Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Талановита людина талановита у всьому!

Ці слова безумовно стосуються вчителя Великобузівського навчально-виховного комплексу Геннадія Світличного. Він завжди «горить» ідеями і постійно працює над втіленням нових неймовірних проектів.

15:36 26.09.2018

Оголошено конкурс на посади дільничного офіцера та молодшого складу поліції

Із 17 вересня 2018 року оголошено конкурс на службу в поліції на вакантні посади дільничного офіцера поліції (19 вакансій) у територіальних відділах та відділеннях поліції Головного управління Нацполіції Полтавщини.

16:25 25.09.2018

«Це дуже відповідальна справа. Фактично ми будуємо нову Українську державу», - В’ячеслав Негода про децентралізацію

Децентралізація є незворотною для країни, у діяльності Уряду в наступному році вона продовжує бути серед пріоритетів, адже в центрі її уваги – людина: належне забезпечення її прав, свобод, інтересів. Про це сказав журналістам перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода в Тернополі в ході Дня Діалогу з владою.

11:00 25.09.2018

ОГОЛОШЕННЯ

28 вересня 2018 року о 14 годині у залі засідань Шишацької селищної ради (смт. Шишаки, вул. Корніліча, 5) планується проведення 39 сесії селищної ради.

13:29 24.09.2018

Будь благословенна, земле калинова!

Центральна площа селища Шишаки потопала у золотому промінні осіннього сонця і барвистих квітах. Традиційно на передодні річниці визволення Шишаччини та Полтавщини від фашистських загарбників відбулася виставка квіткових композицій. Цьогоріч минає 75 років від тієї знаменної дати.

15:16 21.09.2018

Вчимося правильно насмічувати

Нарешті епопея з упорядкуванням Шишацького полігону для твердих побутових відходів завершена. Тривала вона довго. І найбільше часу забрало, власне, не саме облаштування сміттєзвалища, а отримання усіх необхідних дозвільних документів, котрі погоджувалися на різних рівнях. На щастя, зусилля, спрямовані на це, увінчалися успіхом. Відтепер маємо у громаді, як вимагає діюче законодавство України, сертифікований полігон. Але разом із санкціонованим сміттєзвалищем ми отримали й купу нових проблем, які сподіваємося вирішити спільно з жителями громади.

08:36 21.09.2018

Реалізувати добрі справи – просто!

Треба лише до 30 вересня проголосувати за ідеї своїх земляків! Триває щорічний конкурс “Бюджет участі Полтавської області”. У ньому зареєстровані п’ять проектів від жителів Шишацької об’єднаної територіальної громади. Щоби наші цікаві і корисні ідеї мали шанс на життя, необхідно зібрати голоси на їхню підтримку: чим більше, тим краще. Адже в конкурсі беруть участь багато проектів з різних куточків Полтавщини і якщо їхні мешканці будуть активнішими за шишачан, то кошти з обласного бюджету підуть саме туди.

08:32 21.09.2018

Відзначили кращих рятувальників

17 вересня в Україні відзначають день рятівника. Саме в цей день вся Україна віддає шану людям, які стоять на сторожі життя та безпеки інших.

15:05 17.09.2018

Вдячні депутатам районної ради за турботу про людей

Саме так. Особисто від мене, упевнений, у цьому зі мною солідарні і члени виконавчого комітету, і депутати Шишацької селищної ради, і жителі нашої громади, щире спасибі депутатам районної ради за те, що їм не байдужа доля Шишаччини загалом і зокрема – майбутнє Шишацької центральної районної лікарні.

10:58 14.09.2018