Регуляторні акти

1. Про встановлення ставок єдиного податку на території Шишацької селищної ради

2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Шишацької селищної ради

3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Шишацької селищної ради

4. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 25.06.2019 року «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Шишацької селищної ради на 2020 рік».

5. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 25.06.2019 року «Про  встановлення  ставок єдиного  податку на території Шишацької селищної ради на 2020 рік».

6. Про  встановлення  ставок  єдиного  податку на території Шишацької селищної ради на 2020 рік.

7. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Шишацької селищної ради на 2020 рік.

8. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Шишацької селищної ради на 2020 рік.

9. Про  встановлення  ставок  єдиного  податку для підприємців-платників  єдиного податку І  та ІІ  групи  на 2019 рік на території Шишацької селищної ради

10. Про встановлення ставок  транспортного  податку як  складової  податку на майно на території Шишацької селищної ради у 2019 році

11. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік

12. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

13. Про затвердження Порядку найменування і перейменування об’єктів благоустрою та Порядку спорудження пам’ятників, встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дощок на території Шишацької об’єднаної територіальної громади

14. Про затвердження положень про місцеві податки і збори

15. Про  встановлення  ставок  єдиного  податку для  підприємців-платників  єдиного податку І  та ІІ  групи  на 2018 рік на території Шишацької селищної ради

16. Про встановлення ставок земельного податку та пільг щодо сплати земельного податку для фізичних та юридичних осіб на території Шишацької селищної ради на 2018 рік

17. Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки як складової податку на майно на території Шишацької селищної ради у 2018 році

18. Про встановлення ставок  транспортного  податку як  складової  податку на майно на території Шишацької селищної ради у 2018 році

19. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про затвердження Положення про єдиний податок».

20. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про встановлення ставок єдиного податку для підприємців – платників єдиного податку І та ІІ групи на 1217 рік».

21. Про затвердження правил благоустрою (втратило чинність - на основі рішення)

22. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення селищної ради «Про затвердження правил благоустрою території Шишацької об’єднаної територіальної громади».

23. Про затвердження Положення про єдиний податок на 2017 рік.

24. Про встановлення ставок єдиного податку для підприємців-платників єдиного податку 1 та 11 групи на 2017 рік.

25. Про встановлення ставок акцизного податку на 2017 рік.

26. Про затвердження Положення про порядок нарахування та сплати транспортного податку, як складової податку на майно на 2017 рік.

27. Про затвердження Положення про порядок нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на 2017 рік.

28. Про затвердження Положення про порядок нарахування  та сплати земельного податку юридичними та фізичними особами, як складової податку на майно на 2017 рік.

29. Про встановлення пільги щодо сплати земельного податку юридичним особам на 2017 рік.

30. Про затвердження Положення про порядок  нарахування та   сплати   податку на   нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на 2016 рік.

31. Про затвердження  Положення про єдиний податок на 2016 рік.

32. Про затвердження Положення про порядок нарахування та   сплати  транспортного податку, як складової податку на майно на 2016 рік.

33. Про затвердження Положення про порядок  нарахування  та  сплати   земельного   податку  юридичними та  фізичними   особами, як складової податку на майно на 2016 рік.

34.  Про  встановлення  пільг  щодо  сплати  земельного  податку   юридичним особам на 2016 рік.

35. Про встановлення ставок акцизного податку на 2016 рік