ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

Результати голосування 16 сесія

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

1. Про затвердження проекту, що реалізовуватиметься за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

2. Про внесення змін до Програми  розвитку дорожнього руху на 2016 – 2020 роки.

3. Про внесення  змін до  Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки  та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2016 – 2020 роки.

5. Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму Шишацької селищної ради на  2016 рік.

6. Про внесення змін до Програми по реалізації Загальнодержавної програми «Питна вода України на 2014-2020 роки».

7. Про внесення змін до Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

8. Про затвердження Програми по профілактиці та боротьбі зі сказом на території Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2016-2017 роки.

9. Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік.

10. Про внесення змін до установчих документів Фінансового управління Шишацької селищної ради.

11. Про внесення змін до установчих документів Відділу культури і туризму Шишацької селищної ради.

12. Про внесення змін до установчих документів Відділу освіти Шишацької селищної ради.

13. Про внесення змін до Положення про Відділ соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради.

14. Про внесення змін до Положення про Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради.

15. Про внесення змін до установчих документів комунального підприємства «Шишацький селищний комунальний ринок».

16. Про внесення змін до установчих документів Місцевої пожежної охорони в Шишацькому районі.

17. Про припинення дошкільних навчальних закладів Шишацької селищної ради шляхом приєднання.

18. Про внесення змін до  Структури апарату та виконавчих органів Шишацької селищної ради.

19. Про звільнення  гр. Педченко Л.І. від плати за надання послуг у відділенні стаціонарного догляду Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради.

20. Про погодження надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земелльних ділянок.

22. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щербань Надії Іванівні.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щербань Ганні Іванівні.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шпак Тетяні Миколаївні.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Цуману Костянтину Миколайовичу.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Король Марії Михайлівні.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кондратенко Наталії Василівні.

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Єременок Наталії Михайлівні.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Єременок Володимиру Петровичу.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Давиденко Ользі Василівні.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Голубицькому Володимиру Васильовичу.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бурмаці Петру Івановичу.

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Яцишину Віктору Романовичу.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іванюті Олексію Петровичу.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кулінько Олександрі Іванівні.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Буряковій Людмилі Іванівні.

38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лещенкові Вячеславу Васильовичу.

39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Логвиненку Анатолію Вікторовичу.

40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мелконян Наріне.

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Безручко Аллі Михайлівні.

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Варченку Борису Федоровичу.

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кеді Олегу Миколайовичу.

44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кулинченку Сергію Васильовичу.

45. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кулішу Володимиру Віталійовичу.

46. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Цьові Андрію Олександровичу.

47. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ТОВ «Вікторія Агроекспо».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь