У Федунці провели в останню путь Андрія Галата

Дата: 06.04.2024 09:56

Фото без опису   В останній день березня загинув наш земляк Андрій Галат. Житель Федунки, який захищав нас з вами, свою маленьку батьківщину і велику Батьківщину від російського окупанта з початку його вторгнення на територію України ще у 2014 році.

Для Андрія Галата ця війна мала кілька назв – і АТО, і ООС, І повномасштабна. Але смислу це не змінювало. Ворог один і той самий. Війна одна й та сама. Він ризикував життям так само – що тоді, десять років тому, що зараз. Тоді він теж був між життям і смертю, горів у танку. Але вижив. Цього разу, на жаль, на жаль, на жаль!!! Ні.

Андрій Галат родом з Харківщини. Але його родина проживає у Федунці вже дуже давно, понад 30 років.

Воїн боронив нашу країну з 2014 по 2017. Вдруге став на захист держави наприкінці 2022 року.

Вчора Андрія Галата провели в останню путь. Уся Федунка, жителі навколишніх сіл зібралися, аби віддати належну шану захиснику. Від його будинку і до самого цвинтаря люди проводжали його живим коридором. Квітам не вистачало місця.

Немає слів, які б зарадили горю матері, дружини, сина, сестер і всіх рідних.

Людина пішла із життя так передчасно – у 42 роки. Пішла, бо її вбили ненависні окупанти.

Когорта наших Воїнів Світла, на жаль, поповнилася ще одним захисником.

Вічна йому шана серед нас, які живуть нині, і серед наступних поколінь.

Селищний голова, виконавчий комітет, депутати Шишацької селищної ради і вся громада щиро сумують з приводу загибелі Галата Андрія Івановича. Найщиріші співчуття усім рідним і близьким. Хай світла пам’ять про найдорожчу людину допомагає вам пережити біль, хай спогади про найкращі миті вашого спільного життя підтримують вас у скрутну годину.

Щира шана нашому Герою-земляку Андрію Галату. Перемоги Україні в ім’я усіх загиблих. І живих.