ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради"

 

 

Вітаємо Вас на сторінці Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради!

Фото без опису

Наше завдання – вселити в людей надію та віру в добро. Всі ми – члени великої родини, які щиро вболівають за своїх підопічних і радіють, коли бачать, якою вдячністю світяться обличчя тих, кому ми допомагаємо подолати труднощі, що з різних обставин вникли в житті.

З повагою, директор Центру

Васильченко Світлана Анатоліївна

 

Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради розташований за адресою: смт Шишаки, вул. Соборності, 2,  тел. (05352) 91381, факс: 92334, електронна адреса: tc29@ukr.net

 

Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради діє на підставі Положення, затвердженого рішенням 28 сесії восьмого скликання Шишацької селищної ради  від 09.02.2024 р.  

Центр утворено для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання та в умовах стаціонарного або тимчасового перебування.

Ми діємо на принципах адресності  та індивідуального  підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості,  конфіденційності та відповідальності за дотримання  етичних і правових норм .

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» надає такі соціальні послуги:

- догляд вдома;

- догляд стаціонарний;

- соціальна адаптація;

- соціальна реабілітація.

- консультування;

- підтримане проживання;

- представництво інтересів;

- соціальна профілактика;

- надання притулку;

- натуральна допомога;

- посередництво ;

- соціальний супровід сімей які перебувають у складних життєвих обставинах;

- соціальний супровід прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу;

- фізичний супровід осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються на кріслах колісних, порушення зору; переклад жестовою мовою;

- соціальна інтеграція та реінтеграція;

- кризове та екстрене втручання;

- транспортні послуги;

- інформування;

- переклад жестовою мовою;

- інші соціальні послуги.

Для отримання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів особа або її законний представник подає Управлінню соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради за місцем свого проживання/перебування заяву, звернення або повідомлення про надання соціальних послуг у письмовій або електронній формі.

Якщо особа за станом здоров’я не спроможна самостійно прийняти рішення про необхідність надання їй соціальних послуг, заяву зобов’язані подати законний представник такої особи, орган опіки та піклування або орган соціального захисту населення.

Управління соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради аналізує отримані документи, уточнює необхідну інформацію, в тому числі шляхом перевірки даних щодо отримувачів державної допомоги, пільг тощо, наявних в інформаційних системах, та не пізніше ніж протягом наступного робочого дня визначає надавача або залучає фахівця із соціальної роботи для оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послугах (крім випадків, коли акт за результатами оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послугах подано органу соціального захисту населення).

Надавач, до якого особа або її законний представник звернулись безпосередньо, допомагає в поданні заяви до Управління соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради не пізніше ніж протягом наступного робочого дня та інформує про можливість отримання необхідної допомоги та умови її надання (в усній формі, через електронні засоби комунікації або шляхом надання друкованих інформаційних матеріалів).

Управлінням соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради протягом десяти робочих днів з дня одержання заяви відповідно до отриманих документів (даних) та з урахуванням результатів оцінювання потреб особи/ сім’ї у соціальних послугах приймає рішення про надання чи відмову в наданні соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів.

Про прийняте рішення особа або її законний представник інформується Управлінням соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради не пізніше ніж через три робочих дні з дати його прийняття шляхом надання (надсилання) рішення про надання чи відмову в наданні соціальних послуг (його сканованої копії) у паперовій та/або електронній формі. У рішенні про відмову в наданні соціальних послуг обов’язково вказані обґрунтовані підстави відмови.

Прийняття до Центру здійснюється відповідно до наказу директора Центру на підставі рішення Управління  соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради.

 

Структура Центру надання соціальних послуг

Шишацької селищної ради

 

Фото без опису

 

Відділення денного перебування

Завідувач відділення:

Денисенко Катерина Сергіївна

Тел.: ( 05352) 92502

 

Фото без описуОсновним завданням відділення є виявлення осіб, які мають часткове порушення рухової активності, частково не здатні до самообслуговування та не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують соціально-побутової і психологічної адаптації, надання безкоштовних соціальних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності, запобігання виникненню та розвитку можливих захворювань особи, використання ефірних масел та фіточаїв з метою підтримки здоров’я особи та лікувальних цілей, соціальної незалежності, відновлення знань, вмінь та навичок з орієнтування в домашніх умовах, ведення домашнього господарства, самообслуговування, поведінки у суспільстві, сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку.

Відділення денного перебування надає такі послуги

- соціальна адаптація;

- денний догляд, згідно вимог Державного стандарту денного догляду.

У відділенні денного перебування соціальні послуги надаються безоплатно наступним категоріям осіб:

- особам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, хворим (на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як 4 місяці), малозабезпеченим, внутрішньо переміщеним особам; молоді та сім'ям з дітьми, учасникам антитерористичної операції які потребують соціальних послуг, незалежно від їх сімейного стану;

- членам сімей загиблого (померлого) військовослужбовця (військовозобов’язаного, резервіста), який призваний на військову службу під час мобілізації і загинув (помер) при виконанні обов’язків військової служби, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також брав участь в антитерористичній операції та осіб мобілізованих до Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших збройних формувань утворених відповідно до законів України, коли такі рідні належать до малозабезпечених і отримують державну соціальну допомогу в установленому законодавством порядку; є особами похилого віку; визнані інвалідами в установленому порядку.

 

          При відділенні денного перебування діє послуга «Соціальне таксі». «Соціальне таксі» Центру працює для обслуговування маломобільних груп населення, в тому числі інвалідів-візочників за попереднім замовленням. Автомобіль  розрахований на 5 посадочних місць та облаштоване спеціальною підйомною платформою для інвалідів-візочників.

       «Соціальне таксі» Центру використовуватися для перевезення пенсіонерів, інвалідів різних категорій до відділень Центру, до підприємств, установ та організацій різної форми власності, банківських установ; поліклініки, до протезно-ортопедичних підприємств або ортопедичних майстерень для придбання протезів, технічних та інших засобів реабілітації (за направленням лікаря) тощо.

Фото без опису

Заявки на отримання послуги «Соціальне таксі» заздалегідь приймаються з  8.00 до 17.15 за телефоном 92502.

Для надання соціальних послуг населенню за місцем проживання організовано роботу «мультидисциплінарної  команди»,  діяльність якої спрямована, перш за все, на повне охоплення обслуговуванням найуразливіших верств населення, переважно осіб ІV та V груп рухової активності, які проживають у віддалених населених пунктах району  та надання їм адресних соціальних послуг.     З метою задоволення  потреб маломобільних груп населення  до роботи команди залучаються спеціалісти Пенсійного фонду, управління праці Шишацької РДА, відділу соцзабезпечення Шишацької селищної ради, відділу «Шишацьке бюро правової допомоги»  з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Адреса відділення денного перебування:

смт Шишаки, вул. Солодовнікова, 29

електронна адреса: tc29_1@ukr.net

 

Відділення соціальної допомоги вдома

Завідувач відділення:

Кривошапка Лариса Григорівна

Тел.: ( 05352) 92502

Фото без опису

Основним завданням відділення є надання соціальних послуг  громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності (мають 3, 4 і 5 групу рухової активності) і потребують сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в домашніх умовах згідно з медичним висновком.Надають соціальні послуги 44 соціальних  робітники відділення.

Відділення соціальної допомоги вдома надає відповідно до державних стандартів соціальних послуг такі послуги:
 1) догляд вдома;
 2) паліативний/хоспісний догляд.

У відділенні соціальної допомоги вдома послуги надаються наступним категоріям осіб:

- особи похилого віку;

- особи з інвалідністю, крім осіб, які отримали інвалідність внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності»;

- хворі, які не здатні до самообслуговування (із числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як на чотири місяці, при наявності письмового підтвердження закладів охорони здоров’я).

Відділення соціальної допомоги вдома може здійснювати обслуговування громадян похилого віку, осіб з інвалідністю (які досягли 18-річного віку), хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу. Обслуговування таких громадян здійснюється за плату відповідно до тарифів на платні соціальні послуги або з установленням диференційованої плати.


 

Адреса відділення соціальної допомоги вдома:

смт Шишаки, вул. Солодовнікова, 29

електронна адреса: tc29_1@ukr.net

 

Відділення підтримки сімей в складних життєвих обставинах

Завідувач відділення:

Васильченко Ольга Володимирівна

Тел. (05352) 92502

Фото без описуГоловною метою роботи відділення є соціальна підтримка сімей, осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Відділення  надає наступні види послуг:

 •  соціальний супровід сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах;
 • соціальна інтеграція та реінтеграція бездомних осіб;
 •  кризове та екстренне втручання;
 • консультування;
 • соціальна профілактика;
 • організовує надання на платній та безоплатній основі перукарських послуг, послуг з надання технічних та інших засобів реабілітації, ремонту та пошиву одягу, послуг з ремонту вікон, дверей, дрібного ремонту квартир (будинків), парканів, взуття,  розпилювання дров, косіння трави, послуги з прання одягу та білизни.

Відділення обслуговує:

 • осіб похилого віку;
 • осіб з інвалідністю;
 •  хворих (з  числа  осіб  працездатного  віку  на   період   до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці) у разі, коли вони на своєму утриманні  мають  неповнолітніх  дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів;
 • внутрішньо  переміщених осіб, учасників АТО, сімей, дітей та молоді, бездомних осіб, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою;
 • осіб з числа випускників інтернатних закладів;
 • дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
 • осіб, які зазнали жорстокості та насильства, постраждали від торгівлі людьми.

До складу відділення відносяться також:

 • пункт прокату технічних засобів реабілітації, де в наявності є: інвалідні візки, ходунки, нічні стільці, милиці, палиці. Засоби реабілітації надаються у тимчасове користування на безоплатній основі;
 • сектор обліку бездомних осіб, де проводиться робота по реалізації  послуги соціальної інтеграції та реінтеграції та  заходів щодо соціального захисту бездомних громадян.

 

Адреса відділення СЖО:

смт Шишаки, вул. Солодовнікова, 29

електронна адреса: tc29_1@ukr.net

 

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

Завідувач відділення:

Яненко Наталія Михайлівна

Тел.: ( 05352) 92334

 

 

Фото без описуОсновним видом діяльності відділення є забезпечення постійного або тимчасового проживання, повне державне утримання одиноких громадян похилого віку, інвалідів (які досягли 18-річного  віку), хворих (з  числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм  групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які відповідно до висновку лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров'я за станом здоров'я не здатні до самообслуговування, потребують постійного стороннього догляду та допомоги, стаціонарного догляду, соціально-побутових, соціально-медичних та інших соціальних послуг.

Адреса відділення

с. Яреськи, вул. Козацький Шлях, 130, приміщення 2

електронна адреса: statsionar@ukr.net

 

Відділення «Реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю»

Завідувач відділення:

Діденко Світлана Володимирівна

Тел. (05352) 92502

Фото без описуГоловним завданням відділення є соціальна реабілітація та адаптація дітей з інвалідністю та членів їх родин з метою їх наступної інтеграції в дитячі колективи дошкільних установ та загальноосвітніх шкіл.

Відділення надає наступні види послуг:

 • психологічна реабілітація;
 • педагогічна реабілітація;
 • професійна орієнтація;
 • медичний супровід.

До відділення зараховуються діти з інвалідністю віком від 1,5 до 18 років.

Перебування дітей з інвалідністю, які проходять реабілітацію у Реабілітаційному центрі здійснюються в таких підгрупах:

- ранньої соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю від народження до 7 років;

- соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю віком від 7 до 14 років;

- професійної орієнтації для дітей віком від 14 до 18 років.

 

Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або від насильства за ознакою статі.

Завідувач: 

Савенко Ольга Григорівна

 

Фото без описуАдреса Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або від насильства за ознакою статі

Шишацька ТГ, с. Чернишівка

електронна адреса: tc_29ch@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

Ми завжди до ваших послуг!

Наша робота

Фото без опису

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь