27 сесія

Порядок денний двадцять сьомої сесії селищної ради від 22 грудня 2023 року

1. Про внесення змін до Комплексної програми здійснення заходів правового режиму воєнного стану, забезпечення оборонної роботи, цивільного захисту, пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації (події) Шишацької селищної територіальної  громади на 2022-2025 роки.

2. Про затвердження Комплексної програми реабілітації, інтеграції і соціального захисту ветеранів, військовослужбовців, інших осіб, які забезпечують (забезпечували) безпеку населення та інтереси держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України на 2024-2026 роки.

3. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької селищної ради на 2022-2024 роки «Турбота».

4. Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму Шишацької селищної ради на  2022-2024 рік.

5. Про внесення змін до Програми інформатизації Шишацької  територіальної громади на 2022-2024 роки.

6. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради» на 2022-2024 роки.

7. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2024-2026 роки.

8. Про затвердження Програми відшкодування різниці між тарифом  та економічно обґрунтованою вартістю послуг централізованого водопостачання, які надаються Комунальним підприємством «Техкомунбуд» в 2024 році.

9. Про внесення змін до  Програми відшкодування різниці між тарифом  та економічно обґрунтованою  вартістю послуг з централізованого водопостачання, які надаються КП «Техкомунбуд»  в 2021-2023 роках.

10. Про внесення змін до Програми будівництва, реконструкції та поточного ремонту вуличного освітлення населених пунктів Шишацької територіальної громади на 2023-2025 роки.

11. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху Шишацької територіальної громади на 2023-2025 роки.

12. Про затвердження Програми здійснення землеустрою на території Шишацької селищної ради на 2024-2026 роки.

13. Про перейменування Відділу соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради.

14. Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Шишацької селищної ради.

15. Про бюджет Шишацької  селищної  територіальної  громади на 2024 рік.

16. Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та забезпечення харчування учнів закладів загальної середньої освіти Шишацької селищної ради.

17. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади шкільного автобуса.

18. Про призначення директором Трудового архіву Шишацької селищної ради Волик Н.І. за контрактом.

19. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт для порушників, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських і суспільно корисних робіт та для осіб, засуджених до громадських робіт на 2024 рік.

20. Про внесення змін до відомостей про Комунальне підприємство «Техкомунбуд», що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

21. Про затвердження розпорядження селищного голови.

22. Про внесення змін до Порядку списання майна комунальної власності територіальної громади Шишацької селищної ради.