ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

Результати голосування 43 сесії

Результати поіменного голосування депутатів Шишацької селищної ради

 

1. Звіт селищного голови Тутки О.І. про свою діяльність за 2018 рік.

2. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

3. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

4. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за 2018 рік.

5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради» на 2018-2019 роки.

6. Про внесення змін до Програми «Питна вода Шишацької об`єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».

7. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху на 2016 – 2020 роки.

8. Про внесення змін до Програми поводження з відходами на 2018-2020 роки.

9. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік «Турбота».

10. Про Програму зайнятості населення об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

11. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

12. Про соціальне партнерство між селищною радою і суб’єктами господарювання, які діють на території об’єднаної територіальної громади.

13. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про затвердження плану прийняття регуляторних актів Шишацької селищною радою на 2019 рік».

14. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про внесення змін до Програми «Депутатський фонд» депутатів об’єднаної територіальної громади першого скликання».

15. Про внесення змін до положення про Комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шишацької об'єднаної територіальної громади.

16. Про надання згоди на приймання службового автотранспорту для медичних працівників Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради”.

17. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Шишацької селищної ради об’єктів інженерної інфраструктури.

18. Про передачу з балансу на баланс бензоріза «STIHL TS 800».

19. Про затвердження акту приймання-передачі.

20. Про зарахування на повне державне утримання до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» на загальних умовах Маслівець Н.А.

21. Про  надання  щорічної  основної  відпустки селищному  голові  Тутці  О.І.

22. Про визнання таким, що втратило чинність рішення сесії селищної ради  «Про затвердження Правил благоустрою території Шишацької об’єднаної територіальної громади».  

23. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення ТОВ «СТАР-ЛАЙН КОМПАНІ».

24. Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон).

25. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

29. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

30. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та укладення договору земельного сервітуту.

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ТОВ «Вікторія Агроекспо».

35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель ПАТ «Полтаваобленерго». 

36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гарасюті Володимиру Володимировичу.

37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гизилі Людмилі Олексіївні.

38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дудкіну Миколі Юрійовичу.

39. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бибикові Василю Миколайовичу.

40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бідній Ганні Миколаївні, гр. Бідному Миколі Івановичу.

41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Біленькій Валентині Василівні.

42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Власенкові Івану Вікторовичу.

43. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гаврикові Володимиру Васильовичу.

44. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дєдову Євгенію Михайловичу.

45. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дубовик Валентині Іванівні.

46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іваниці Василю Івановичу.

47. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кармазину Валентину Юрійовичу.

48. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ластівці Григорію Григоровичу.

49. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ластівці Світлані Михайлівні.

50. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лубкові Сергію Олександровичу.

51. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мирошниченкові Олександру Анатолійовичу.

52. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Наливайко Ніні Михайлівні.

53. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Розкладці Олегу Михайловичу.

54. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Романенкові Павлу Анатолійовичу.

55. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Сидоренко Тамілі Борисівні.

56. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Харченкові Володимиру Миколайовичу.

57. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шлапак Людмилі Олександрівні.

58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабенко Вікторії Анатоліївні.

59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Біліченкові Віталію Вікторовичу.

60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Біліченко Любові Михайлівні.

61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Біліченкові Сергію Юрійовичу.

62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Біліченко Юлії Олегівні.

63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Герасименкові Євгену Володимировичу.

64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Копиці Лідії Павлівні.

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Копиці Наталії Сергіївні.

66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Копиці Сергію Володимировичу.

67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лук’яненко Тетяні Борисівні.

68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Малярові Вадиму Степановичу.

69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маляр Людмилі Вікторівні.

70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Павлик Марії Олександрівні.

71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Павликові Сергію Миколайовичу.

72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Розкладці Альоні Олегівні.

73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Розкладці Віталію Олеговичу.

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Розкладці Ірині Павлівні.

75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Антонець Антоніні Семенівні.

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Балюкові Анатолію Михайловичу.

77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безручкові Анатолію Михайловичу.

78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Блосі Станіславу Анатолійовичу.

79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Броді Надії Миколаївні.

80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Герасименко Юлії Франиківні.

81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Геталові Олександру Анатолійовичу.

82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Григоревич Наталії Сергіївні.

83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Данило Ользі Василівні.

84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дубовик Валентині Іванівні.

85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дубовик Валентині Іванівні.

86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зливко Валентині Іванівні.

87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зоріній Марії Олексіївні.

88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Карпенко Лідії Григорівні.

89. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коверді Варварі Григорівні.

90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корман Тамарі Сергіївні.

91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Криворучкові Володимиру Борисовичу.

92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кучмиді Петру Олександровичу.

93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Леневі Вячеславу Миколайовичу.

94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Литовченкові Сергію Миколайовичу.

95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лихобабенкові Юрію Вікторовичу.

96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельниченко Вікторії Сергіївні.

97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мільці Вадиму Івановичу.

98. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мольці Валентині Михайлівні.

99. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мороз Ганні Іванівні.

100. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панасенко Антоніні Василівні.

101. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панасенкові Івану Васильовичу.

102. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прудкому Олександру Михайловичу.

103. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Розкладці Олегу Михайловичу.

104. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Руденкові Богдану Вікторовичу.

105. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Савенко Тетяні Іванівні.

106. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Свищеві Ігорю Івановичу.

107. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тещенковій Ганні Яківні.

108. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Троневському Валерію Григоровичу.

109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тютюнниковій Риті Василівні.

110. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федорову Володимиру Ігоровичу.

111. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федорченкові Олексію Васильовичу.

112. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Харченкові Володимиру Миколайовичу.

113. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хоролець Світлані Михайлівні.

114. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чопей Ользі Федорівні.

115. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шаповалову Олександру Олексійовичу.

116. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Щербиніній Галині Вікторівні.

117. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Юрченко Аліні Анатоліївні.

118. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Юрченкові Олександру Васильовичу.

119. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Юстимчукові Анатолію Вікторовичу.

120. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ярченко Вірі Олексіївні.

121. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Біленькій Ірині Ярославівні.

122.  Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бондаревському Івану Івановичу.

123. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бондаренко Валентині Панасівні.

124. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Войцещук Світлані Анатоліївні.

125. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Голубові Борису Івановичу.

126. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Голуб Ніні Сергіївні.

127. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Линникові Сергію Васильовичу.

128. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ляпкові Валерію Пенталеймоновичу.

129. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Новак Оксані Степанівні, гр. Книш Ользі Василівні, гр. Маруніч Наталії Василівні.

130. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ромась Ганні Федорівні.

131. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Леневі Вячеславу Миколайовичу, гр. Філенко Інні Володимирівні.

132.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Алексенкові Сергію Івановичу.

133. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Антонь Олені Іванівні.

134. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Антонь Тетяні Юріївні.

135. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Бойкові Євгенію Володимировичу.

136. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Васюк Олені Іванівні.

137. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Васюк Юлії Анатоліївні.

138. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Власенкові Вячеславу Олександровичу.

139. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Власенко Лідії Михайлівні.

140. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дмитер Ользі Олександрівні.

141. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іваненкові Юрію Борисовичу.

142. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корецькій Світлані Володимирівні.

143. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нечай Юлії Михайлівні.

144. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пархомук Марії Богданівні.

145. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Попович Наталії Володимирівні.

146. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Радченко Ніні Михайлівні.

147. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Радченко Ользі Олексіївні.

148. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Цьові Сергію Віталійовичу.

149. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки гр. Зігаренко Тетяні Олександрівні.

150. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення спілці (об’єднанню) громадян співвласників землі та майна «Воскобійницька».

151. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з «Шишацьким селищним комунальним ринком».

152. Про переукладення на новий термін договору оренди земельних ділянок з ТОВ «Вікторія Агроекспо».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь