ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

54 сесія

Порядок денний п’ятдесят четвертої сесії селищної ради від 9 липня 2020 року

 

 

1. Про підсумки виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за I квартал  2020 року.

2. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької селищної ради на 2020 рік «Турбота».

3. Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму Шишацької селищної ради на 2020 рік.

4. Про внесення змін до Програми «Питна вода Шишацької об`єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».

5. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху на 2016-2020 роки.

6. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Шишацької  селищної ради на 2019-2020 роки.

7. Про затвердження розпорядження селищного голови.

8. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

9. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 25.06.2019 року «Про  встановлення  ставок єдиного  податку на території Шишацької селищної ради на 2020 рік».

10. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 25.06.2019 року «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Шишацької селищної ради на 2020 рік».

11. Про безоплатну передачу з балансу на баланс непридатних для прямого використання металовиробів.

12. Про надання  дозволу на списання автомобіля.

13. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) АТ «Оператор газорозподільчої системи «Полтавагаз».

15. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка».

16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області».

17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області».

18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення КП «Техкомунбуд».

19. Про передачу в постійне користування земельної ділянки КП «Техкомунбуд».

20. Про передачу в постійне користування земельної ділянки комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради».

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Василенкові Олександру Васильовичу.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Семидідькові Володимиру Юрійовичу.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зігаренко Ользі Іванівні.

24. Про вилучення та надання земельних ділянок, сінокосу.

25. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

26. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Барабанові Василю Вікторовичу.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Величкові Олександру Андрійовичу, гр. Дроновій Ірині Борисівні.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кармазинові Івану Григоровичу.

29. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Коломійцеві Олександру Івановичу.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кудрі Олегу Михайловичу.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Медведюк Вірі Степанівні.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панченко Марії Іванівні.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Усенко Наталії Олександрівні.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Файль Ніні Іванівні.

35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хорольській Світлані Вікторівні.

36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чорнобелеві Олександру Миколайовичу.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Александрову Віктору Володимировичу.

38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Александровій Тетяні Володимирівні.

39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Антоненко Світлані Василівні.

40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Антонь Марії Іванівні.

41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Барило Альоні Анатоліївні.

42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безручко Аллі Михайлівні.

43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бережному Сергію Григоровичу.

44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Богаєвській Євгенії Йосипівні.

45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Богаєвській Наталії Іванівні.

46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Богаєвському Івану Петровичу.

47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бондаренкові Павлу Володимировичу.

48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Брехунцову Володимиру Олександровичу.

49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вапняр Майї Анатоліївні.

50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вертелецькому Юрію Івановичу.

51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Висоцькій Ганні Михайлівні.

52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Власенко Наталії Вікторівні.

53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Власенко Наталії Вікторівні.

54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Власенко Наталії Вікторівні.

55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Воронянській Ганні Савівні.

56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гаврилюк Сніжані Юріївні.

57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гаврисеві Ігорю Олексійовичу.

58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гаращенко Владиславі Олександрівні.

59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гаращенко Владиславі Олександрівні.

60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Голдіну Андрію Сергійовичу.

61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Головатенко Ірині Вікторівні.

62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Голубові Івану Григоровичу.

63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Голуб Катерині Миколаївні.

64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Голубці Яні Олександрівні.

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горбоніс Людмилі Олександрівні.

66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горватові Василю Васильовичу.

67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грубчакові Сергію Михайловичу.

68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Джулаєві Андрію Леонідовичу.

69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дзюбі Віктору Павловичу.

70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Завгородньому Володимиру Олексійовичу.

71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Завгородньому Володимиру Олексійовичу.

72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іваниці Ользі Григорівні.

73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іванову Сергію Юрійовичу.

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Казаку Оксані Іванівні.

75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Калюжному Владиславу Сергійовичу.

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Капленко Наталії Володимирівні.

77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Книш Ірині Іванівні.

78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковач Олені Андріївні.

79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коверді Ганні Никифорівні.

80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коверді Світлані Миколаївні.

81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корман Тамарі Сергіївні.

82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Корман Тамарі Сергіївні.

83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коробці Валентині Іванівні.

84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коробці Олегу Миколайовичу.

85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коробці Олегу Миколайовичу.

86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коробці Олегу Миколайовичу.

87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Криворучко Ользі Володимирівні.

88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кудрі Геннадію Васильовичу.

89. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Куліченко Ользі Іванівні.

90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Куцовол Оксані Володимирівні.

91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кучер Валентині Григорівні.

92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кучер Валентині Григорівні.

93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Липівському Олегу Романовичу.

94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лисенко Вікторії Іванівні.

95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Луценкові Юрію Васильовичу.

96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ляшенкові Юрію Миколайовичу.

97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельченко Любові Іванівні.

98. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Москаленко Марії Василівні.

99. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Одарченкові Сергію Володимировичу.

100. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Осауленко Лідії Миколаївні.

101. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пасічніченкові Віталію Вікторовичу.

102. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пасічніченкові Віталію Вікторовичу.

103. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пасічніченко Юлії Олександрівні.

104. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Півинському Івану Григоровичу.

105. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пічкур Віці Сергіївні.

106. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ракові Олександру Миколайовичу.

107. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рожковій Оксані Миколаївні.

108. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Руденко Ользі Іванівні.

