ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

39 сесія

Порядок денний тридцять дев’ятої сесії селищної ради від 28 вересня 2018 року

 

1. Про розгляд звернення депутатів Шишацької районної ради до депутатського корпусу Шишацької селищної ради.

2. Про внесення змін до Програми будівництва,  реконструкції та поточного ремонту вуличного освітлення населених пунктів Шишацької ОТГ на 2017-2018 роки.

3. Про Програму благоустрою населених пунктів Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2019 роки.

4. Про Програму поводження з відходами на 2018 – 2020 роки.

5. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

6. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунального некомерційного підприємства «Центр ПМСД Шишацької селищної ради».

7. Про продовження дії контракту з начальником Шишацької місцевої пожежної охорони Ярошем В.В.

8. Про прийняття у комунальну власність селищної ради майна та передачу з балансу на баланс.

9. Про затвердження детального плану території.

10. Про затвердження робочого проекту «Реконструкція нежитлової будівлі по пров. Молодіжний, 15А в с. Михайлики Шишацького району Полтавської області».

11. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу «Колобок» Шишацької селищної ради по вул. Гоголя, 4 в с. Гоголеве Шишацького району Полтавської області».

12. Про погодження передачі в оренду Відділом освіти  Шишацької селищної ради приміщення за адресою смт.Шишаки, вул. Небесної Сотні, 9

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування Шишацькій місцевій пожежній охороні.

14. Про передачу в користування земельної ділянки Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації.

15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель відділу культури і туризму Шишацької селищної ради.

16. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бельмасові Василю Васильовичу, гр. Карась Тамілі Василівні.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондаренко Валентині Панасівні.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Власенко Лідії Іванівні.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дерію Івану Родіоновичу.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Капліну Петрові Олексійовичу.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кулішу Миколі Петровичу.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Цебінозі Ірині Василівні.

24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Антоненкові Сергію Миколайовичу.

25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безверхому Володимиру Анатолійовичу.

26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бєлкіну Юрію Вікторовичу.

27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Буколову Владиславу Михайловичу.

28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вертелецькому Павлу Анатолійовичу.

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дзюбі Сергію Володимировичу.

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Заїці Олександру Анатолійовичу.

31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кирносу В’ячеславу В’ячеславовичу.

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кіріченкові Віталію Миколайовичу.

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Негрубові Петрові Анатолійовичу.

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нужному Ярославу Олеговичу.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панченку Леоніду Володимировичу.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ромасеві Олександру Олексійовичу.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Третяку Едуарду Володимировичу.

38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шабельнику Руслану Анатолійовичу.

39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Антоньєву Володимиру Івановичу.

40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бебіній Ользі Іванівні.

41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безручко Тетяні Олексіївні.

42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бобир Майї Михайлівні.

43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бордюк Тетяні Іванівні.

44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Борсукові Віктору Павловичу.

45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Власенко Валентині Петрівні.

46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Глибовицькій Любові Андріївні.

47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Голуб Валентині Петрівні.

48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Голуб Лідії Василівні.

49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Голуб Наталії Михайлівні.

50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дєдовій Світлані Петрівні.

51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ісак Ірині Семенівні.

52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Каленик Наталії Миколаївні.

53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кирпоті Валентині Семенівні.

54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Короленко Тамілі Анатоліївні.

55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кучірко Валентині Анатоліївні.

56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ланшуфі Валентині Григорівні.

57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лещенко Тетяні Іванівні.

58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Любі Ганні Петрівні.

59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Медведєву Олексію Віталійовичу.

60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Осіпенко Ірині Миколаївні.

61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Першиній Людмилі Дмитрівні.

62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прищ Ірині Миколаївні.

63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ромась Любові Олексіївні.

64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Семергей Аліні Сергіївні.

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тітовій Аллі Павлівні.

66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шпанкіну Сергію Валентиновичу.

67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бобочці Наталії Василівні.

68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бобочці Наталії Василівні.

69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Волик Олені Олексіївні.

70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гребеникові Олександру Васильовичу.

71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коростіленкові Ігорю Миколайовичу.

72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коростіленкові Ігорю Миколайовичу.

73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кравченкові Борису Івановичу.

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Круглякові Юрію Павловичу.

75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кульбаці Надії Миколаївні.

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пелихові Владиславу Юрійовичу.

77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пелихові Владиславу Юрійовичу.

78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пивоварову Ігорю Павловичу.

79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рижик Сніжані Петрівні.

80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рошці Яні Сергіївні.

81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тутці Ярині Володимирівні.

82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тутці Ярині Володимирівні.

83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федорченкові Василю Васильовичу.

84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хоролець Катерині Григорівні.

85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чабаненкові Сергію Станіславовичу.

86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ярченкові Сергію Васильовичу.

87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Самарській Надії Петрівні.

88. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бажанові Миколі Івановичу.

89. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бєлкіну Юрію Вікторовичу.

90. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бибик Ірині Петрівні гр. Онищенкові Олександру Петровичу.

91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бородавці Петру Петровичу.

92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравчун Валентині Григорівні гр. Жаботинському Миколі Григоровичу.

93. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Левікові Степану Івановичу.

94. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мироненкові Костянтину Володимировичу.

95. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Моцар Ользі Митрофанівні.

96. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Степаненкові Івану Дмитровичу.

97. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Чопові Сергію Миколайовичу.

98. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яресько Софії Іванівні.

99. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Апончук Наталії Володимирівні.

100. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Шульзі Юрію Олексійовичу.

101. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горецькому Анатолію Валентиновичу.

102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коляді Юрію Вікторовичу.

103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Максимовій Олені Анатоліївні.

104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Назаренкові Євгенові Григоровичу.

105. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Помазові Геннадію Миколайовичу.

106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прокіпцеві Анатолію Ігоровичу.

107. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Телетьонові Василю Петровичу.

108. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федоренкові Юрію Олексійовичу.

109. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шереметові Олексію Леонідовичу.

110. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки гр. Григоревичу Івану Любомировичу.

111. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки гр. Шеліганові Валерію Єрофейовичу.

112. Про погодження передачі безоплатно у власність земельної ділянки гр. Демочко Світлані Володимирівні.

113. Про погодження передачі безоплатно у власність земельної ділянки гр. Макаренко Ларисі Петрівні.

114. Про погодження передачі безоплатно у власність земельної ділянки гр. Манжурі Оксані Леонідівні.

115. Про погодження передачі безоплатно у власність земельної ділянки гр. Чернихові Олександру Петровичу.

116. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з гр. Трифоновою Ольгою Романівною.

117. Про переукладення на новий термін договору оренди земельних ділянок з ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка»».

118. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка»».

119. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь