Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 23.02.2024 14:42

«Детальний план території для будівництва трьох накопичувачів стоків від молочно-товарного комплексу на території Гоголівського старостинського округу Шишацької селищної ради, Миргородського району Полтавської області» на земельних ділянках з кадастровими номерами 5325781600:00:004:0206 та 5325781600:00:004:0207  загальною площею 7,6996 га.” та розділу «Стратегічна екологічна оцінка», відповідно до вимог ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку»

Метою розроблення детального плану території є визначення функціонального призначення земельної ділянки для будівництва  майданчика накопичувачів стоків (трьох лагун відкритого типу) за межами населеного пункту села Гоголеве для утилізації відходів виробництва продукції молочно-товарного комплексу  ТОВ «Агрофірма  ім. Довженка», сприятиме  створенню  додаткових робочих місць, покращенню інфраструктури.

2)   Основні техніко-економічні показники:

- площа території в межах розробки детального плану — 7,6996 га;

- площа майданчика для накопичувачів  стоків — 3,43 га ;

- площа твердого покриття — 6 300 м2;

- площа озеленення – 10 360 м2;

- площа накопичувачів стоків (лагун) — 10 440 м2;

1. Замовником містобудівної документації є Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради.

Розробник проекту — ТОВ «Вінницький головний проектний інститут».

4) З проектом містобудівної документації та Звітом з Стратегічної екологічної оцінки можна ознайомитися в приміщенні Шишацької селищної ради за адресою: 38000 Полтавська обл., Миргородський р-н, смт. Шишаки, вул. Соборності, 2, на сайті Шишацької селищної ради http://shyshacka.gromada.gov.ua/ та в адмінприміщенні Гоголівського старостинського округу Шишацької територіальної громади за адресою: 38040 Полтавська обл., Миргородський р-н, с. Гоголеве, вул. Лева Вайнгорта, 12.

5) Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Петренко Дмитро Миколайович, начальник управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради.

6) Обговорення проекту з поданням пропозицій триває 30 днів. Пропозиції приймаються в управлінні житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради за адресою: 38000 Полтавська обл., Миргородський р-н, смт. Шишаки, вул. Кирила Осьмака, 63 та за електронною адресою sh_arh@ukr.net. Початок прийому пропозицій – 26.02.2024р . Строк завершення прийому пропозицій – 26.03.2024р.

7) Громадські слухання по проекту містобудівної документації відбудуться 27.03.2024р. о  10 год. в приміщенні Шишацької селищної ради за адресою: 38000 Полтавська обл., Миргородський р-н, смт. Шишаки, вул. Соборності, 2.