Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

95 – річний ювілей

Будь-який ювілей – це завжди приємна подія.   Так, 12 жовтня відзначав свій 95-річний ювілей житель села Воскобійники Воскобійник Григорій Данилович.

09:15 17.10.2018

Святкували й людям радість дарували

12 жовтня 2018 року напередодні святкування Дня захисника України та Дня українського козацтва працівники відділення денного перебування комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» спільно з учителями та учнями Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей організували та провели благодійний святковий концерт для підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.

15:53 16.10.2018

З Днем захисника України!

14 жовтня військовослужбовці та ветерани військової служби разом з усіма українським народом відзначають одне зі знакових свят – День захисника Вітчизни.

14:35 12.10.2018

Правопросвітницький захід «Відкритий суд»

За ініціативи начальника Шишацького бюро правової допомоги Вікторії Легейди та за підтримки судді Шишацького районного суду Полтавської області Наталії Вергун, 08 жовтня 2018 року у залі судових засідань відбувся правопросвітницький захід «Відкритий суд». У котрому взяли участь учні та вчителі Воскобійницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, працівники Служби у справах дітей Шишацької районної державної адміністрації.

09:32 10.10.2018

ДОРОГІ ОСВІТЯНИ!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

15:39 05.10.2018