ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

51 сесія

Порядок денний п’ятдесят першої сесії селищної ради від 19 лютого 2020 року

 

1. Звіт селищного голови Тутки О.І. про свою діяльність за 2019 рік.

2. Про підсумки виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Шишацька Центральна районна лікарня Шишацької районної ради Полтавської області» на 2020 рік Шишацькою селищною радою.

4. Про надання дозволу на списання нерухомого майна комунальної власності селищної ради з балансу виконавчого комітету.

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

7. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

9. Про надання згоди на поділ земельної ділянки.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

19. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

20. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення КП «Техкомунбуд».

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення КП «Техкомунбуд».

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Потавському обласному комунальному підприємству «Полтавафарм».

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Шишацькій міжрайонній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Мурашкові Володимиру Миколайовичу.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пономаренкові Володимиру Миколайовичу.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пономаренкові Миколі Гавриловичу.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Пономаренкові Миколі Гавриловичу гр. Пономаренкові Володимиру Миколайовичу.

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скочкові Віктору Миколайовичу.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бурмаці Володимиру Володимировичу.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Моцарові Анатолію Анатолійовичу.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Носові Миколі Олексійовичу.

33. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

34. Про внесення змін до рішень сесій селищної ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Андіященкові Олександру Юрійовичу.

36. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Батьковському Олександру Анатолійовичу.

37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Білокіз Ларисі Миколаївні.

38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бурдіній Валентині Анатоліївні.

39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Василенкові Євгену Васильовичу.

40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Герасименко Пелагеї Мефодіївні.

41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жаботинському Ігорю Васильовичу.

42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кирпоті Олександру Володимировичу.

43. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Луценкові Василю Івановичу.

44. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Малікові Роману Миколайовичу.

45. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Негребецькому Олександру Миколайовичу.

46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скочкові Григорію Андрійовичу.

47. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Федоряці Андрію Васильовичу.

48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Аббязовій Надії Василівні.

49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безуглому Владиславу Олександровичу.

50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Борисенкові Григорію Андрійовичу.

51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вертелецькій Ірині Петрівні.

52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вертелецькому Володимиру Сергійовичу.

53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гармашеві Ярославу Андрійовичу.

54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грищенко Катерині Володимирівні.

55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гуземі Марії Валеріївні.

56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Денисенкові Костянтину Сергійовичу.

57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ляхову Степану Петровичу.

58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Павелцеві Миколі Степановичу.

59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Паньковичу Василю Петровичу.

60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чисникову Андрію Олександровичу.

61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шалашову Дмитру Миколайовичу.

62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Швацькому Віктору Івановичу.

63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шинкарьову Володимиру Володимировичу.

64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гвоздецькій Катерині Іванівні.

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жуганові Максиму Станіславовичу.

66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зуй Любові Іванівні.

67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Карпенко Наталії Анатоліївні.

68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коханові Олегу Віталійовичу.

69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Красюк Лесі Яківні.

70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабичеві Андрію Валерійовичу.

71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Балогі Едіті Калманівні.

72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Борисенкові Валерію Петровичу.

73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Герасименкові Павлу Павловичу.

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гирич Марині Юріївні.

75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гнедаш Олені Тимофіївні.

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гречці Григорію Миколайовичу.

77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дерій Наталії Василівні.

78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дигал Світлані Петрівні.

79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дигал Світлані Петрівні.

80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ємець Галині Олександрівні.

81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Затенко Наталії Василівні.

82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зінченко Ніні Панасівні.

83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зінченкові Олексію Миколайовичу.

84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ігнатченко Олені Василівні.

85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Каліну Володимиру Володимировичу.

86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Калініченко Ганні Яківні.

87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Каюн Наталії Іванівні.

88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корманові Віктору Вікторовичу.

89. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Корман Тамарі Сергіївні.

90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корячці Миколі Григоровичу.

91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кудрі Олегу Михайловичу.

92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кузьменко Марині Вікторівні.

93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Логвиненкові Дмитру Олександровичу.

94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Луговській Наталії Іванівні.

95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Луценко Світлані Карпівні.

96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маначинській Наталії Михайлівні.

97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маслівцеві Анатолію Володимировичу.

98. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маслівець Валентині Володимирівні.

99. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мацакові Івану Васильовичу.

100. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мєшковій Валентині Федорівні.

101. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Михайлову Володимиру Григоровичу.

102. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мольці Олегу Петровичу.

103. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мороз Євгенії Олександрівні.

104. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мохні Наталії Володимирівні.

105. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Негребецькій Тетяні Олександрівні.

106. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нежмаковій Олександрі Іванівні.

107. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Овчаренкові Володимиру Миколайовичу.

108. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Оніпко Юлії Петрівні.

109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Оніпко Юлії Петрівні.

110. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Оніпко Юлії Петрівні.

111. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Оніпко Юлії Петрівні.

112. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Паламарчук Валентині Петрівні.

113. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пановій Тамарі Анатоліївні.

114. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Плєшаковій Любові Василівні.

115. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пугач Ніні Григорівні.

116. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рижикову Дмитру Геннадійовичу.

117. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рижиковій Наталії Олександрівні.

118. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ростовській Ользі Василівні.

119. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ростовській Оксані Олексіївні.

120. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рудичеві Володимиру Івановичу.

121. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Савенкові Олексію Миколайовичу.

122. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Савчук Наталії Михайлівні.

123. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Саленкові Роману Сергійовичу.

124. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Саленкові Роману Сергійовичу.

125. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сачавцеві Івану Сергійовичу.

126. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сердюкові Миколі Макаровичу.

127. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сердюк Оксані Миколаївні.

128. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сипкові Павлу Олексійовичу.

129. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сімоненко Тетяні Дмитрівні.

130. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стрільцеві Івану Федосійовичу.

131. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сухонос Світлані Григорівні.

132. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Темносагатій Людмилі Анатоліївні.

133. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тропкові Володимиру Павловичу.

134. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тутці Миколі Івановичу.

135. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тутці Олександру Івановичу.

136. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Удодові Петру Миколайовичу.

137. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Удодові Петру Миколайовичу.

138. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Харченко Оксані Володимирівні.

139. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Харченко Олені Панасівні.

140. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ціцеєві Миколі Михайловичу.

141. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Цуманові Костянтину Миколайовичу.

142. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Цьові Івану Михайловичу.

143. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Цьові Наталії Миколаївні.

144. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Цьові Ніні Михайлівні.

145. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Черненко Ганні Миколаївні.

146. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чумак Анастасії Павлівні.

147. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шарлай Наталії Володимирівні.

148. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шкуратькові Артему Миколайовичу.

149. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шкурупієві Василю Володимировичу.

150. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шкурупієві  Василю Володимировичу.

151. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шкурупій Ніні Олексіївні.

152. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шульженко Ганні Яківні.

153. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Щербань Ганні Іванівні.

154. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Яремчук Валентині Павлівні.

155. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ярош Любові Данилівні.

156. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Богаєвській Терезії Михайлівні.

157. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Власенкові Івану Вікторовичу.

158. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гаращенко Людмилі Іванівні.

159. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гельдиш Тамілі Григорівні.

160. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грубчакові Сергію Михайловичу.

161. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дєдову Євгенію Михайловичу.

162. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Колесник Наталії Іванівні.

163. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравченко Лідії Михайлівні.

164. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кулик Любові Іванівні.

165. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ластівці Григорію Григоровичу.

166. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лемакові Івану Степановичу.

167. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Нестеровичу Олександру Андрійовичу.

168. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Овчаренкові Володимиру Миколайовичу.

169. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Онищенкові Олександру Петровичу.

170. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пугачеві Володимиру Івановичу.

171. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Антоненкові Сергію Миколайовичу.

172. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабенко Ользі Анатоліївні.

173. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабичеві Миколі Олександровичу.

174. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабич Юлії Михайлівні.

175. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бадалову Артуру Джасаратовичу.

176. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Баденко Валентині Кирилівні.

177. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бариляк Марії Йосипівні.

178. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безручкові Анатолію Миколайовичу.

179. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безручкові Сергію Олександровичу.

180. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Биковій Любові Василівні.

181. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Біленкові Сергію Борисовичу.

182. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білик Олені Валентинівні.

183. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Біліченко Валентині Свиридівні.

184. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бобришевій Тетяні Дмитрівні.

185. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бородаєві Руслану Миколайовичу.

186. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Васкевич Ганні Тихонівні.

187. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Герасименко Валентині Володимирівні.

188. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Герасименко Юлії Франиківні.

189. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Григоревич Наталії Сергіївні.

190. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грудіній Любові Миколаївні.

191. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жиліну Андрію Сергійовичу.

192. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Закладній Наталії Василівні.

193. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Залозі Світлані Іванівні.

194. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зінченкові Сергію Іллічу.

195. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зливко Ніні Григорівні.

196. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Зливкові Олександру Сергійовичу.

197. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зубенко Надії Михайлівні.

198. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Книш Ганні Гаврилівні.

199. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корнієнко Лідії Олексіївні.

200. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Куліченкові Олександру Анатолійовичу.

201. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Куцеві Сергію Христофоровичу.

202. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Малашеві Анатолію Григоровичу.

203. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мотрій Ніні Петрівні.

204. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мотрій Тетяні Федотівні.

205. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нелуп Людмилі Борисівні.

206. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нестеровичу Андрію Геннадійовичу.

207. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нестеровичу Олександру Андрійовичу.

208. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панасенко Антоніні Василівні.

209. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Панчішці Наталії Володимирівні.

210. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панчошці Анатолію Миколайовичу.

211. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Пелихові Владиславу Юрійовичу.

212. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Петренко Любові Анатоліївні.

213. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Піхоті Ганні Данилівні.

214. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Положій Ірині Володимирівні.

215. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ракович Марії Степанівні.

216. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ростовській Євгенії Михайлівні.

217. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ростовському Володимиру Андрійовичу.

218. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Свищеві Ігорю Івановичу.

219. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Скік Катерині Іванівні.

220. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сливці Івану Федоровичу.

221. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Солодовник Катерині Олексіївні.

222. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стужукові Сергію Володимировичу.

223. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Троневському Валерію Григоровичу.

224. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тутці Валерію Анатолійовичу.

225. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тутці Світлані Іванівні.

226. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хатькові Олексію Сергійовичу.

227. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ходіс Валентині Миколаївні.

228. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чеботарьовій Тетяні Петрівні.

229. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чернобелеві Олександру Миколайовичу.

230. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чумакові Володимиру Денисовичу.

231. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевченкові Олександру Григоровичу.

232. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Щербиніній Галині Вікторівні.

233. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Юрченкові Олександру Васильовичу.

234. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Юстимчук Наталії Григорівні.

235. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Яреськові Роману Вікторовичу.

236. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Яровій Руслані Олександрівні.

237. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ярош Ніні Федорівні.

238. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ярош Олександрі Іванівні.

239. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

240. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

241. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

242. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

243. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

244. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

245. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

246. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок гр. Криворучко Людмилі Григорівні.

247. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Гриценко Любові Іванівні.

248. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Трошин Тамарі Іванівні.

249. Про передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «Агрофірма «ім.Довженка».

250. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з ПАТ «Укртелеком».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь