ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

Результати голосування 48 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

 

1. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2. Про внесення змін до переліку проектів, що реалізовуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

3. Про внесення змін до Програми розвитку галузі «Освіта» Шишацької селищної ради на 2019 рік.

4. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації (події) Шишацької ОТГ на 2018-2020 роки

5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради» на 2018-2019 роки.

6. Про внесення змін до Програми забезпечення жителів Шишацької  об’єднаної територіальної громади препаратами  інсуліну на 2017-2020 роки.

7. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Шишацької  селищної ради на 2019-2020 роки.

8. Про внесення змін до Програми «Питна вода Шишацької об`єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».

9. Про внесення змін до Цільової програми покращення соціального обслуговування населення Шишацької селищної ради на 2018-2019 роки управлінням праці та соціального захисту населення Шишацької районної державної адміністрації.

10. Про затвердження Програми протидії та профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки на території населених пунктів Шишацької селищної об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки

11. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2019 року.

12. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

13. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

14. Про вступ Шишацької селищної ради до Асоціації «Полтавська обласна Асоціація органів місцевого самоврядування».

15. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади селищної ради артезіанської свердловини в селі Дмитрівка Шишацького району Полтавської області.

16. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади селищної ради експлуатаційної свердловини для водозабезпечення потреб жителів села Покровське Шишацького району Полтавської області.

17. Про безоплатну передачу з балансу на баланс об’єктів інженерної інфраструктури.

18. Про надання згоди на приймання службового автотранспорту для медичних працівників Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради”.

19. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади Шишацької селищної ради шкільного автобуса.

20. Про прийняття безоплатно у комунальну власність територіальної громади Шишацької селищної ради легкового автомобіля FIAT (спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату).

21. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 7 серпня 2018 року «Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шишацької селищної ради Полтавської області».

22. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу «Колобок» Шишацької селищної ради по вул. Гоголя, 4 в с. Гоголеве Шишацького району Полтавської області».

23. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

25. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. 

27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

28. Про надання згоди на поділ земельної ділянки.

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

35. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

37. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

38. Про надання згоди на поділ земельної ділянки.

39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

40. Про зміну виду використання земельної ділянки в межах категорії земель.

41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

44. Про передачу в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Шишацької селищної ради.

45. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Полтавському обласному комунальному підприємству «Полтавафарм».

46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Полтавському обласному комунальному підприємству «Полтавафарм».

47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Шишацькій районній державній лікарні ветеринарної медицини Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

48. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Шишацькій районній державній лікарні ветеринарної медицини Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

49. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) акціонерному товариству «Державний ощадний банк України».

50. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення акціонерному товариству «Державний ощадний банк України».

51. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок ТОВ «Вікторія Агроекспо».

52. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

53. Про передачу в постійне користування земельних ділянок КП «Техкомунбуд».

54. Про передачу в постійне користування земельних ділянок комунальному підприємству Полтавської обласної ради «Полтававодоканал».

55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення СФГ «Еліта».

56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Круглякові Роману Олексійовичу.

57. Про передачу земельних ділянок державної власності  у комунальну власність.

58. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

59. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

60. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Богаєвській Терезії Михайлівні.

61. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Божко Тамарі Володимирівні.

62. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бойко Оксані Михайлівні.

63. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бойкові Сергію  Віталійовичу.

64. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гукові Олегу Олександровичу.

65. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Житарюкові Анатолію Анатолійовичу.

66. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Капцош Івану Васильовичу.

67. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кваші Світлані Миколаївні.

68. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кирпоті Володимиру Петровичу.

69. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кобзар Світлані Андріївні.

70. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кодатко Лідії Петрівні.

71. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравченко Людмилі Олексіївні.

72. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Крамарові Михайлу Анатолійовичу.

73. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кулик Любові Іванівні.

74. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лубенцеві Станіславу Івановичу.

75. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Менделеві Сергію Володимировичу.

76. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мольці Анатолію Миколайовичу.

77. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Овчаренкові Володимиру Миколайовичу.

78. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Онищенкові Олександру Петровичу.

79. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сисюкові Анатолію Петровичу.

80. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Штепі Любові Вікторівні.

81. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Янові Володимиру Вікторовичу.

82. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ярещенко Людмилі Петрівні.

83. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зігаренко Ользі Іванівні.

84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бородавці Володимиру Сергійовичу.

85.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гладкій Наталії Петрівні.

86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кривошеї Владиславу Геннадійовичу.

87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лейченкові Станіславу Яковичу.

88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лісовій Ганні Михайлівні.

89. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лісовому Євгенію Сергійовичу.

90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Орищенкові Анатолію Миколайовичу.

91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Швецеві Денису Руслановичу.

92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Алієву Руслану Касімовичу.

93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Андрейко Вірі Степанівні.

94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Барабаш Людмилі Анатоліївні.

95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бойко Оксані Михайлівні.

96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бойко Оксані Михайлівні.

97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вердун Ірині Миколаївні.

98. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Воронянському Володимиру Григоровичу.

99. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Говорун Юлії Миколаївні.

100. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Григоренко Людмилі Іванівні.

101. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Григорчукові Олегу Володимировичу.

102. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грицаєві Валерію Петровичу.

103. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Денисенкові Анатолію Сергійовичу.

104. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Денисенко Лілії Петрівні.

105. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Діденкові Олександру Михайловичу.

106. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дудник Лесі Григорівні.

107. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дяченко Марії Порфирівні.

108. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жиліну Андрію Сергійовичу.

109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жук Ілоні Миколаївні.

110. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Загуті Оксані Миколаївні.

111. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Закладному Олегу Григоровичу.

112. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Закладному Олегу Григоровичу.

113. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Закладному Олегу Григоровичу.

114. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Закладному Олегу Григоровичу.

115. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зінченко Валентині Миколаївні.

116. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ісакові Юрію Васильовичу.

117. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Капацові Миколі Юрійовичу.

118. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Капцош Марії Іванівні.

119. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Капцош Марії Іванівні.

120. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кирносові Сергію Вячеславовичу.

121. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кібцеві Олегу Анатолійовичу.

122. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кімлацькій Ользі Григорівні.

123. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Клименко Оксані Яківні.

124. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Книш Тамарі Миколаївні.

125. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковач Ганні Іванівні.

126. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кокозі Валентині Степанівні.

127. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коломієць Нелі Миколаївні.

128. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корецькій Людмилі Іванівні.

129. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корецькому Юрію Григоровичу.

130. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Королюк Людмилі Іванівні.

131. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корсун Катерині Миколаївні.

132. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Криворучкові Віталію Васильовичу.

133. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кулик Любові Іванівні.

134. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кульчицькому Ігорю Романовичу.

135. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Купавцеву Едуарду Сергійовичу.

136. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лень Анастасії Андріївні.

137. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лисенкові Василю Миколайовичу.

138. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лозан Валентині Олексіївні.

139. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лозан Валентині Олексіївні.

140. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лубенець Світлані Миколаївні.

141. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лучко Ларисі Леонідівні.

142. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ляльці Віктору Олександровичу.

143. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Малафей Ользі Леонідівні.

144. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Малик Любові Миколаївні.

145. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Малиш Валентині Антонівні.

146. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маловічкові Геннадію Йосиповичу.

147. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маловічкові Геннадію Йосиповичу.

148. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маловічкові Геннадію Йосиповичу.

149. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Матвієнкові Володимиру Володимировичу.

150. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельніченкові Олександру Івановичу.

151. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мільці Аллі Андріївні.

152. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Міробян Вірі Анатоліївні.

153. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Москаленко Марії Василівні.

154. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Муц Людмилі Миколаївні.

155. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Науменкові Володимиру Петровичу.

156. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Небрат Валентині Петрівні.

157. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Невдачіній Тетяні Олександрівні.

158. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нелуп Людмилі Борисівні.

159. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Новосельцевій Людмилі Михайлівні.

160. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Новосельцевій Людмилі Михайлівні.

161. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Новосельцевій Людмилі Михайлівні.

162. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Обревкові Ігорю Миколайовичу.

163. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Онішко Валентині Іванівні.

164. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Орді Олександрі Дмитрівні.

165. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панчошці Олександру Олексійовичу.

166. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пасічник Марії Дмитрівні.

167. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пащукові Валентину Васильовичу.

168. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Переяслівській Євдокії Іванівні.

169. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пироговій Олександрі Олексіївні.

170. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Плаксіну Володимиру Веніаміновичу.

171. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Поклад Зої Миколаївні.

172. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пономаренкові Сергію Михайловичу.

173. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Попадичеві Антону Ігоревичу.

174. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Попович Ельзі Павлівні.

175. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пріньковій Валентині Іванівні.

176. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пугачеві Владиславу Юрійовичу.

177. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ростовській Євгенії Михайлівні.

178. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рублеві Григорію Михайловичу.

179. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рябчунові Сергію Анатолійовичу.

180. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Свирид Олені Віталіївні.

181. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Світличному Геннадію Івановичу.

182. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сексенбаєвій Тамарі Василівні.

183. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сидоренкові Олександру Івановичу.

184. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Скиданенкові Василю Павловичу.

185. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сліпцеві Анатолію Івановичу.

186. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Смазі Катерині Калениківні.

187. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Соловйовій Тетяні Віталіївні.

188. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стешенкові Сергію Михайловчу.

189. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стовбі Світлані Григорівні.

190. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сукачеві Анатолію Дмитровичу.

191. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сулименко Вірі Василівні.

192. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Супрязі Терезії Яківні.

193. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тимошенкові Михайлу Миколайовичу.

194. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Трутневі Валерію Миколайовичу.

195. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тутці Дарії Миколаївні.

196. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Удод Лідії Миколаївні.

197. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Уступному Михайлу Григоровичу.

198. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Фроленко Людмилі Мефодіївні.

199. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Халікову Георгію Журовичу.

200. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ходісові Володимиру Миколайовичу.

201. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Холодовій Світлані Олександрівні.

202. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Цимбалієві Юрію Олександровичу.

203. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чернишенко Ярині Григорівні.

204. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Швацькій Катерині Павлівні.

205. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Швацькому Анатолію Івановичу.

206. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шкуринській Ірині Віталіївні.

207. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шубі Вікторії Миколаївні.

208. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шупикові Юрію Васильовичу.

209. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Юстимчук Наталії Григорівні.

210. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Явтушенко Наталії Василівні.

211. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Янові Віктору Володимировичу.

212. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ярещенко Дарії Петрівні.

213. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бережному Анатолію Васильовичу.

214. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондаренко Любові Олексіївні.

215. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дубовик Валентині Іванівні.

216. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Єремєєвій Людмилі Миколаївні.

217. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іваниці Василю Івановичу.

218. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Крохмалець Людмилі Михайлівні.

219. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лубкові Сергію Олександровичу.

220. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Магді Яні Василівні.

221. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мельниченкові Віктору Петровичу.

222. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Моцар Світлані Леонідівні.

223. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Науменкові Анатолію Володимировичу.

224. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Федченкові Євгену Васильовичу.

225. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дудкіну Миколі Юрійовичу.

226. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Матяшеві Олександру Миколайовичу.

227. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Григоревич Валентині-Галині Іванівні.

228. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Андрійкові Сергію Анатолійовичу.

229. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іванюті Оксані Сергіївні.

230. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коблик Надії Олексіївні.

231. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельниченко Вікторії Сергіївні.

232. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельниченкові Олександру Вікторовичу.

233. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мороховцеві Михайлу Миколайовичу.

234. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Роєнкові Василю Петровичу.

235. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сухоручкові Юрію Павловичу.

236. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольській Світлані Вікторівні.

237. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

238. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

239. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

240. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

241. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки гр. Басанцеві Анатолію Григоровичу.

242. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Святині Миколі Миколайовичу.

243. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Сулименко Мирославі Василівні.

244. Про преукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з гр. Корчевським Юрієм Володимировичем.

245. Про передачу в оренду земельних ділянок ФО «Росток».

246. Про передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь