Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Відбулась сесія Шишацької селищної ради

Сьогодні у залі засідань зібралися депутати, старости округів, керівники виконавчих органів та комунальних установ селищної ради для розгляду питань порядку денного тридцять восьмої сесії. Також у її роботі брали участь голова районної державної адміністрації Віктор Іваненко та завідуюча загальним відділом районної ради Валентина Криворучко. Засідання відбулось під головуванням очільника громади Олександра Тутки.

16:38 07.08.2018

Вітання ювілярів

6 серпня 2018 року відзначає свій 90-річний ювілей Ходіс Наталія Максимівна з села Воронянщина Гоголівського старостинського округу.

15:57 07.08.2018

Вітання ювілярів

Уже стало традицією в Шишацькій об’єднаній громаді вітати почесних ювілярів з Днем народження.

15:18 07.08.2018

Перевірка надання соціальних послуг

Працівниками Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради постійно проводиться контроль за якістю надання соціальних послуг догляду вдома пенсіонерам, особам з інвалідністю та хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

11:22 07.08.2018

Оголошення

До уваги власників будинків/ квартир, які бажають продати нерухоме майно,  Шишацькою селищною радою буде проводиться придбання житла для дітей-сиріт.

09:06 07.08.2018

Гість із Чикаго

У масштабах планети Земля людина – це піщинка. Інколи нам здається, що все відбувається своєю чергою, нічого надзвичайного. Та варто лише заглянути у інший світ, модель життя, поведінки та свідомості і відразу зрозуміло, що все в наших руках.

15:39 03.08.2018

Воскобійники гучно святкували День села

Спекотній літній день для усіх жителів Воскобійників став радісним - Свято села відзначать 2 серпня за доброю традицією. Масштабне видовище очікувало тих, хто завітав сюди. Талановитий ведучий запросив до слова голову Шишацької селищної ради Олександра Тутку. У вітальному слові він звернувся до усіх присутніх та подякував за невтомну працю, згуртованість та таланти, що гримлять на всю Україну.

12:13 03.08.2018

Правила поведінки у лісі в пожежонебезпечний період

Сонячні дні сприяють відпочинку на природі. Більшість громадян у вільний час виїздить за місто: на дачу, до води. На жаль, на відпочинку люди забувають про правила поведінки у лісі, спричиняючи пожежі і самі несуть небезпеку для навколишнього світу. Проводячи дозвілля у лісовій та парковій зоні, не забувайте дотримуватись вимог пожежної безпеки!

14:15 01.08.2018

ОГОЛОШЕННЯ

07 серпня 2018 року о 13 годині у залі засідань Шишацької селищної ради (смт. Шишаки, вул. Корніліча, 5) планується проведення 38 сесії селищної ради.

14:14 01.08.2018