Низький уклін Воїну Михайлові Яремчуку

Дата: 06.03.2024 21:28

Фото без опису  Найвищу ціну сьогодні ми сплачуємо за прагнення свободи, незалежності, вільного вибору для своєї країни.

25 лютого на Харківщині, при виконанні бойового завдання, загинув ще один наш воїн-земляк Михайло Яремчук, який захищав Батьківщину з липня 2023 року.

Михайло Олександрович Яремчук народився 23 січня 1988 року у Житомирі. У 1993 році переїхав до селища Шишаки, навчався у місцевій школі.

Після школи здобув професію еколога в гірничому технікумі. Повернувся додому, працював у будівельній бригаді.

Михайло був гарною, товариською та чуйною людиною. Він завжди приходив на допомогу рідним і друзям.

Селищний голова, виконавчий комітет, депутати Шишацької селищної ради висловлюють найщиріші співчуття рідним Михайла Олександровича Яремчука. Низький вам уклін від усієї нашої громади за гідну людину. Ми сумуємо разом з вами. Розділяємо ваш біль і схиляємо голови перед життям вашого сина, брата, яке, на жаль, обірвалося так передчасно.

Він був для вас найріднішою, найдорожчою людиною. Але водночас для багатьох жителів нашої громади він був близьким другом чи добрим знайомим. Бо тут він провів більшу частину свого життя. Про нього згадують нині і будуть згадувати через багато років як про світлу, життєрадісну, позитивну людину. І як про мужнього захисника, який віддано боронив рідну землю від російських загарбників.