умов оплати праці  селищного голови, посадових осіб і службовців апарату та керівників виконавчих органів селищної ради восьмого скликання.

11. Про  затвердження Плану роботи селищної ради на 2021 рік.

12. Про затвердження плану прийняття регуляторних актів Шишацькою селищною радою на 2021 рік.

13. Про підсумки виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року.

14. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Шишацька Центральна районна лікарня Шишацької районної ради Полтавської області» на 2020 рік Шишацькою селищною радою.

15. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради» на 2020 рік.

16. Про внесення змін до Програми інформатизації Шишацької об'єднаної територіальної громади на 2020 рік.

17. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

18. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

19. Про надання згоди на прийняття об’єкта будівництва у комунальну власність територіальної громади селищної ради.

20. Про зарахування на повне державне утримання до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» на загальних умовах Горбатько В.І.

21. Про припинення Комунального підприємства «Добробут» Яреськівської сільської ради в результаті реорганізації шляхом приєднання до Комунального підприємства «Техкомунбуд».