До уваги випускників закладів загальної середньої освіти, безробітних громадян, щодо навчання у Військовому коледжі сержантського складу

Дата: 22.03.2021 14:39

Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут запрошує на навчання з гарантованим працевлаштуванням громадян України, які мають повну загальну середню освіту.

Підготовка спеціалістів за ступенем освіти «Молодший спеціаліст» («Фаховий молодший бакалавр»)

Спеціальності та спеціалізації:

122 "Комп’ютерні науки": Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки

172 "Телекомунікації та радіотехніка": Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку

Матеріально-технічна база включає: навчальний корпус (навчальні аудиторії, лабораторії, конференц-зали, бібліотеки), гуртожиток, стадіон, спортивна зала, спортивне містечко, стройовий плац, музей зв’язку, радіополігон, військове стрільбище, їдальня.

Термін навчання – 2 роки 6 місяців. Денна форма навчання.

Навчання у коледжі надає можливість:

здобути вищу освіту за рахунок видатків державного бюджету;

одержати гарантоване працевлаштування (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України).

Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр».

Повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби.

У процесі навчання курсанти коледжу одержують щомісячно грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються:

• гуртожитком;
  • речовим майном;
  • триразовим харчуванням;
  • медичним забезпеченням.

На навчання у коледж приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту:

1. Цивільна молодь віком від 17 до 30 років, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік початку військової служби.

2. Військовослужбовці строкової служби та військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом віком до 30 років.

Більше інформації можна знайти за посиланням:

або звертайтеся до Шишацької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості за адресою смт.Шишаки вул.Кирила Осьмака, 58