6 сесія

порядок денний шостої сесії першого скликання від 20 січня 2016 року

1. Про внесення змін до Програми розвитку галузі «Освіта» Шишацької селищної ради на 2016 рік.

2. Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та забезпечення харчування школярів загальноосвітніх навчальних закладів Шишацької селищної ради.

3. Про внесення змін до Структури апарату та виконавчих органів Шишацької селищної ради.

4. Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік.

5. Про приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад району у комунальну власність селищної ради.

6. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про заробітну плату Шишацького селищного голови».

7. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про заробітну плату секретаря Шишацької селищної ради».

8. Про організацію оплачуваних громадських робіт у 2016 році.

9. Про затвердження розпорядження Шишацького селищного голови № 7 від 11.01.2016 року «Про призначення Корсуна П.І. директором КП «Техкомунбуд».

10. Про затвердження Положення про порядок  нарахування та   сплати   податку на   нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно.

11. Про затвердження  Положення про єдиний податок.

12. Про затвердження Положення про порядок нарахування та   сплати  транспортного податку, як складової податку на майно.

13. Про затвердження Положення про порядок  нарахування  та  сплати   земельного   податку  юридичними та  фізичними   особами, як складової податку на майно.

14.  Про  встановлення  пільг  щодо  сплати  земельного  податку   юридичним особам.

15. Про встановлення ставок акцизного податку

16. Земельні питання.