A A A K K K
для людей із порушенням зору
ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради"

 

 

Вітаємо Вас на сторінці Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради!

Наше завдання – вселити в людей надію та віру в добро. Всі ми – члени великої родини, які щиро вболівають за своїх підопічних і радіють, коли бачать, якою вдячністю світяться обличчя тих, кому ми допомагаємо подолати труднощі, що з різних обставин вникли в житті.

З повагою, директор Центру

Васильченко Світлана Анатоліївна

 

Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради розташований за адресою: смт Шишаки, вул. Партизанська, 4,  тел. (05352) 91381, факс: 92334, електронна адреса: tc29@ukr.net

 

Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради діє на підставі Положення, затвердженого рішенням 35 сесії першого скликання Шишацької селищної ради  від 18.04.2018 р.  

Центр утворено для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання та в умовах стаціонарного або тимчасового перебування.

Ми діємо на принципах адресності  та індивідуального  підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості,  конфіденційності та відповідальності за дотримання  етичних і правових норм .

 

 

Структура Центру надання соціальних послуг

Шишацької селищної ради

 

 

Відділення денного перебування

Завідувач відділення:

Шона Світлана Миколаївна

Тел.: ( 05352) 92502

 

 

Основним завданням відділення є виявлення осіб, які мають часткове порушення рухової активності, частково не здатні до самообслуговування та не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують соціально-побутової і психологічної адаптації, надання безкоштовних соціальних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності, запобігання виникненню та розвитку можливих захворювань особи, використання ефірних масел та фіточаїв з метою підтримки здоров’я особи та лікувальних цілей, соціальної незалежності, відновлення знань, вмінь та навичок з орієнтування в домашніх умовах, ведення домашнього господарства, самообслуговування, поведінки у суспільстві, сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку.

Відділення денного перебування надає такі послуги:

- соціальна адаптація;

- денний догляд, згідно вимог Державного стандарту денного догляду.

У відділенні денного перебування соціальні послуги надаються безоплатно наступним категоріям осіб:

             - особам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, хворим (на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як 4 місяці), малозабезпеченим, внутрішньо переміщеним особам; молоді та сім'ям з дітьми, учасникам антитерористичної операції які потребують соціальних послуг, незалежно від їх сімейного стану;

- членам сімей загиблого (померлого) військовослужбовця (військовозобов’язаного, резервіста), який призваний на військову службу під час мобілізації і загинув (помер) при виконанні обов’язків військової служби, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також брав участь в антитерористичній операції та осіб мобілізованих до Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших збройних формувань утворених відповідно до законів України, коли такі рідні належать до малозабезпечених і отримують державну соціальну допомогу в установленому законодавством порядку; є особами похилого віку; визнані інвалідами в установленому порядку.

 

          При відділенні денного перебування діє послуга «Соціальне таксі». «Соціальне таксі» Центру працює для обслуговування маломобільних груп населення, в тому числі інвалідів-візочників за попереднім замовленням. Автомобіль  розрахований на 5 посадочних місць та облаштоване спеціальною підйомною платформою для інвалідів-візочників.

       «Соціальне таксі» Центру використовуватися для перевезення пенсіонерів, інвалідів різних категорій до відділень Центру, до підприємств, установ та організацій різної форми власності, банківських установ; поліклініки, до протезно-ортопедичних підприємств або ортопедичних майстерень для придбання протезів, технічних та інших засобів реабілітації (за направленням лікаря) тощо.

Заявки на отримання послуги «Соціальне таксі» заздалегідь приймаються з  8.00 до 17.15 за телефоном 92502.

Для надання соціальних послуг населенню за місцем проживання організовано роботу «мультидисциплінарної  команди»,  діяльність якої спрямована, перш за все, на повне охоплення обслуговуванням найуразливіших верств населення, переважно осіб ІV та V груп рухової активності, які проживають у віддалених населених пунктах району  та надання їм адресних соціальних послуг.     З метою задоволення  потреб маломобільних груп населення  до роботи команди залучаються спеціалісти Пенсійного фонду, управління праці Шишацької РДА, відділу соцзабезпечення Шишацької селищної ради, відділу «Шишацьке бюро правової допомоги»  з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Адреса відділення денного перебування:

смт Шишаки, вул. Солодовнікова, 29

електронна адреса: tc29_1@ukr.net

 

 

 

Відділення соціальної допомоги вдома

Завідувач відділення:

Кривошапка Лариса Григорівна

Тел.: ( 05352) 92502

Основним завданням відділення є надання соціальних послуг  громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності (мають 3, 4 і 5 групу рухової активності) і потребують сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в домашніх умовах згідно з медичним висновком.Надають соціальні послуги 44 соціальних  робітники відділення.
Відділення соціальної допомоги вдома надає відповідно до державних стандартів соціальних послуг такі послуги:
 1) догляд вдома;
 2) паліативний/хоспісний догляд.

