Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Вдячні депутатам районної ради за турботу про людей

Саме так. Особисто від мене, упевнений, у цьому зі мною солідарні і члени виконавчого комітету, і депутати Шишацької селищної ради, і жителі нашої громади, щире спасибі депутатам районної ради за те, що їм не байдужа доля Шишаччини загалом і зокрема – майбутнє Шишацької центральної районної лікарні.

10:58 14.09.2018

Про інтереси жителів Шишацької громади… невідомого району

Ніщо так не викликає жаль, як слабкодухість людей, що живуть чужим життям. Людей, що не зосереджені на власній роботі, а весь свій час присвячують аналізу чужих здобутків чи проблем. При чому аналізу не об’єктивному, а примітивній критиці у дусі: усе ви робите не так і тільки ми знаємо як!

10:42 14.09.2018

Хто краще за шафранівців знає, що для них краще?

Риторичне запитання. Але чомусь багато хто береться судити, що для інших краще. При цьому не спілкуючись з людьми, жодного разу не побувавши на місці подій, не поглянувши, як живуть люди, яким «нічого не треба», не запитавши в них особисто, а що їм, власне, треба…

10:41 14.09.2018

Наші ФАПи і сімейні амбулаторії – кращі в області

У цьому переконаний головний лікар Центру первинної медико-жсанітарної допомоги Олександр Іващенко. З ним кореспонденти “Сільського життя” спілкуються нині часто, оскільки тема медичної реформи не сходить з людських уст.

10:24 14.09.2018

Естафета Пам’яті перейшла до Шишаччини

Жовтень 1944 року став визначним у історії України. Адже саме така пора, коли останній гітлерівський солдат залишив нашу землю, увійшла знаменною датою до Календаря історії. Цього року відзначають 75 років визволення України від нацизму.

16:44 11.09.2018

ОГОЛОШЕННЯ

21 вересня 2018 року о 10 годині на Центральній площі селища відбудеться виставка-конкурс квіткових композицій, присвячена 75-річчю визволення Шишаччини та Полтавщини від фашистських загарбників «Будь благословенна, земле калинова!».

16:01 11.09.2018

Відбулася робоча зустріч

10 вересня керівник Шишацького відділу поліції Миргородського ВП ГУНП в Полтавській області майор поліції Віталій Шашков провів робочу зустріч з старостами старостинських округів Шишацької об’єднаної територіальної громади у приміщенні Шишацької селищної ради.

15:32 10.09.2018

Хто спортом займається, той сили набирається

Спорт – невід’ємна складова людського життя. Для когось – це професія, для когось – спосіб життя, для когось – розвага, а для когось – просто невід’ємна частка вислову "сало – сила, спорт – могила". Але хай там як, спортсмен живе у кожному з нас. Бо спорт – це прагнення бути кращим і досягти більшого. Це азарт, що охоплює при наближенні до мети. Це емоції, які супроводжують кожну перемогу і кожну поразку.

15:18 10.09.2018