ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

Результати голосування 17 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

1. Про затвердження проекту, що реалізовуватиметься за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

2. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Шишацької ОТГ на 2016 рік.

3. Про внесення змін до Програми розвитку галузі «Освіта» Шишацької селищної ради на 2016 рік.

4. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2016 рік «Турбота».

5. Про внесення змін до додатка Програми  розвитку дорожнього руху на 2016 – 2020 роки.

6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2016 – 2020 роки.

7. Про внесення змін до Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації Шишацької об'єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

8. Про затвердження Цільової програми місцевих стимулів для працівників Центру ПМСД Шишацької селищної ради на 2016 – 2020 роки.

9. Про затвердження Цільової програми покращення соціального обслуговування населення Шишацької селищної ради на 2016-2017 роки управлінням праці та соціального захисту населення Шишацької районної державної адміністрації.

10. Про створення Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради.

11. Про затвердження структури та штатного розпису апарату і виконавчих органів Шишацької селищної ради.

12. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2016 року.

13. Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік.

14. Про внесення змін до установчих документів Місцевої пожежної охорони в Шишацькому районі.

15. Про перейменування вулиць.

16. Про прийняття у комунальну власність Шишацької селищної ради окремих об’єктів нерухомості.

17. Про надання згоди на проведення проектно-вишукувальних та будівельно монтажних робіт на території Шишацької селищної ради.

18. Про затвердження Програми фінансової підтримкм комунального підприємства «Шишацький селищний комунальний ринок на 2016 рік».

19. Про затвердження розпоряджень Шишацького селищного голови прийнятих в міжсесійний період.

20. Про погодження надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

21. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. В’юну Анатолію Петровичу.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ігнатьєву Віктору Івановичу.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Процеві Ярославу Васильовичу.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Власовій Тамілі Олександрівні.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мироненкові Костянтину Володимировичу.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Новак Оксані Степанівні.

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ростовському Анатолію Івановичу.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Чмир Ользі Вікторівні.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тарасенку Анатолію Дмитровичу.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кулазі Валентині Василівні.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Закладному Анатолію Григоровичу.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бєліковій Анні Михайлівні.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сухоручкові Юрію Павловичу.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чеботкову Ігорю Валентиновичу.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кривоносу Володимиру Миколайовичу.

38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вітценкові Олександру Валерійовичу.

39.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рудику Борису Олександровичу.

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Головіну Володимиру Петровичу.

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гордієнку Володимиру Володимировичу.

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Давидовій Олені Валентинівні.

43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Степенко Ірині Миколаївні.

44. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Тарасенку Анатолію Дмитровичу.

45. Про переукладання на новий термін договору оренди земельної ділянки з ФОП Коробкою Катериною Василівною.

46. Про передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «ЗЕРНО-БАЛАНС».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь