ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

55 сесія

Порядок денний п’ятдесят п’ятої сесії селищної ради від 19 серпня 2020 року

 

1. Про підсумки виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за I півріччя 2020 року.

2. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької селищної ради на 2020 рік «Турбота».  

3. Про внесення змін до Програми  інформатизації  Шишацької об'єднаної територіальної громади на 2020 рік.

4. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

5. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція зовнішньої системи теплопостачання опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа ім. В. І. Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області» за адресою смт. Шишаки вул. Небесної Сотні, 9».

6. Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон).

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) СТОВ «Воскобійники».

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Вікторія Агроекспо».

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Вікторія Агроекспо».

13. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

16. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Василенкові Олександру Васильовичу.

18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельник-Мирошниченку Андрію Васильовичу.

19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Самарському Олегу Віталійовичу.

20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ярош Наталії Олексіївні.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Борисенко Галині Петрівні.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іваниці Олександру Павловичу.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Криворучко Тамарі Григорівні.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маначинській Євдокії Тимофіївні.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Підгірній Юлії Василівні.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Слабишевій Тетяні Олександрівні.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чеботарьову Сергію Борисовичу.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шупик Ларисі Василівні.

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бутенкові Віталію Віталійовичу.

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гляненко Валентині Григорівні.

31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коробці Оксані Петрівні.

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Красновій Людмилі Миколаївні.

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кудрі Віталію Вікторовичу.

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лещенко Людмилі Іванівні.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Луценко Людмилі Іванівні.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Науменко Наталії Сергіївні.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чепізі Юлії Станіславівні.

38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Аболіну Юрію Олександровичу.

39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Андріященкові Олександру Юрійовичу.

40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Андріященкові Олександру Юрійовичу.

41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Барабан Галині Іванівні.

42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Баранцеві Олександру Степановичу.

43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безкоровайній Світлані Миколаївні.

44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безрідній Світлані Миколаївні.

45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бережній Любові Іллівні.

46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Березі Ніні Анатоліївні.

47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білокозові Петру Максимовичу.

48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білоус Світлані Григорівні.

49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бондарчук Надії Іванівні.

50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Борідці Ярославу Євгенійовичу.

51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Величко Ілоні Юріївні.

52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Величко Ілоні Юріївні.

53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Величкові Олександру Васильовичу.

54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. В’юнові Григорію Андрійовичу.

55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Голубенкові Юрію Борисовичу.

56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гончаровій Зої Володимирівні.

57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горбаненкові Владиславу Вікторовичу.

58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горбаненко Олені Володимирівні.

59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горбатькові Сергію Петровичу.

60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дегтяр Зої Григорівні.

61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Джурці Едуарду Вікторовичу.

62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Єременкові Володимиру Петровичу.

63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жаботинському Віталію Миколайовичу.

64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Завалідер Наталії Миколаївні.

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Закладній Любові Миколаївні.

66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Замоздрі Вірі Василівні.

67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зінченкові Сергію Михайловичу.

68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зубовій Ірині Іванівні.

69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іващенкові Олександру Володимировичу.

70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кабаненко Катерині Данилівні.

71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кашубі Зої Василівні.

72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кедикові Володимиру Олеговичу.

73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Киян Ірині Миколаївні.

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Клочко Тетяні Миколаївні.

75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Книш Світлані Володимирівні.

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кобцеві Владиславу Володимировичу.

77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кондратенко Наталії Василівні.

78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коношенко Владиславі Володимирівні.

79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корнійчукові Олександру Станіславовичу.

80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корсунові Федору Петровичу.

81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Крутькові Миколі Андрійовичу.

82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кудрі Марії Василівні.

83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Легейді Аллі Вікторівні.

84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Логвиненко Світлані Іванівні.

85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Луценкові Миколі Васильовичу.

86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мареничеві Валентину Володимировичу.

87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маренич Софії Федорівні.

88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маслівець Вірі Михайлівні.

89. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мілютіній Світлані Миколаївні.

90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Могильній Валентині Семенівні.

91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Омеляненкові Руслану Анатолійовичу.