У відділенні соціальної допомоги вдома послуги надаються наступним категоріям осіб:

- особи похилого віку;

- особи з інвалідністю, крім осіб, які отримали інвалідність внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності»;

- хворі, які не здатні до самообслуговування (із числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як на чотири місяці, при наявності письмового підтвердження закладів охорони здоров’я).

            Відділення соціальної допомоги вдома може здійснювати обслуговування громадян похилого віку, осіб з інвалідністю (які досягли 18-річного віку), хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу. Обслуговування таких громадян здійснюється за плату відповідно до тарифів на платні соціальні послуги або з установленням диференційованої плати.

 

Адреса відділення соціальної допомоги вдома:

смт Шишаки, вул. Солодовнікова, 29

електронна адреса: tc29_1@ukr.net

 

 

Відділення підтримки сімей в складних життєвих обставинах

Завідувач відділення:

Васильченко Ольга Володимирівна

Тел. (05352) 92502

Головною метою роботи відділення є соціальна підтримка сімей, осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Відділення  надає наступні види послуг:

 •  соціальний супровід сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах;
 • соціальна інтеграція та реінтеграція бездомних осіб;
 •  кризове та екстренне втручання;
 • консультування;
 • соціальна профілактика;
 • організовує надання на платній та безоплатній основі перукарських послуг, послуг з надання технічних та інших засобів реабілітації, ремонту та пошиву одягу, послуг з ремонту вікон, дверей, дрібного ремонту квартир (будинків), парканів, взуття,  розпилювання дров, косіння трави, послуги з прання одягу та білизни.

 

 

 

Відділення обслуговує:

 • осіб похилого віку;
 • осіб з інвалідністю;
 •  хворих (з  числа  осіб  працездатного  віку  на   період   до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці) у разі, коли вони на своєму утриманні  мають  неповнолітніх  дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів;
 • внутрішньо  переміщених осіб, учасників АТО, сімей, дітей та молоді, бездомних осіб, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою;
 • осіб з числа випускників інтернатних закладів;
 • дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
 • осіб, які зазнали жорстокості та насильства, постраждали від торгівлі людьми.

До складу відділення відносяться також:

 • пункт прокату технічних засобів реабілітації, де в наявності є: інвалідні візки, ходунки, нічні стільці, милиці, палиці. Засоби реабілітації надаються у тимчасове користування на безоплатній основі;
 • сектор обліку бездомних осіб, де проводиться робота по реалізації  послуги соціальної інтеграції та реінтеграції та  заходів щодо соціального захисту бездомних громадян.

 

Адреса відділення СЖО:

смт Шишаки, вул. Солодовнікова, 29

електронна адреса: tc29_1@ukr.net

 

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування

В.о. завідувача відділення:

Хоменко Оксана Володимирівна

Тел.: ( 05352) 92334

 

 

     Основним видом діяльності відділення є забезпечення постійного або тимчасового проживання, повне державне утримання одиноких громадян похилого віку, інвалідів (які досягли 18-річного  віку), хворих (з  числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм  групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які відповідно до висновку лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров'я за станом здоров'я не здатні до самообслуговування, потребують постійного стороннього догляду та допомоги, стаціонарного догляду, соціально-побутових, соціально-медичних та інших соціальних послуг.

Адреса відділення

с. Яреськи, вул. Козацький Шлях, 130, приміщення 2

електронна адреса: Yanenko2016@ukr. net

 

 

 

 

 

Відділення «Реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю»

Завідувач відділення:

Михайлова Юлія Володимирівна

Тел. (05352) 92502

 

       Головним завданням відділення є соціальна реабілітація та адаптація дітей з інвалідністю та членів їх родин з метою їх наступної інтеграції в дитячі колективи дошкільних установ та загальноосвітніх шкіл.

Відділення надає наступні види послуг:

 • психологічна реабілітація;
 • педагогічна реабілітація;
 • професійна орієнтація;
 • медичний супровід.

До відділення зараховуються діти з інвалідністю віком від 1,5 до 18 років.

Перебування дітей з інвалідністю, які проходять реабілітацію у Реабілітаційному центрі здійснюються в таких підгрупах:

- ранньої соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю від народження до 7 років;

- соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю віком від 7 до 14 років;

- професійної орієнтації для дітей віком від 14 до 18 років.

Ми завжди до ваших послуг!

Наша робота

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь