ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

38 сесія

Порядок денний тридцять восьмої сесії селищної ради від 7 серпня 2018 року

1. Про затвердження символіки Шишацької об’єднаної територіальної громади.

2. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік «Турбота».

3. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради» на 2018-2019 роки.

4. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

5. Про створення Структурного підрозділу «Місцева пожежна команда с. Михайлики» Шишацької місцевої пожежної охорони.

6. Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шишацької селищної ради Полтавської області.

7. Про упорядкування структури Відділу культури і туризму Шишацької селищної ради.

8. Про надання дозволу на введення додаткових штатних одиниць до штатного розпису Шишацького селищного будинку культури.

9Про передачу з балансу на баланс об’єктів культурного призначення.

10. Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

11. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт харчоблоку, пральні та медичних приміщень у дошкільному навчальному закладі «Ясочка» Шишацької селищної ради Полтавської області».

12. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт каналізаційних мереж публічної бібліотеки по вул. Дерія, 9 смт. Шишаки Полтавської області.

13. Про затвердження розпоряджень селищного голови від 4 липня 2018 року № 80 та від 5 липня 2018 року № 82.

14. Про надання щорічної основної відпустки селищному голові        Тутці О.І.

15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель.

16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

17. Про передачу в користування земельних ділянок КП «Техкомунбуд».

18. Про передачу в користування земельної ділянки Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та  житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації.

19. Про передачу в користування земельної ділянки Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та  житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації.

20. Про передачу в користування земельної ділянки Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та  житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації.

21. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Брайкові Олександру Вікторовичу.

23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Волошкові Василю Івановичу.

24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горголі Яні Геннадіївні.

25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гриценко Юлії Миколаївні.

26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Даценкові В’ячеславу Олексійовичу.

27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Демочко Людмилі Василівні.

28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дерій Ларисі Володимирівні.

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дивинцеві Тарасу Григоровичу.

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дубовикові Андрію Вікторовичу.

31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жаботинському Артему Івановичу.

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Калюжному Івану Сергійовичу.

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Клочкові Юрію Сергійовичу.

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корнієнкові Володимиру Григоровичу.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Курінному Віталію Олександровичу.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Похваленому Андрію Вікторовичу.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Скорикові Сергію Вікторовичу.

38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сухоручко Юлії Іванівні.

39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тищенкові Миколі Петровичу.

40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Товстоліту Юрію Івановичу.

41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Черемнихові Євгену В’ячеславовичу.

42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Черемних Яні Анатоліївні.

43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Черкас Валентині Степанівні.

44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чернишенкові Олександру Дмитровичу.

45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шрамко Євгенії Петрівні.

46. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бабенко Ніні Іванівні.

47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Безручко Ганні Семенівні.

48. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Затенко Марії Марківні.

49. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Костюченко Антоніні Василівні.

50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маначинській Наталії Михайлівні.

51. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пугачеві Юрію Миколайовичу.

52. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сокол Людмилі Павлівні.

53. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чернишовій Вірі Миколаївні.

54. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шаленик Валентині Вікторівні.

55. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яресько Софії Іванівні.

56. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ярош Варварі Федорівні.

57. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яценкові Руслану Віталійовичу.

58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Антонь Олені Іванівні.

59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Антонь Тетяні Юріївні.

60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бейгул Світлані Михайлівні.

61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бородаєві Руслану Миколайовичу.

62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Голубицькому Володимиру Миколайовичу.

63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гузієнкові Роману Васильовичу.

64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зігаренко Ользі Іванівні.

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Вигівському Олексію Івановичу.

66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Калюжній Людмилі Олексіївні.

67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Калюжній Людмилі Олексіївні.

68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кирпоті Раїсі Олександрівні.

69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коверді Сергію Миколайовичу.

70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Колєснік Ользі Олександрівні.

71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кострик Валентині Олексіївні.

72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кругляк Лідії Іванівні.

73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кужілкові Артуру Вікторовичу.

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Литвинові Роману Івановичу.

75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лісовому Юрію Івановичу.

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пацері Ганні Миколаївні.

77. Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії першого скликання Шишацької селищної ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Радченко Ользі Олексіївні» від 18.04.2018 року.

78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Санюкевич Людмилі Петрівні.

79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Шульзі Юрію Олексійовичу.

80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельник-Мирошниченко Людмилі Петрівні.

81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дацькому Сергію Володимировичу.

82. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Леоновичу Руслану Вікторовичу.

83. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Вигівському Олексію Івановичу.

84. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пугачеві Миколі Петровичу.

85. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Харченко Любові Миколаївні.

86. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шейці Надії Володимирівні.

87. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Дурняк Ірині Миронівні.

88. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Кіндзерському Петру Миколайовичу.

89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гаврик Наталії Леонідівні.

90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горбатько Любові Андріївні.

91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горбатько Олегу Олександровичу.

92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кущеві Миколі Миколайовичу.

93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Марченкові Юрію Михайловичу.

94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Недоборенко Мар’яні Василівні.

95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прокіпцеві Сергію Ігоровичу.

96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сулимові Сергію Васильовичу.

97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольському Анатолію Анатолійовичу.

98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чеботкову Ігорю Валентиновичу.

99. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду  земельної ділянки гр. Чепурко Світлані Іванівні.

100. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Управлінню Полтавської єпархії Української Православної Церкви.

101. Про переукладання на новий термін договорів оренди земельних ділянок з ПП «Білоцерківська агропромислова група».

102. Про зміну виду використання земельної ділянки в межах категорії земель та передачу в оренду земельної ділянки гр. Шеліган Ларисі Олексіївні.

103. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

104. Різне.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь