ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

Результати голосування 34 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

 

1. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про виконавчий комітет Шишацької селищної ради».

2. Про внесення змін до Програми  розвитку дорожнього руху на 2016 – 2020 роки.

3. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

4. Про зарахування до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Територіального центру Шишацької селищної ради на загальних умовах хворого Дяченка В.М.

5. Про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об`єктів за рахунок коштів селищного бюджету на 2018 рік.

6. Про прийняття об’єктів транспортної інфраструктури у комунальну власність територіальної громади Шишацької селищної ради.

7. Про надання згоди на придбання у комунальну власність територіальної громади селищної ради об’єктів інженерної інфраструктури.

8. Про передачу з балансу на баланс об’єктів інженерної інфраструктури.

9. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції готелю «Псьол» під офіс муніципальних послуг Шишацької ОТГ за адресою вул. Кирила Осьмака, 63 в смт Шишаки Шишацького району Полтавської області.

10. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисних документацій по об`єктах вуличного освітлення Шишацької  ОТГ.

11. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва артезіанської свердловини у селі Жоржівка.

12. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт приміщення Пришибського старостату в с.Пришиб вул. Полтавська, 8 Шишацького району Полтавської області» та зміни її назви.

13. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт головного учбового корпусу Шишацької спеціалізованої школи ім. В. І. Вернадського в смт. Шишаки Полтавської області (Термомодернізація)».

14. Про надання дозволу на коригування кошторисної документації «Капітальний ремонт сільського будинку культури по вул. Новоселівка II, 11 в с. Покровське Шишацького району Полтавської області».

15. Про надання дозволу на розроблення детального плану території (Михайлики).

16. Про надання дозволу на розроблення детального плану території (Воскобійники).

17. Про надання дозволу на виготовлення проекту щодо внесення змін до генерального плану смт Шишаки Полтавської області.

18. Про визнання таким, що втратило чинність рішення сесії селищної ради від 27 лютого 2015 року «Про затвердження норм витрат води для населення».

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

20. Про розгляд клопотання щодо надання погодження для отримання дозвільного документа про надання гірничого відводу.

21. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

22. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

23. Про погодження надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

24. Про розгляд Клопотання управління з контролю за використанням та охороною земель ГУ Держгеокадастру у Полтавській області.

25. Про передачу в постійне користування земельної ділянки КП «Техкомунбуд».

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки спілці (об’єднанню громадян співвласників землі майна) «Воскобійницька».

27. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення спілці (об’єднанню громадян співвласників землі та майна) «Воскобійницька».

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дацькому Сергію Володимировичу.

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ісак Тетяні Михайлівні.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кармазин Ларисі Володимирівні.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Радченкові Григорію Павловичу.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корсунові Петру Івановичу.

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бойкові Євгенію Володимировичу.

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бойкові Євгенію Володимировичу.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Волковій Мирославі Олександрівні.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Волковій Мирославі Олександрівні.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Завгородньому Олександру Володимировичу.

38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Завгородньому Олександру Володимировичу.

39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Закладному Сергію Михайловичу.

40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Овчаренко Василині Андріївні.

41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сулимові Михайлу Олексійовичу.

42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тутці Світлані Іванівні.

43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Фроленко Аліні Іванівні.

44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хоролець Марині Володимирівні.

45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Загороднюк Тетяні Андріївні.

46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Загороднюк Тетяні Андріївні.

47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондарчук Людмилі Іванівні.

48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кривошапці Любові Василівні.

49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Кулинченкові Сергію Васильовичу.

50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Куришко Олександрі Василівні.

51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Нос Людмилі Василівні.

52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Романенкові Віктору Васильовичу.

53. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Круглякові Юрію Павловичу.

54. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Гаврисеві Едуарду Алімовичу.

55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабичеві Григорію Григоровичу.

56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Богданові Володимиру Миколайовичу.

57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вигівському Олексію Степановичу.

58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Воликові Миколі Олексійовичу.

59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гмирі Сергію Васильовичу.

60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Головіну Сергію Володимировичу.

61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грицунові Віталію Олександровичу.

62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гусаринові Олександру Олександровичу.

63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іванюті Олексію Петровичу.

64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кривоносові Володимиру Миколайовичу.

65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лузяніну Олександру Володимировичу.

66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Матіїву Станіславу Володимировичу.

67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Русанюкові Івану Івановичу.

68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сидоренкові Євгену Олександровичу.

69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ставковому Ігорю Юрійовичу.

70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ярещенкові Ігорю Валерійовичу.

71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лебехові Володимиру Олексійовичу.

72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панасенкові Дмитру Івановичу.

73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прокоп’єву Тимуру Юрійовичу.

74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Чопові Миколі Сергійовичу.

75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

76. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

77. Про переукладення на новий термін договорів оренди земельних ділянок з ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

78. Про переукладення на новий термін договорів оренди земельних ділянок з ПАТ «Укртелеком».

79. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь