Результати голосування 27 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

1. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

2. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту по Шишацькій селищній раді на 2016-2020 роки.

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки пасажирського перевезення, що здійснюється КП «Техкомунбуд» – «Громада без околиць» на 2017-2018 роки.

4. Про внесення змін до Програми питна вода Шишацької об`єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки.

5. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху на 2016 – 2020 роки.

6. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради.

8. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Полтаваавтотранс».

9. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ФО-П Топтун Раїсою Григорівною ФО-П Стеблівським Олександром Миколайовичем.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шабалдак Надії Василівні.

11. Про надання дозволів на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Васильченко Нелі Юріївні.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іванюк Ніні Василівні.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кругляку Юрію Павловичу.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Осламу Сергію Миколайовичу.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корнієнкові Руслану Григоровичу.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондаревському Івану Івановичу.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Войцещук  Світлані Анатоліївні.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Єремєєвій Людмилі Миколаївні.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кобі Сергію Павловичу.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Менделю Володимиру Борисовичу.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Томчукові Олександру Леонідовичу.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пасічниченко Тетяні Григорівні гр. Уступному Михайлу Григоровичу.

23. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бєлікової Анни Михайлівни.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гавриленкові Віктору Васильовичу.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тимошенко Людмилі Юліанівні.

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лісовському Юліану Броніславовичу.

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гриценку Ігорю Віталійовичу.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шейці Віталію Сергійовичу.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хейло Сергію Михайловичу.

30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Михайлякові Петру Петровичу.

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коростіленку Ігорю Миколайовичу.

32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бобочці Наталії Василівні.