У Римигах Федунського старостинського округу провели в останню дорогу Сергія Андрущенка

Дата: 29.02.2024 20:11

Фото без опису   Сергій Андрійович народився 24 лютого 1981 року. Навчався у Федунській школі. Потім отримав спеціальність тракториста в Яреськівському професійно-технічному училищі. Проходив строкову службу в ракетних військах.

У 2000 році влаштувався працювати у ТОВ «Федунка». Цього ж року поєднав свою долю з Людмилою Бережною, з якою прожив у цивільному шлюбі до останнього дня.

Сергій рано пізнав утрату – коли був школярем, померла його мама. У 2021 році пішов з життя батько.

Сергій Андрущенко був мобілізований на захист України наприкінці 2022 року. Загинув, захищаючи Батьківщину, 23 лютого 2024 року, на Запоріжжі. У переддень свого 43-річчя.

Селищний голова, виконавчий комітет і депутати селищної ради, жителі Федунківського старостинського округу і всієї Шишацької громади глибоко сумують з приводу загибелі Сергія Андрійовича Андрущенка. Щирі співчуття дружині, всім, для кого він був близькою людиною, другом, побратимом.

Ми не в силі повернути цю утрату, але ми можемо і повинні до кінця свого життя пам'ятати і шанувати кожного нашого захисника, і словом, і ділом бути вдячними за те, що ми є.

Світла пам'ять Сергію Андрійовичу – полеглому Герою російсько-української війни.