92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Омеляненкові Руслану Анатолійовичу.

93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Онищенкові Віталію Степановичу.

94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Онищенкові Олександру Петровичу.

95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Павелкові Володимиру Васильовичу.

96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Павелко Ніні Олександрівні.

97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панчошці Анатолію Миколайовичу.

98. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панчошці Катерині Петрівні.

99. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Почепецькій Людмилі Михайлівні.

100. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пугач Зої Павлівні.

101. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Резинці Вірі Михайлівні.

102. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рубель Софії Яківні.

103. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Слабишевій Тетяні Олександрівні.

104. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Соловйовій Тетяні Віталіївні.

105. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Спиці Маргариті Василівні.

106. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стеблівському Олександру Миколайовичу.

107. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стрільченко Любові Юріївні.

108. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тємєрову Юрію Яковичу.

109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Торяник Наталії Володимирівні.

110. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тропко Альоні Олексіївні.

111. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Фаризі Аліні Володимирівні.

112. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Харченко Людмилі Миколаївні.

113. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хареві Анатолію Федоровичу.

114. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Харь Олені Романівні.

115. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хастунові Сергію Олександровичу.

116. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хоменкові Юрію Юхимовичу.

117. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольській Надії Анатоліївні.

118. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Цимбалієві Юрію Олександровичу.

119. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чоп Валентині Платонівні.

120. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чумакові Олександру Віталійовичу.

121. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шарлаєві Роману Олексійовичу.

122. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шилові Олександру Григоровичу.

123. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Юрченкові Віктору Миколайовичу.

124. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Білокіз Ларисі Миколаївні.

125. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Луценкові Василю Івановичу.

126. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маслівцеві Івану Володимировичу.

127. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сімоненкові Петру Олександровичу.

128. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Харченкові Володимиру Миколайовичу.

129. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Балогі Едіті Калманівні.

130. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бондарчук Людмилі Іванівні.

131. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Борисенкові Валерію Петровичу.

132. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Воронянському Володимиру Григоровичу.

133. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. В’юнові Олександру Анатолійовичу.

134. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Герасименко Оксані Михайлівні.

135. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Герасименкові Павлу Павловичу.

136. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Голдіну Андрію Сергійовичу.

137. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жаботинському Ігорю Васильовичу.

138. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зливкові Василю Андрійовичу.

139. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корячці Миколі Григоровичу.

140. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кудрі Олегу Михайловичу.

141. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Лемак Оксані Костянтинівні.

142. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лубенцеві Юрію Івановичу.

143. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мєшковій Валентині Федорівні.

144. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мольці Олегу Петровичу.

145. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мохні Наталії Володимирівні.

146. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нежмаковій Олександрі Іванівні.

147. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Паламарчук Валентині Петрівні.

148. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пановій Тамарі Анатоліївні.

149. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пасічниченко Катерині Анатоліївні.

150. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Плєшаковій Любові Василівні.

151. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ростовському Віталію Івановичу.

152. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Савенкові Олексію Миколайовичу.

153. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Савчук Наталії Михайлівні.

154. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сачавцеві Івану Сергійовичу.

155. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сердюкові Миколі Макаровичу.

156. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сердюк Оксані Миколаївні.

157. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сімоненко Тетяні Дмитрівні.

158. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сулим Наталії Іванівні.

159. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Троневській Віті Валеріївні.

160. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тропкові Володимиру Павловичу.

161. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тутці Миколі Івановичу.

162. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Харченко Олені Панасівні.

163. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ціцеєві Миколі Михайловичу.

164. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Цьові Івану Михайловичу.

165. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Цьові Ніні Михайлівні.

166. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чмиреві Роману Володимировичу.

167. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шульженко Ганні Яківні.

168. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Щербань Ганні Іванівні.

169. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Яремчук Валентині Павлівні.

170. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ярош Любові Данилівні.

171. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

172. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

173. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу в оренду земельних ділянок.

174. Про переукладення на новий термін договору оренди земельної ділянки з гр. Легейдою Наталією Іванівною.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь