Привітали дітей зі святом

Дата: 06.06.2024 14:50

Фото без опису   У середу на стадіоні селища Шишаки було проведено захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Працівники Шишацького селищного будинку культури підготували цікаву, змістовну програму, яка зачарувала і відкрила всі емоції щасливих дітлахів.

З привітальним словом до присутніх звернулася начальниця Відділу культури і туризму Шишацької селищної ради Любов Титаренко. Далі свято набрало шалених обертів: танці, пісні, руханки, ігри та конкурси.

Ведучі свята Тетяна Лоза, Олена Колос та Юрій Попенко створили чудову атмосферу та підняли настрій не лише дітям, а навіть дорослим, щоб в ці надважкі часи наші діти хоча б на деякий час отримали позитивні емоції, посмішки на вустах та заряд енергії – все те, що називається щасливим дитинством.

Танцювальний запал дарували вихованці Зразкового ансамблю танцю «Ритм» (керівник Інна Темерова), маленькі вокалісти Шишацької дитячої школи мистецтв (керівник Валентина Луценко) з великою душею показали пісенну майстерність, чим визвали надзвичайний шквал емоцій: Антон Костенко, Софія Сахарова, Варвара Бережна та Ілля Ковалівський.

В ході свята приємно було спостерігати, що навіть там, де не передбачав сценарій, діти з великим задоволенням підхоплювалися зі своїх місць задля підтримки святкової атмосфери.

Відділ культури і туризму Шишацької селищної ради.