Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Рідним воїнів Олександра Нерубенка і Назара Положія передали державні нагороди

У селищній раді відбулися зустрічі з рідними полеглих захисників. Ордени «За мужність» ІІІ ступеня вручили дружині Олександра – Ірині Вікторівні та батькам Назара – Ірині Володимирівні, Івану Миколайовичу.

14:18 01.02.2024

Чому корисно пити теплу воду вранці

Багато хто з нас набув звичку починати день зі смачного чаю або запашної кави, для того щоб скоріше прокинутися. Але щоб бути здоровими, підтримувати вагу тіла у нормі і почуватися добре, краще щоранку випивати склянку води перед сніданком. Ранкове пиття води змінить ваше життя на краще.

14:12 01.02.2024

ПРО КОНТРОЛЬ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ, ЯКІ НАДХОДЯТЬ В ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ТА СУПРОВІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Як правило, в закладах освіти дуже рідко використовують такі інструменти оцінювання надійності постачальників та вхідного контролю як аудит постачальників чи лабораторні дослідження.

14:08 01.02.2024

Про демонтаж пам'ятників

Члени виконавчого комітету на черговому засіданні розглянули десять питань порядку денного та заяви жителів Шишацької громади. Половина питань була представлена Службою у справах дітей Шишацької селищної ради. Зокрема були прийняті рішення щодо встановлення опіки над нерухомим майном дитини-сироти; надання дозволу на поділ спадкового майна; надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

13:21 01.02.2024

Про роботу Відділу освіти Шишацької селищної ради у 2023 році

НИНІ в НАШІЙ ГРОМАДІ функціонують 2 опорних заклади з 2 філіями, 4 навчально-виховні комплекси «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», 3 заклади загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та Федунська початкова школа; 14 закладів дошкільної та 2 – позашкільної освіти. У галузі працює 551 людина.

13:01 01.02.2024

ОГОЛОШЕННЯ

9 лютого 2024 року о 10 годині планується проведення 28 сесії 8 скликання Шишацької селищної ради.

13:55 30.01.2024

Щодо індексації нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік

Головне у правління ДПС у Полтавській повідомляє, що відповідно до статті 289  Податкового кодексу України (далі – Кодекс) Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру листом від 12.01.2024 № 6-28-0.222-600/2-24 надано інформацію про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік.

09:32 26.01.2024

Шкільна їжа має бути безпечною: що потрібно знати про систему НАССР

В Україні триває реформа шкільного харчування. Одна з її складових – впровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). За складною назвою – прості й зрозумілі правила, дотримання яких є запорукою того, що діти споживатимуть безпечну їжу.

11:20 25.01.2024