До уваги випускників закладів загальної середньої освіти, батьків, безробітних громадян, щодо навчання та військової служби за контрактом у Державній Прикордонній Службі України

Дата: 22.03.2021 14:30

Державна Прикордонна Служба України зайняла активну позицію на ринку праці через постійну пропозицію вакантних місць з привабливими умовами оплати праці та широким соціальним пакетом.

До Полтавського обласного центру зайнятості звернувся Начальник групи з добору в Полтавській області Окремого регіонального центру комплектування Державної Прикордонної Служби України з м.д. м. Харків Підполковник ТРЕТЬЯКОВ Олег Миколайович  (Тел.: (096) 262-88-36) з інформацією для:

- випускників закладів загальної середньої освіти;

- батьків випускників закладів загальної середньої освіти;

- педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти;

- безробітних громадян, які перебувають на обліку в районній філії;

- жителів ОТГ про:

1. Можливості НАВЧАННЯ за КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ в Національній Академії Державної прикордонної служби україни імені Богдана Хмельницького (м.Хмельницький);

2. Можливості ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ (прийняття на військову службу за КОНТРАКТОМ до Державної Прикордонної Служби України).

Національна академія Державної прикордонної служби України – багатопрофільний навчальний заклад, що здійснює підготовку бакалаврів і магістрів для Держприкордонслужби. Відповідно до отриманих ліцензій академія проводить підготовку офіцерських кадрів для органів охорони державного кордону і цивільних фахівців з вищою освітою за спеціальностями:

- Безпека державного кордону;

- Правоохоронна діяльність;

- Філологія;

- Автомобільний транспорт;

- Психологія;

- Телекомунікації та радіотехніка.

Більше інформації можна знайти за посиланням: www.nadpsu.edu.ua

або звертайтеся до Шишацької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості за адресою смт.Шишаки вул.Кирила Осьмака, 58