Дата: 03.10.2017 18:33

4 жовтня 2017 року о 14 годині у залі засідань Шишацької селищної ради (смт. Шишаки, вул. Корніліча, 5) планується проведення 27 сесії селищної ради. На порядок денний виносяться питання «Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2017 рік», «Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту по Шишацькій селищній раді на 2016-2020 роки», «Про внесення змін до Програми питна вода Шишацької об`єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки», «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки пасажирського перевезення, що здійснюється КП «Техкомунбуд» – «Громада без околиць» на 2017-2018 роки», «Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху на 2016 – 2020 роки» та інші.