109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сокирко Дмитру Борисовичу.

110. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Степанюкові Олексію Олексійовичу.

111. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Троневській Лідії Данилівні.

112. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Улізькові Михайлу Вікторовичу.

113. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Усові Олександру Васильовичу.

114. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Усові Олександру Васильовичу.

115. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федорченкові Володимиру Васильовичу.

116. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хорольському Олександру Сергійовичу.

117. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чапалі Геннадію Миколайовичу.

118. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чернишенкові Василю Васильовичу.

119. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чмир Ніні Яківні.

120. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шабельникові Станіславу Сергійовичу.

121. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шендрикові Валерію Михайловичу.

122. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шульзі Інні Василівні.

123. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шульзі Миколі Максимовичу.

124. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шульзі Олегу Володимировичу.

125. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шульзі Олегу Володимировичу.

126. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шульзі Оксані Дмитрівні.

127. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Юсупову Василю Анатолійовичу.

128. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ярмак Надії Іванівні.

129. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ярошеві Василю Михайловичу.

130. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Журавльовій Олені Михайлівні.

131. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Поньці Вікторії Володимирівні.

132. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бойко Оксані Михайлівні.

133. Про затвердження документацій із землеустрою та передачу безоплатно у власність земельних ділянок гр. Боровому Олексію Миколайовичу.

134. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Василенкові Євгену Васильовичу.

135. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іващенко Любові Миколаївні.

136. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кірнос Лідії Олександрівні.

137. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кодатко Лідії Петрівні.

138. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корманові Віктору Вікторовичу.

139. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Вертелецькій Марії Петрівні.

140. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Сахацькому Віктору Васильовичу.

141. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Процеві Ярославу Васильовичу.

142. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Федоряці Андрію Васильовичу.

143. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шаленик Валентині Вікторівні.

144. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Штепі Любові Вікторівні.

145. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бережному Роману Григоровичу.

146. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бибикові Василю Федоровичу.

147. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Богодіст Тетяні Степанівні.

148. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бутенко Наталії Миколаївні.

149. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вакуріній Надії Іванівні.

150. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вишнякову Володимиру Михайловичу.

151. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Воронянському Петру Петровичу.

152. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Гаврильєвій Антоніні Іванівні.

153. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Говорун Юлії Миколаївні.

154. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дворніковій Руслані Геннадіївні.

155. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дерієві Олександру Васильовичу.

156. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дзюбі Олені Михайлівні.

157. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Домашич Наталії Олександрівні.

158. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Забарі Івану Васильовичу.

159. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зінченкові Олександру Володимировичу.

160. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ісакові Юрію Васильовичу.

161. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Калині Валентині Миколаївні.

162. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Калині Сергію Миколайовичу.

163. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Карпенко Лідії Григорівні.

164. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Климишенко Людмилі Анатоліївні.

165. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковтунові Денису Григоровичу.

166. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Колотаєві Василю Івановичу.

167. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корман Катерині Вікторівні.

168. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кривезі Тамарі Олегівні.

169. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лазькові Віктору Івановичу.

170. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Логвиненкові Дмитру Олександровичу.

171. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Логвиненкові Денису Олександровичу.

172. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Малафей Ользі Леонідівні.

173. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мольці Анатолію Миколайовичу.

174. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мольці Михайлу Олександровичу.

175. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Невдачіній Тетяні Олександрівні.

176. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Падалці Віктору Володимировичу.

177. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Першинові Вячеславу Михайловичу.

178. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Півневі Григорію Володимировичу.

179. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рило Ользі Федорівні.

180. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ричкову Сергію Геннадійовичу.

181. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рожковій Оксані Миколаївні.

182. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Самойловій Валентині Тимофіївні.

183. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Самсоненко Світлані Вікторівні.

184. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Світличному Геннадію Івановичу.

185. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Святелик Валентині Олександрівні.

186. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Соловей Олені Андріївні.

187. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Соловйовій Любові Мусіївні.

188. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сукачеві Віктору Євгеновичу.

189. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федорченко Світлані Павлівні.

190. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федькові Володимиру Івановичу.

191. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федькові Григорію Михайловичу.

192. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федькові Едуарду Геннадійовичу.

193. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Федькові Олександру Івановичу.

194. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Цьові Наталії Миколаївні.

195. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чепізі Ользі Михайлівні.

196. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чумакові Віктору Миколайовичу.

197. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шабельникові Станіславу Геннадійовичу.

198. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шаповалову Олександру Олексійовичу.

199. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шарлаєві Миколі Федоровичу.

200. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Швацькій Вірі Миколаївні.

201. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевелюк Юлії Олексіївні.

202. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шубі Вікторії Миколаївні.

203. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Яворовському Олександру Юрійовичу.

204. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Явтушенкові Вадиму Олексійовичу.

205. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Янові Віктору Володимировичу.

206. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Яровому Юрію Володимировичу.

207. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

208. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

209. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

210. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Рудикові Валентину Миколайовичу.

211. Про передачу в оренду земельної ділянки фермерському господарству «В.В.С.»

212. Про переукладання на новий термін договорів оренди земельних ділянок з ТОВ «Вікторія Агроекспо».

213. Про переукладання на новий термін договорів оренди земельних ділянок з ТОВ «Вікторія Агроекспо».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь